Božský otisk - číselná frekvence(ČF)


Co jsou to Božské otisky?

Jsou kódovaným přenosem čisté lásky, která dokáže proměnit do pochopení cokoliv. Jsou transformačním kódem (transformačním přepisem) obsahujícím kombinaci čísel.

Jsou velmi silným transformátorem působícím ve všech vrstvách našeho žití, cítění a bytí. Jsou urychlovačem pro opuštění a vystoupení lidské bytosti z karmických smyček utrpení a řádu, které jsme si vytvořili za eony našich zkušeností a které vytváří v našem prožívání stagnaci.

Každé číslo z číselné frekvence(ČF) nese s sebou danou vibraci světla(otisk), která prostupuje vrstvami našich jemně hmotných těl, dotýká se vrstev naši Duše, prochází a vylaďuje též kódování buněk, DNA těla fyzického. Díky přesné kombinaci číselné řady, která přichází a je přesně mířená pro podporu vaší osobní transformace a osvobození se ze smyček nevědomí, dokáže tento Transformátor ve vrstvách nevědomí

- uvolnit napříč časem i prostorem veškeré shluky energií obsahující uzamčené, zamrznuté, jasné úhly pohledů a přesvědčení, které jsme jako lidi přijali za své životy (o sobě, o druhých). 

- rozvolnit vrstvy iluzorních zranění a nepochopení

- podpořit nás na naši vlastní cestě transformací, již jako vědomé tvůrce svých životů

- dovést nás k lehkosti a hravosti, k o-pouštěním všeho, co není v souladu s energiemi vědomého tvůrce.

Číselné frekvence (ČF) přináší jasnost, rozpouští plášť iluze, umožňuje nám vidět pravdu o nás samotných a v ní i kráčet dál naším bytím. 

ČF stahuji buď dle vámi zvoleného záměru 

- na konkrétní oblast vašeho žití, bytí a cítění, 

- je možné přijmout otisk i pro vaši stávající či pro nově rozrůstající firmu nebo projekt jako podporu a projasnění

- na podporu a léčení pro vaše zvířátko 

Důvěřujte svému vnitřnímu vedení.

Pro koho jsou určeny? Jsou určeny pro bytosti, které již nastoupili na cestu vědomí si toho, že vše, co v našich životech prožíváme a žijeme jsme si vytvořili. A tudíž pouze mi sami, můžeme změnit cokoliv. Pro bytosti, kterým jsou vibračně blízké světelné Božské kódy podpory a mluví na ně.

Co můžete od tohoto Božského otisku očekávat? No cokoliv, co jste si schopní představit a dovolit. Jste tvůrci, tak tvořte. Čím větší dovolení – tím hlubší dosah ve všech oblastech vašeho života. Samozřejmě důležitou roli zde hraje i načasování. Věřte, důvěřujte.

Co od otisku určitě neočekávejte? Spásu, zázračnou pilulku, abraka dabra. 

Pokud vás Božský otisk volá, napište mi. Vždy s číselnou frekvencí stahuji i vhled do situace, která vás trápí, přičemž číselný kód působí jako přepis starých nefunkčních programů.  

Na jeho stažení si vyhrazuji časové rozmezí 15dnů, která se odvíjí od připsání částky na můj účet 222 48 71 76/0600. Otisk odesílám na email, můžete očekávat přesný rozbor dané číselné frekvence, vhled do situace dle záměru a doporučení, jak se na otisk naladit a jak s ním spolu-pracovat.

Částka, která s otiskem přišla je více než příznivá a startovací 2.255,-

Vizí a touhou celé mé terapeutické činnosti je aby si každý jeden z vás uvědomil svou jedinečnost, sílu. A s tímto záměrem jde ruka v ruce vše, co předávám.

Tak pokud vaše duše volá jupijajé neváhejte a napište si o něj. Buďte otevřeni a připraveni všemu, co bude s Otiskem možné. 

