Meditační cesta Prvotní dotek

Možná jste kdysi dávno uvěřili, že

  • jste k ničemu
  • nemáte právo na štěstí
  • jste nezajímavá/ý
  • jste tady na tom světě neviditelný a postradatelní
  • kdybyste se nenarodili…nic by se nestalo

Možná, že prožíváte pády citové i životní, možná nedotahujete věci do konce, možná si nevážíte sami sebe a ani nevíte proč. Možná nevěříte, že si zasloužíte. Možná svých možná máte přemíru.

Možná byste rádi udělali vstřícný krok k sobě a všechny ty pochyby uvolnili napříč časem a prostorem. Možná je nyní právě ten správný čas to pro sebe udělat.

A tak pokud jste se v těchto Možná našli, přináším vám Meditaci hluboce léčivou a hřejivou, kterou jsem pro vás stáhla z nekonečného prostoru možností.

Zvu vás na cestu, vás, nádherní objevovatelé zákoutí svých duší a životů do léčivého prostoru vašeho nitra, k uvolnění mnohého, co jste přijali již v prvních svých nádeších a výdeších. Zvu Vás na hladivou, léčivou a pečující cestu nekonečných možností, která vám po-může uvolnit mnoho pochyb. Která vám po-může k uvědomení si sebe samotných a vaší jedinečnosti.

Můžete se těšit na vše a nic. Můžete očekávat zázrak, léčení, pochopení a přijetí. Můžete se těšit na setkání se se sebou samými, se svou prvotní jiskrou, což je samo o sobě léčivé. Ponoříme se společně do času a prostoru vašeho vzniku. 

Pokud byste se tedy rádi vydali na tuto hluboce transformační cestu plnou zázraků za laskavé podpory mého hlasu a křídel archandělů, napište mi. Cením si ji na částku 999,-, kterou zasílejte na č.ú. 222487176/0600. Meditaci vám odešlu přílohou na email a můžete se do ni nořit tak často, jak budete cítit, že je pro vás vyživující a podpůrná.

Těším se na všechny nekonečné možnosti, které k vám tímto prostorem připlují. 

V hluboké úctě Petra Sára

O mně

Meditace Prvotní dotek

Vyplňte všechny potřebné údaje