Objednejte se na Aktivační seminář

O mně


Semináře - aktivační setkání.


Obchodní podmínky rezervace a plateb


Rodinné konstelace OTEVŘI SVŮJ PORTÁL SRDCE 

Čas konání : 8.6.2024  10 - 17hod

Kde : Praha, Chlumova 260/23, Praha 3, Žižkov, 5 min pešky ze zastávky Lipanská (jedou tímto směrem všechny tramvajové spoje z Hlavního nádraží)

Vaše investice do sebe 2600,-  Své místo si rezervujete uhrazením zálohy 500,- na č.u. 222487176/0600. Zbytek částky se hradí na místě v hotovosti. Prosím o přesnou částku.

Počet míst 14

Po delší době otevírám možnost přihlásit se na Rodinné konstelace, na kterých můžete nahlédnout v kruhu stejně smýšlejících bytostí hluboce do svého nitra, poléčit jakékoliv zranění na těle, či na duši. Konstelační setkání mají velkou hloubku a změny, které po nich pociťujete jsou velké.

S radostí vás tedy zvu na toto hluboce transformační Kostelační setkání "OTEVŘI SVŮJ PORTÁL SRDCE".

Připojte se do prostoru plného pochopení a sdílení mezi jednotlivce, kteří jsou na stejné vlně.
Téma, které si do konstelace přinesete, je zcela ve vašich rukou. Na tomto setkání, které vám po-může změnit mnohé, se ponoříme do hlubin vnitřního světa každého z vás, který nám otevře cestu k srdci - k portálu našich nejhlubších emocí.

Naše bolestivé zážitky, i zážitky našich rodů, různá odžitá traumata, nedorozumění negativně ovlivňují náš život a vztahy, vedou k uzavírání našich srdcí, k nemocem na psychice, či na fyzickém těle. Porozumět svým stínům, které si neseme ze svého života, i přinášíme z generace na generaci nám umožní opustit kruh utrpení, nalézt svobodu a vyléčit se. Otevřít se lásce a naučit se odpouštět sobě i ostatním.Během společného času:
- odhalíme témata, která jsou připravena být prozkoumána, pochopena a uvolněna.
- podíváme se do situací, kde se setkáte s vašimi stíny, ať můžete porozumět jejich významu a zprávám, které nesou
- konstelace mají velkou výhodu v tom, že během společného času si můžete poléčit mnoho témat ač už jako ten, který si konstelaci staví, nebo jako herec v konstelaci, či přihlížející, pro všechny zúčastněné je každá postavená konstelace velmi léčivá
- vždy se sejde kruh lidí, kteří mají podobná témata a síla kruhu ještě podpoří do větších hloubek téma, se kterým na konstelaci přicházíte.

Celý proces rodových konstelací vedu s empatií, hloubkou a hlubokým porozuměním, abyste mohli znovu otevřít své srdce a nechat ho rozeznít písní radosti a štěstí. Aby jste se mohli otevřít novým možnostem a lehkosti bytí. Pokud cítíte, že vás toto setkání oslovuje, neváhejte se mi ozvat. Ať už se rozhodnete postavit vlastní konstelaci nebo se zúčastníte jako pozorovatel, vaše přítomnost bude pro vás silně transformačním zážitkem.
Kapacita je omezená, abychom zajistila intimní atmosféru a každému účastníkovi poskytla dostatek prostoru pro jeho osobní transformaci, pro jeho příběh.

Obrovsky se těším na každého z vás. Petra Sára


Čas konání: 23.3.2023 10-17hod  

Kde: Praha, Chlumova 260/23, Praha 3, Žižkov, 5 min pešky ze zastávky Lipanská (jedou tímto směrem všechny tramvajové spoje z Hlavního nádraží)

Ocenění 2600,-/osobu

Počet míst: 12

S radostí vás zvu na transformační Konstelační setkání pod názvem "OTEVŘI SVŮJ PORTÁL SRDCE".

 Připojte se k nám do prostoru plného pochopení a sdílení mezi jednotlivci, kteří jsou na stejné vlně. Téma, které si přinesete, je zcela ve vašich rukou. Na tomto setkání se ponoříme do hlubin našeho vnitřního světa, který nám otevře cestu k našemu srdci - k portálu našich nejhlubších emocí. 

Během našeho společného času: 

- Odhalíme témata, která jsou připravena být prozkoumána, pochopena a uvolněna. 

- Podíváme se do situací, kde se setkáme s našimi stíny, abychom porozuměli jejich významu a zprávám, které nesou. 

