Cesta k sebe-vědomí

                                                          dlouhodobá terapeutická spolupráce


Co si můžete představit pod dlouhodobou terapeutickou spoluprací?

Jedná se o jedinečnou příležitost, která vám po-může přinést hluboká pochopení a transformaci skrze pravidelná setkání – ať už osobně či online.

V rámci dlouhodobé spolupráce procházím s klienty stěžejní témata od prenatálního období, přes dětství, až po vztahy s rodiči, která tvarují náš život, schopnost práce s emocemi, naše cítění a přijetí sebe samých. Společná cesta bude vedena s ohledem na vaše individuální potřeby a tempo.

Metody, které používám – od regresních vhledů, přes terapeutické meditace až po čtení z akáši – jsou pečlivě vybírány tak, aby vám poskytly maximální podporu a porozumění. Během celé společné cesty jsem vám k dispozici. Dostane se vám podpory i doporučení, které můžete dnes a denně praktikovat, aby váš život dostal impulz lehkosti a radosti.

Co vám může tato cesta přinést?

- cokoliv, na co jste připravení,

- lehkost a svobodu, zklidnění a stabilitu

- naučí vás jak pracovat s emocemi, poslouchat sami sebe,

- propojí vás do vašeho srdce,

- po-může vám dveře k sebelásce a k sebe-vědomí

Přinese vám mnoho aha momentů, pochopení souvislostí.

Co si můžete odnést?

- nový pohled na emoce, na sebe a na to, co prožíváte

- jednoduché a účinné techniky, které vám pomůžou pochopit emoce a návod jak s nimi pracovat

- větší důvěru v sebe, v život jako takový

- tato cesta vám po-může otevřít prostor pro hojnost ve všech podobách, které jsou zde pro každého k dispozici

- doporučím vám kroky, předám techniky, které budete mít pro sebe, či své blízké vždy po ruce a které vám po-můžou ve vašem běžném životě ustát vše, co přináší.

Pozvěte do svého žití lehkost, ať můžete i vy, jako mnoho dalších vejít na svou cestu životem ve větší lehkosti a sebe-vědomí.

Vizí a touhou celé mé terapeutické činnosti je, aby si každý jeden z vás uvědomil svou jedinečnost, sílu. A s tímto záměrem jde ruka v ruce vše, co předávám.

Více není třeba psát. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se na mě obrátit.

Každé terapeutické setkání trvá 60 - 75 minut s investicí 2.600,- Kč za terapii. Setkání probíhá pravidelně jednou za měsíc. Na každou oblast stěžejních témat se zaměřujeme dle vašich individuálních potřeb. Proto i délka spolupráce je u každého jiná a odvíjí se od vašich potřeb a nastavení, od toho, na jaké cestě v seberozvoji se zrovna nacházíte. Zda jste úplnými nováčky, nebo jste na vaší cestě již delší dobu.

Máte jedinečnou šanci na nový začátek. Přijměte ji s otevřeným srdcem. Neočekávejte však, že tato cesta je o mě. Je pouze o vás samotných a vaší ochotě ke změně. Od ní se odvíjí i směr této společné cesty.

Těším se na naši společnou cestu. Petra Sára


Cesta k sebe-vědomí

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozveme co nejdříve zpět.