Obchodní podmínky rezervace a plateb

Obchodní podmínky rezervací, plateb a účasti na seminářích, online sezení

Milí, vážím si vaší energie, času a svého taktéž. 

Semináře a konzultace jsou velkou příležitostí se ve vašem životě hodně posunout vřed. Přináší hluboká pochopení, ukotvení a aktivace. Ve chvíli, kdy se přihlásíte na seminář, konzultaci již vstupujete do aktivačního pole spojeného s jeho tématem, které s vámi začíná pracovat. Taktéž vstupujete i do mého aktivačního podporujícího energetického pole již před akcí. 

Semináře je třeba dopředu naplánovat, zajistit prostor dle počtu přihlášených účastníků. Počet zúčastněných rozhoduje, zda se akce bude konat. V zájmu energetické rovnováhy a všech účastníků semináře jsou stanoveny následující obchodní podmínky. 

Tím, že se na seminář, čí konzultaci hlásíte, či si rezervujete své místo, vyjadřujete automaticky souhlas s těmito podmínkami.

Zaplacením zálohy, která činí u všech akcí 500,- si rezervujete své místo na semináři.

Pokud se po vašem přihlášení odhlásíte a svou účast zrušíte z jakéhokoli důvodu, činí storno poplatek 500,- z celkové částky 3000,-

Pokud se odhlásíte během 5 kalendářních dnů před konáním akce samotné, činí storno poplatek v plné výši částky semináře. Nebo je i možnost poslat za sebe náhradníka.


Online, osobní sezení 

U ONLINE sezení prosím o platbu na můj účet, maximálně do druhého dne po rezervaci vašeho termínu v plné výši. Tím si rezervujete své místo. Pokud platba nebude odeslána ve stanovený čas, mnou potvrzena, není rezervace vašeho termínu platná.

Pokud konzultaci ONLINE zrušíte do 48hod před konáním, výše storno poplatku je 1500,-
V  případě osobního setkání, kdy platba probíhá na místě se objednáním zavazujete zaplacením storna poplatku ve výši 1500,- na účet
 

Pokud se tak stane 24hod před ONLINE konzultací, činí storno poplatek 3000,- 
V případě osobního setkání, kdy platba probíhá na místě se objednáním zavazujete zaplacením stornapoplatku ve výši 3000,- na účet 

Děkuji za pochopení, respekt k mé práci a životní energii. Petra