Bolestivé zážitky a nedorozumění mohou negativně ovlivňovat náš život a vztahy, vedou k uzavírání našich srdcí a ke ztrátě spojení s vnitřním kompasem. Porozumět našim stínům nám však umožní opustit kruh utrpení a nalézt svobodu. Otevřeme se tak lásce a naučíme se odpouštět sobě i ostatním. 

Celý proces konstelačního setkání povedu s empatií a hlubokým porozuměním, abyste mohli znovu otevřít své srdce a nechat ho rezonovat s písní radosti a štěstí. Otevřete se novým možnostem a lehkosti bytí. 

Pokud cítíte, že vás toto setkání oslovuje, neváhejte se mi ozvat. Ať už se rozhodnete vytvořit vlastní konstelaci nebo se zúčastníte jako pozorovatel, vaše přítomnost může být silně transformačním zážitkem. Často se setkávají lidé se společnými tématy, což přináší hluboké sdílení a porozumění. Kapacita setkání je omezená, abychom zajistili intimní atmosféru a každému účastníkovi poskytli dostatek prostoru pro jeho osobní transformaci. 

Svou účast si zajistíte vyplněním objednávkového formuláře a zaplacením zálohy ve výši 500 Kč.

č.u. 222 48 71 76/0600

Těším se na každého z vás. V hluboké úctě Petra Sára


LÉČIVÝ KRUH SDÍLENÍ

Sejdeme se : ve středu 6.12.
Od : 11 - 14hod
Počet je omezen pro : na osobní setkání i pro online
Toto setkání proběhne v Říčanech u Prahy(adresu upřesním)

Vaše investice do sebe je : 2000,-

Úžasná ženo, ano právě ty, která čteš tyto řádky, z celého srdce tě zvu do léčivého kruhu sdílení.

Více než kdy jindy vidím a cítím v každé buňce svého těla úžasnost a potřebnost ve sdílení příběhů, které nás můžou ovlivňovat každým nádechem a výdechem dnes a denně.

Díky prožitkům a vlastním zkušenostem posledních dnů, týdnů a možnosti zažít si na vlastní kůži zázrak sdílení a tím velkého léčení, přišla dnes inspirace otevřít prostor mého DOMOVA kousek od Říčan u Prahy pro kruh sdílení.

Když jsme totiž v kruhu stejně založených, smýšlejících a cítících bytostí, kde otevíráme v bezpečném prostoru své niterné procesy s těmi, kteří jsou připraveni naslouchat, nehodnotit a jen svou přítomností podporovat, dochází k velkému léčení na mnoha úrovních.
Napříč celým naším bytím.

U všech přítomných.

Vidím tu sílu ladění a léčení "pouze" skrze plnou přítomnost, ochotu naslouchat a přijetí...bez jakýchkoliv omáček a hodnocení.

Můžete přijít s jakýmkoliv vašim tématem týkajícím se mateřství
- jaké to je pro tebe být matkou
- vztahy matka a dcera, matka a syn
- porod, potraty

Můžete se těšit na spolu-sdílení, vzájemnou podporu a na závěrečnou hladící meditaci.

Rezervace: své místo si zajistíte zálohou 500,- a vyplněním přihlášky v odkazu pod textem

Moc se těším na každou z Vás Sára
 

WEBINÁŘ UKONČENÍ A POCHOPENÍ KARMY PRO NOVÉ ZAČÁTKY

Kdy 13.11.2023 od 18hod
doba trvání je 90 - 120min

Kde ONLINE kdekoliv v pohodlí vašeho domova

Ocenění 1555,- platbou s registrací si rezervujete své místo 

 
Srdečně Vás zvu na tento zbrusu nový webinář, který se bude konat na platformě Googole Meet

Tento webinář se mi nahlásil na datum, kdy je dle kalendáře Novoluní ve Štíru. S tímto novoluním se otevírá brána a přichází k nám pro naše pochopení a uvolnění i témata spojená s orgány 2.čakry a našich kořenů.

Srdečně vás zvu k jejich prozáření.

Co nás čeká
- zvědomení a pochopení karmických otisků, které budou načteny dle skupiny, která se tvoří 
- uvolnění aktivních vláken starého, napříč časem i prostorem
- vystoupení z cyklických smyček karmy rodové i hvězdné
- uvolnění starých vazeb a pout, sebe prokletí, prokletí
- uzavření aktivních paralelních realit
- odpuštění na úrovni duše i našeho genopole
- vyladění a harmonizace těla i duše
- napojení se na proud hojnosti ve všech sférách našich životů, našeho bytí

A toto vše proběhne v hluboké a laskavé Archandělská meditaci, za velmi silné podpory těchto jedinečných laskavých bytostí, připravených nás podpořit v každém našem nádechu a výdechu.

