SETKÁNÍ s DUŠÍ

Osobně, nebo online, písemné vhledy

Pokud cítíte, že jste připraveni a otevřeni pozvat do svého života lehkost, může vám setkání s vlastní duší otevřít cestu k transformaci. 

Můžete se těšit na hluboký, intenzivní proces, plný porozumění, který vás může dovést k osvobození od duševních trápení a bolestí, jejichž kořeny často sahají hluboko do minulosti, někdy dokonce až do minulých životů. 

Naše setkání je vedeno tak, aby vás přivedlo k pochopení vašich prožitků a umožnilo vám integrovat vaše stíny, což povede k pocitu lehkosti. Stačí naslouchat zprávám, které nám posílá naše duše a tělo, opustit zastaralé způsoby myšlení a nepotřebné životní programy a začít tvořit svůj život s lehkostí a radostí. 

Techniky, o které se během procesu opírám, tvoří unikátní terapeutický přístup, který jsem vyvinula, aby prospěl mnoha lidem. Zahrnují metody, které mi pomáhají v mé vlastní cestě sebepoznání a mohou být nápomocné i vám. Setkání s duší je výjimečný způsob osobního rozvoje. 

Co vám může Setkání s duší přinést?

- cokoliv, na co jste připravení,

- lehkost a svobodu, zklidnění a stabilitu

- naučí vás jak pracovat s emocemi, poslouchat sami sebe,

- propojí vás do vašeho srdce,

- po-může vám dveře k sebelásce a k sebe-vědomí

Přinese vám mnoho aha momentů, pochopení souvislostí, zvědomení.

Proces uvědomění je pro každého jedinečný. Společně si vyjasníme váš záměr se kterým přicházíte a dále bude průběh setkání řízen moudrostí vaší duše, těla a energií Vesmírného zdroje. Proces uzdravení probíhá až na buněčné úrovni a v různých vrstvách duše, a to ještě několik týdnů po setkání, přičemž intenzita se přizpůsobí vašim potřebám.

Ale prosím, nemějte očekávání, že toto setkání bude zázračně vše řešit, nebo že problém, který vás dlouhodobě trápí, vyřešíte během jediného sezení. Vše záleží na tom, v jaké životní fázi sebepoznání ke mě přicházíte. Přestože je i toto možné. Neboť správné načasování hraje v procesu sebepoznání důležitou roli. 

Další kroky jsou již na vás. Po sezení vám ráda poskytnu inspiraci pro možné další kroky, které zahrnují změnu myšlení a každodenní praktikování. Realizace a míra, do jaké se do nich ponoříte, bude již záležet na vás. 

Vizí a touhou celé mé terapeutické činnosti je aby si každý jeden z vás uvědomil svou jedinečnost, sílu. A s tímto záměrem jde ruka v ruce vše, co předávám.

 V lásce Petra Sára 


Doba setkání 60 - 75min

Cena osobně v Praze 2.800,-

 osobně v Říčanech u Prahy 2.600,-

 online 2.600,- částka předem na č.ú. 222 48 71 76/0600


Prosím, přečtěte si obchodní podmínky rezervace a plateb.

O mně


SETKÁNÍ S DUŠÍ

Reference


Karolína Kučerová ( www.vrytmuduse.cz)

Cítím se teď po terapii o moc lépe. Měla jsem hodně dlouho zajeté určité náhledy a názory na okolní svět, jakkoli nesprávné a trýznivé pro mě ve skutečnosti byly, a nemohla jsem se jich zbavit. Někde hluboko jsem věděla, že by to takové být nemělo, ale nevěděla jsem, jak si pomoct. Až jsem narazila na paní Petru, která mi neuvěřitelně pomohla. Neměla jsem ani tušení, kde to všechno pramení a ona mi pomohla to v sobě všechno objevit, pochopit a nechat jít. Oprostit se od toho všeho, co mě roky tížilo. Neumím ani popsat, jak skvěle se teď cítím. Jako znovuzrozená a připravená vstříc novým zítřkům zase s trochou víc pozitivity a pochopením.

Janka Černá

Nádherné Peťka, si úžasná, viem to. Ľudia ani netušia, koľko je v tebe sily liečenia. Moja zkůsenosť vraví za všetko. Ďakujem.

Líba Maléřová

Peti, ještě jednou děkuji za čas strávený s tebou. Dnes v lese jsem si uvědomila, jak se mi vrátila jakási vyrovnanost, lehkost, klid. Nevím, jak to správně vyjádřit, ale HLAVNĚ se zase směju. Na tváři mi hraje lehký úsměv, který možná cítím jen já, ale je tam. A já to miluji, když tam je. Když se usmívám jen tak lehce a nevím proč. Je mi lehce, děkuji


Petra Ballata

Velmi děkuji za zaléčení Péťo. Ať setkání online, či osobně, pociťuji okamžitě účinnost. Vnímám změnu i v různých částech těla, bytosti jako celku, ale i podstatnou emoční úlevu. Na své cestě s tebou pracuji po několikáté a cítím obrovskou vděčnost a radost, že jsem tě poznala, a že někdo s takovými dary je mezi námi. 


Daniela Balasová

Ahoj Péťo, jen reakce, pomalu se to usazuje, ještě stále to lítá, ale ne tolik, už vím, že to buď není moje, nebo to už nechci, něco není jednoduché , ale je to skvělá jízda, takže ještě jednou díky. Zajímavost, většinu dějů vnímám jinak a uvědomuju si co ano, co ne ženy i muži na mě reagují jinak a vtipná Vesmíru ( tenhle vtip fakt vtipný není ) zajímá se o mě muž o mnoho mladší. Užij krásný den  

Kateřina Králová

Tak jsem mnohé pochopila včera, jak si mě tak během sezení vedla a je to teda síla. Úplně jiný pocity mám. Navíc sem si uvědomila, že jak sem byla neukotvena, tak mi ty emoce tak houpaly a teď to cítím jinak. A to je velká změna, cítím to a děkuji ze srdce. 


Martina Valustiaková

Paní Péťo, naše včerejší terapie po telefonu to byla tedy síla. Celé jsem to poté prospala až do rána. Ráno jsem se vzbudila s naprostým nadhledem. Vím co přijde a vím co mám dělat. Děkuji jste nejlepší.


Jana P.

Ja som Vdačná,za to, že som prešla touto terapiou, zo srdiečka Dakujem Peťka. Vám, ktorí sa rozhodujete, kde ísť odporúčam práve toto liečenie. Peťka je skvelá. Niektoré pocity nejde opísať, je to za mňa.  Absolútna Vdačnosť a Podakovanie. Nový spôsob, jednoduchší, rýchlejší a tak veľa sa toho odvtedy poliečilo a stále lieči,za mňa Wau. Dokonale pozná ľudské telo, pretože pracovala v zdravotníctve, to zladenie tela, mysle, ducha bolo pre mňa neskonale úžasným zážitkom. Veľká vdaka, Peťka.


Magdalena Volavková

Péťo moc dekuju, dlouho jsem se zdráhala na terapii jít, protože jsem se bála. Jsem velmi rada, ze jsem nakonec poslechla svou intuici a za touto užasnou ženou se vydala. Pomohla mi rozklíčovat a uvolnit trauma, které jsem v sobě roky nosila. Terapii provedla nenásilně, laskavě s úctou. A světe div se, po dlouhých letech na lécích, se mi je daří úspěšně vysazovat. Petru mohu doporučit všem, kteří chtějí žít spokojený a naplněný život.