Těším se na vás a vaše Božské otisky Petra

Zde ukázka Otisku( na zvolené téma) pokaždé je součástí i vhled 77.5236

V součtu 3 -  Božský otisk, který nese téma smíření se s Bohem jako takovým (v jeho nejčistší formě, bez ohýbání lidské mysli ve smyslu zneužití k ovládání druhých), smíření se s vírou, náboženstvím, podpora k schopnosti vytvořit si vlastní směr a víru, ukotvit se ve víře v božství v sobě

7 7 – ČF, která kotví radost a dovolení si radosti ve vztahu k sobě, ke vztahu k Bohu, přináší podporu k tvoření si nového vztahu mezi tebou a Bohem, zdvojení této ČF ukazuje na vrstvy, kterými prochází, upozorňuje na hloubku, kterou procházíš, hloubku přesvědčení ve vztahu Bůh – já - Bůh

5 – ČF, která naznačuje pohyb a podporu pro vystoupení ze starých kolejí přesvědčení (je zde otevřený aktivní otisk příběhu tebe jeptišky v Řádu jeptišek Božské milosti, celý řád sester byl zneužíván velebným otcem, který jej vedl a ty si byla i sexuálně neužívaná, vidí tam i těhotenství a tvé usmrcení zazděním v jednom z kostelů, které patřili tomuto řádu přímo v zákristii. A než tě zazdili vidím zlatý mohutný prsten s kameny a ornamenty na prstu velebného otce, který si musela políbit a požádat jej o odpuštění) o slepé víře, důvěře a oddanosti iluzorního následovníka Božího

2 – ČF, která očišťuje, omývá myšlenkové vzorce spojené s tématem jakéhokoliv zneužití, ve jménu kohokoliv

3 – ČF, která je nositelem čistoty trojjedinnosti Boha Otec všemouhoucího, dosažení osvícení a lehkosti s tím spojené

6 – ČF, která je nositelkou vyvážení formy jak nahoře, tak dole, připomíná přítomnost obou polarit, při čem jejich pochopením a prožitím dojde duše ke s – míru a může dotknout se nadhledu bytí, cítění a žití

Staniž se Amen

O mně

Obchodní podmínky rezervace a plateb


Božský otisk - číselná frekvence

Reference


Petra
Božský otisk pro regeneraci plic

- Číslenou frekvenci jsem si namalovala na hrudník prstem. Vnímala jsem okamžitě velmi silnou energii v prúdušnici, v plicích a průduškách. V oblasti zad v plicích najednou bolest, která jako když prochází až do hloubek plic. Objevují se vzpomínky z dětství, když jsem měla pocit, že nemůžu dýchat. Nechávám vše projít a vnímám úlevu a hluboký nádech. 

- Dále jde energie do ledniv, které pulzují jako o život. V zápětí i obě kolena. Vše pozoruji a jen plně prociťuji tu požehnanou energii, která plyne v mém těle. 

- Dále se přemístuje tento otisk do mého pupíku a do otisku pupeční šňůry. Zde vnitřním zrakem vnímám jak probíhají Vzpomínky z prenatálu, kdy jsem se dusila v břísku a museli mě po narození oddávat vodu z plic. Jen dýchám a pozoruji. 

- Dále se energický otisk obtáčí kolem mé páteře. A cítím v těle velký vír. Vše se uvolňuje a já cítím lehkost. Je to nádherný pocit již při prvním "setkání" s číselnou frekvencí. Těším se na další poznání tohoto otisku.

Lenka Vajdová

Otisk má zlatou barvu. Do těla vstoupil přes solar a bylo to, jako by se utvořil z toho otisku pás kolem 3.čakry a obalil celou tu část těla. Vytvořil zlatý válec. Otisk pak vstoupil do těla jako celek a šel přímo do hlavy. Výsledné číslo šlo okamžitě přímo nad hlavu, do korunní čakry a tam zůstalo hezky trůnit jako strážce. Číslo první dvou číslo - to zamířilo do 4.čakry na srdce, zase obalilo prostor okolo těla v tom místě. Další číslo - to putovalo do 3.oka, hned, okamžitě si tam sedlo. Další číslo - to šlo přímo do srdce. Pro mě je 2 velmi silná, jsem narozená 2.2., cítila jsem spojitost i s datem narození. Další číslo - to šlo přímo do pupíku, zase kolem toho místa vytvoří takový válec v jemnohmotných tělech. A poslední číslo je nad hlavou, je to jako koruna nebo drahokam, ze které úplně prýští bílé zářivé světlo, které vytvoří směrem dolů kolem těla takový kužel, ve kterém se tělo koupe - vnímala jsem to jako obrovskou ochranu. Když o tom takhle píšu, tak vnímám, že to číslo 3 je ten Bůh, který stojí nade mnou a vždy mi poskytoval výživu, ochranu, podporu, jen já jsem to nikdy nebyla schopna takhle vnímat. 