Ať světlo milosti naplní pohár naší duše a může dojít k uvolnění všeho, co již není potřeba nést.

Své místo si zajistíte registrací a platbou částky na č.u.222487176/0600.

Týden před zahájením webináře vám odešlu link na přihlášení do místnosti zoom, ve které webinář proběhne. Prosím zkontrolujte si včas připojení.
V den webináře po přihlášení se do místnosti prosím o vypnutí zvuku z vaší strany a zapnutí kamery.

Lépe se mi ladí když vás vidím.

Celý webinář se bude nahrávat, ať máte možnost si jím procházet opakovaně. 

Toto setkání není náhradou za lékařské ošetření. 


REFERENCE

Líba Maléřová

Vřele všem doporučuji. Z vlastních zkušeností chci říct, že semináře s Petrou-Sárou jsou plné lásky, porozumění a radostí. Jsou vedeny velice citlivě a vy odhalíte o čem jste vůbec nevěděli, anebo věděli a nevěděli co s tím. A je jedno jestli je seminář osobní nebo online. Funguje to stejně.

Lucie Kikoťková

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala seminář Hojnosti právě u Petry. Bylo to super, padlo spoustu starých omezení, programů a emočních zátěží. Péťa je velmi silnou bytostí, spolupracující s andělskou a archandělskou sférou a na svých seminářích tak dokáže vytvořit energetický kotel, ve kterém jsou transformována všechna stará omezení a programy - pro každého tak, jak je připraven. Bez jakéhokoliv tlaku, soudů, v atmosféře naprostého přijetí každého účastníka. Odnesla jsem si spoustu aha momentů a inspiraci pro další cestu. Děkuji Péťo

Naďa Pražáková

Moc děkuji za vše, něco tak krásného a intenzivního jsem zažila poprvé a ještě teď to ve mě doznívá. Milé Petro! já za nás obě také děkuji! Jsem vděčná, že jsem mohla potkat nás, naše životy, naše dělohy! Byl to ukotvující zážitek a já si odnesla pocit lásky a lehkosti. Peti! Jsi neuvěřitelná průvodkyně a krásnožena! Bude mi ctí se s Vámi zase setkat

Magdaléna Langerová

Děkuji mnohokrát, Péťo. Bylo to plné a výživné.. Krásné i smutné.. Obohacují navzájem. Cestou domů jsem si ve vlaku probírala v sobě vše, co ve mě zůstalo .. Co oslovilo.. Kde mám ještě rezervy.. (tož pevně doufám, že to všechno dojede. Myslím to pochopení a s ním i osvobození..) Bylo to Pravdivé/Laskavé/Vesmírné a byl tam mnohdy i božský smích, který byl nádhernou připomínkou, ze život jde žít i snadno... Jen si to dovolit. Moc ti děkuji Petro a i všem ženám a vlastně všem ostatním - přítomným a vlastně i těm méně "přítomným"

Denisa Stejskalová

Péťo, bylo to boží a já děkuji, že jsem mohla být součástí. A znovu zrození bylo WOW, ten pocit, Vaše slova a objetí. Děkuji Péťo, bylo mi opravdu dobře a je mi dobře .

Libuše

Ahoj Peti. Tak já píšu abych ti řekla že jsi báječná průvodkyně. Vezmu to stručně(doufám). Na začátku se mi cosi otevřelo ale já jsem se s tím styděla přede všema vyjít ven. Asi jsem se bála odsuzování. No a když jsem tu odvahu našla už byl konec. Popravdě řečeno takovýto proces jsem nečekala. Včera jsem byla pěkně unavena a v noci mi byla pořád zima. Dneska to se mnou vnitřně hází motanice hlavy. Nejradši bych byla zachumlala v peřinách anebo seděla v lese na pařezu a koukala do blba a brečela. Jojo děje se, ale cítím, že dělohu mam jak 25leta což je super. Jak už jsem psala byla jsem hodně unavena a den po aktiv.setkání to se mnou pěkně pracovalo. Možná proto že jsem to zadržovala a nedovolila jsem si pustit emoce. Večer se ale ledy provalily !Ukázal se mi program, který jsem slyšela od babičky ale i od mamky. Coby tomu řekly lidi? Něco v tom smyslu Nevyčnívej nebo Chovej se jako ostatnî! A já si konečně řekla DOST!DOVOLUJI SI. Dovoluji si být jiná a klidně si dovolím i vyčnívat(i se svoji výškou)Takže ještě jednou děkuji za skvělé vedení, za slova které jsi vyslovila neboť i to mi dodalo odvahu a potvrzení že nejsem zas tak divná.