21 denní výzva 

"Zjisti kým jsi a otevři se hojnosti"

Milí přátelé,

dovolte mi, abych vás srdečně pozvala na tuto nevšední cestu, která má potenciál transformovat váš život, a to způsoby, o kterých se vám možná ani nesnilo.

Neváhejte a připojte se i vy, k této 21 denní výzvě, ke všem objevitelům, kteří touží poznat sami sebe a tím otevřít dveře k hojnosti ve všech jejich podobách. 

Na co se můžete těšit?

- na poznání sebe samých, svých podvědomých přesvědčení, které vám brání žít život svých snů.

- na 21 dnů, které vám po-můžou změnit mnohé.

- na 3 terapeutické aktivační meditace, které vám poskytnou prostor, ve kterém můžete uvolnit vše, co vám stojí v cestě k vidění a přijímání sebe a hojnosti ve všech jejích podobách.

Každý týden této výzvy mám pro vás připravenou speciální terapeutická meditační nahrávka, jenž je navržena tak, aby vám pomohla rozpustit staré vzorce myšlení, přesvědčení a omezení, které vám brání vidět a prožívat vaši jedinečnost a hojnost, jež vám život může nabídnout. Tato meditační terapie vám poskytne prostor, abyste mohli uvolnit vše, co vám stojí v cestě k vidění a přijímání sebe, hojnosti ve všech jejích podobách.

Co můžete od této výzvy očekávat?

Odpověď je jednoduchá - cokoliv. Od malých radostí až po velké životní změny. Zázraky se mohou dít ve všech rozměrech vašeho žití a prožívání, ať už se jedná o nečekané dárky, uvolnění strachu žít vše, po čem toužíte, většího pochopení sebe samých, přítomnost pocitu vděčnosti, který otevírá brány k hojnost, objevení nových příležitostí, které vás posunou blíže k vašim snům a cílům.

Věřte mi, jsem svědkem mnoha příběhů transformace, včetně svého vlastního. Buďte bdělí. Hojnost nám může přicházet v mnoha podobách, ať už ve formě peněžního zisku, jako náhlý příval inspirace, nápadů, jako větší pochopení sebe samých

Co vám umožní tato výzva?

Umožní vám zažít změnu ve vnímání vaší vlastní reality a cítit se lépe ve své kůži. Prosím, přistupujte k této výzvě s otevřeným srdcem a myslí. Tempo změn je pro každého individuální, takže je zbytečné vytvářet tlak na rychlé výsledky. Důležité je si tuto cestu užít a posbírat z ní vše dobré, co vám může nabídnout.

Těším se všem zázrakům, které si vpustíte do svého žití, cítění a bytí, na všechny ty zázraky, které na vás čekají. Srdečně Petra Sára

Nyní máte možnost vstoupit do této jedinečné ve variantě 

1, zde nastoupíte na cestu k hojnosti s meditacemi, které jsou již připraveny, zde je ocenění 666,- 

2, zde nastoupíte na cestu k hojnosti s meditacemi, které budou ušité na míru přímo pro vás, zde je ocenění 899,-

Převelice se těším na všechny vaše úspěchy, AHA momenty a změny, které vám po-může tato výzva otevřít. Petra Sára

Objednávám si tuto výzvu a otevírám se hojnosti