Zároveň považuju za velmi důležité to, co jsi napsala - Kód je určen pro bytosti, které již nastoupili na cestu vědomí si toho, že vše, co v našich životech prožíváme a žijeme jsme si vytvořili. A tudíž pouze mi sami, můžeme změnit cokoliv. Jasně, že jsem to mockrát slyšela, četla blabla. Ale včera večer a dnes ráno mi to konečně došlo ! V souvislosti s těmi mými příběhy - že jsem si to vytvořila sama a že jen já k tomu můžu změnit svůj postoj a to vnímání celé té události. No páni - cítím obrovský vděk, pokoru a soucit sama se sebou. Peti, to je tedy opravdu síla, krásná transformační síla. Děkuji.

Blanka Lehmannová

Při otevření zprávy mi naskočila husí kůže a při prvních slovech mnou začalo proudit teplo a já naslouchala všemu. Vlastně pro mne nebyla ani tak důležitá čísla či hudební podkres, protože jsem ihned vnímala jen sdílející energii, která byla (předpokládám, jak jsem nacítila)velmi krátce po stažení kódu. Vnímala jsem tedy energii, která byla v propojení našich vyšších já, takže vzkaz, který přišel skrze číselný kód jsem nacítila asi trochu jinak, než budou vnímat ostatní. Nicméně čísla mám přepsána a nechám je na nočním stolku, ať se mnou jejich energie vibruje jak potřebuje, v důvěře, pro mé nejvyšší dobro. Donutilo mě to poslouchat znovu, opět husina s pocitem, jakoby ze mne odcházela bílá pára, ve které se vznášelo nade mne vše, co již není potřeba mít ve svém energetickém otisku. Děkuji, děkuji, děkuji.

Monika Kopřivová

Ahoj Peti, když jsem ten Otisk napsala na zrcadlo, tak jsem cítila, že se mi něco děje v hlavě. Já nemívám migrény, ani nějaké bolesti hlavy, spíše jako bych vnímala, jak se tam děje něco s energetickými centry, které v hlavě jsou (mimo třetí oko, korunu) a nejsou aktivní. Jako by se to tam postupně rozsvěcovalo, a přitom to nějak zatlačilo, malinká křeč a podobně. Jinak mám pocit, že ten otisk do mě jako by vstupoval právě skrze centra v hlavě, okolo horní části obličeje, takový obrovský klid a harmonie. Když jsem šla spát a opakovala jsem si ta čísla, tak jako bych se v těch místech krásně houpala... cítila jsem i krční čakru, jako by jí to nějak zasahovalo také. Jinak se mi stále poslední dny ukazují nějaké staré nezpracované situace, které mě tak nějak znervózňují a vytrhávají asi z mé nějaké iluze. Předpokládám, že je to něco, co už se dělo dříve a všimla jsem si toho, jen jsem se na to pořádně nepodívala. Moc ti děkuji.  

Ivana Stará

Sary, tak když jsem si na-vnímala ten otisk, tak jsem prvně viděla obálky, které ke mně létají. A když jsem si z nich vybrala, tak se sypaly jako puzzle.. za mě krása. Mě to umožňuje nový, jiný pohled na situaci, která se ve mě odehrává.. mě se s tím krásně převibrovává. Osobně tyto číselné Božské otisky vnímám jako zářící světlo, jako čáru v tónů - jako nějakou nadčasovou frekvenci. Sary, moje poznatky ..super pecka. Večer si k tomu sednu znovu. Myslela jsem si, že se frekvence těch čísel budou odkrývá podle pořadí jak jsou stažené...ale jsou ve fázi sjednocení. Tak se mi v plné důvěře otevřely zatím dvě: 2 a 5-ka. Tak se těším, jak se to bude otevírat další. Děkuji moc.