Vědomý deník s duší

Znáte ten pocit, kdy se snažíte pochopit své emoce, myšlenky a prožitky, ale nevíte, kam s nimi? 

Mnozí z nás se občas ztrácíme ve víru každodenního života a hledáme způsob, jak si uklidit mysl a najít klid. Právě v těchto chvílích může být psaní v deníku neocenitelným nástrojem pro osobní růst a sebepoznání. Zkuste si představit, jak by se vaše cesty k sebe porozumění a emoční rovnováze změnily, kdybyste měli vedle sebe takového společníka. Tento autorský deník je navržen tak, aby vám poskytoval neustálou inspiraci a prostor pro vaše nejhlubší myšlenky a pocity.

Zvu vás k objevení deníku, který není jen obyčejným zápisníkem. Jeho obal, ozdobený reprodukcí mého léčivého obrazu "Moudrost duše", je navržen tak, aby působil terapeuticky - hladil vaše smysly, přinášel harmonii - skrývá v sobě léčivou esenci. Nechte se jím zlákat a ponořte se do hlubin svého srdce a duše. Tento deník je více než jen prostor pro vaše myšlenky a zážitky. Je to svatyně pro to, co ve vás dřímá a co se snaží dostat na povrch. Psaní může být cestou k novým perspektivám a tento deník je ideálním společníkem na této cestě. V jeho stránkách se skrývají inspirující citáty, které vás mohou provázet a léčit. Jsou to dary podpory, šeptané mi mými průvodci z archandělských sfér. Texty v tomto deníku jsou tak citlivé a podpůrné, že nejen osloví vaše srdce, ale také hladí vaši duši. 

Deník je určen všem nádherným ženám, bez ohledu na věk či zájmy, které chtějí psaním objevovat svou vlastní podstatu a hlouběji se dotýkat svého já. Milá ženo, vezmi do rukou pero a nech své pocity volně plynout na papír. V tomto posvátném prostoru můžete nalézt cestu k sobě samé a poznat se v plné kráse.

Objevte sílu, která se ukrývá ve vašem psaní, a nechte autorský deník stát se vaším průvodcem a oporou na vaší cestě ještě dnes.

O mně

Původní cena 325,-

NYNÍ 276,- + zásikovna 79,-


Vyplňte všechny potřebné údaje ( adresu zásilkovny, telefonní číslo)