Harmonizace - dotekolázeň a léčení 

Osobně i na dálku

Harmonizační terapie je unikátní metoda, kterou jsem vytvořila na základě mých zkušeností ve zdravotnictví a osobních zkušeností s duchovním růstem. Jedná se o holistický léčebný proces, jehož základním nástrojem je dotek. Při harmonizaci se stávám mostem, kterým k vám přistupuji a navazuji kontakt s vaším tělem. Dotýkám se hluboko k vašemu srdci i k duši. 

Všechny informace o nás – o naší duchovní cestě – jsou uloženy v našich buňkách, v naší DNA. Jsou přístupné k pochopení a k procesu uzdravení jak těla, tak duše. Naše tělo je pokladnicí obrovského množství informací a hluboké moudrosti. 

Přes dotek se mohu dostat k této moudrosti, číst z vašich akášických záznamů, v záznamech vašeho těla. uvolnit zadržované emoce a bloky z orgánů i buněk, osvětlit souvislosti, které samy o sobě působí uzdravující efekt, uvolnit ukrytá traumata. Harmonizace je příjemná, relaxační a léčivá metoda pro uvolnění citových a emocionálních bloků, traumat a životních vzorců utvořených v prenatálním období, i z minulých životů až na úrovni buněk a DNA. 

Je vhodná také pro bytosti, kteří o svých potížích neradi mluví nebo pro děti, které nedokáží své emoce rozpoznat nebo o nich mluvit.  

Podporuje nárůst životní energie, sebe-hodnotu, schopnost se přizpůsobit změnám a projevení a využití osobního potenciálu a talentů. Proměňuje nefunkční postoje k sobě, ke druhým, k životním situacím a k životu samému, jež často vznikají již v prenatálním období.

Dotek a zvědomení vám po-můžu uvolnit blokující strachy, limitující programy, deprese, psychické, emocionální i fyzické bloky, stresy a jejich příčiny a důsledky. 

Dotekolázeň uvolňuje, relaxuje a působí jemně a zároveň do hloubky a trvale proměňuje nefunkční postoje. Podporuje sebedůvěru, sebevědomí, zdraví, životní sílu, vnitřní pohodu a plné využití vlastního potenciálu, schopností a tvořivosti člověka.

Po harmonizační terapii lze očekávat sjednocení vašeho bytí, uvolnění emočních stop až na úrovni DNA, a vyladění vašich energetických systémů – čaker, meridiánů, orgánů vašeho fyzického i jemně hmotného těla – do optimálního stavu. 

Směr, kterým se bude léčebný proces ubírat, závisí na vašem záměru a otevřenosti k transformaci. 

Vizí a touhou celé mé terapeutické činnosti je aby si každý jeden z vás uvědomil svou jedinečnost, sílu. A s tímto záměrem jde ruka v ruce vše, co předávám.

Harmonizační terapii nabízím také ONLINE. Po absolvování terapie vám poskytnu podrobnou zpětnou vazbu a doporučení pro další postup. Jsem zde pro vás, abych vás podpořila na cestě k harmonii a celistvosti vašeho bytí. 

Doba setkání 60 - 75min

Cena osobně v Praze 2.800,-

osobně v Říčanech u Prahy 2.600,-

online 2.600,- částka předem na č.ú. 222 48 71 76/0600


Obchodní podmínky rezervace a plateb

O mně

HARMONIZACE

Reference


Harmonizace osobně

Margot Gabriell

Letos jsem si nadělila luxusní péči v podobě ,,masáže,, Masáž v uvozovkách ne proto, že by nebyla dobrá - naopak, bylo to boží! Ale proto, že nešlo o klasickou masáž. Kromě toho, že Péťa oplývá pečující, laskavou a příjemně uzemněnou mateřskou energií, je také velmi silný energetik a načítač přes tělo. Stačí jí lehký dotek na určitý bod na těle, zvědomnění přes trefné pojmenování a už to jede - a dýcháte - a s vděčností propouštíte.  Asi je Vám jasné, že musím mít vždycky něco extra a pečlivě vybírám, ke komu zajdu - ne proto, že bych chtěla být primadona, ale prostě proto, že jako hypersenzitivní člověk nemůžu jít jen tak k někomu. Pokud to máte podobně jako já, pak Vám Péťu ze srdce doporučuji. Dokáže Vám ve velmi krátkém čase uvolnit z buněčné paměti záznamy táhnoucí se napříč životy. Když je to potřeba, tak nejen zemské, ale i ty kosmické (a to bylo potřeba) Prostě fičák - v lehkosti, laskavě a efektivně. Stále dosedám po tom silném přeskladávání, ale už teď můžu říct, že cítím odlehčení od minulosti a hlubší zakořenění do mého pravého "Já". S údivem a pobavením pozoruji, jak ze mě odpadávají všechny ty slupky , kdy jsem se potlačovala, protože jsem se na sebe dívala očima druhých.

Miriam Stelariia

U Petry jsem absolvovala harmonizaci. Byla jsem u ní v době, kdy jsem si uvolňovala silná traumata z fyzického těla, především z ženských zranění souvisejících i s rodem. Cítila jsem, že potřebuji pomoct celistvě, dovolit nechat o sebe pečovat a dovolit si pomoci, i když na sobě pracují. Ne na všechny záležitosti vidíme. Petra je velmi pečující a milující. Cítila jsem se u ní bezpečně a uvolněně. Pomohla mi přijmout léčivou sílu, kterou jsem na podvědomých úrovních odmítala z pocitů viny, studu a hněvu. Rozpustit a pustit záležitosti, které byly zátěží a blokovaly mou vlastní cestu životem. Za hodinu práce jsme toho zvládli hodně a moc se mi líbí, že Peťa pracuje s mnoha vrstvami vědomí a lze tak udělat během krátkého času hodně práce. Což mi velmi vyhovuje a Peťu velmi doporučuji. Děkuji Peti za tvé opečování a za to, že své dary sdílíš se světem. 

Broňa B. Bennarová

Peti, ďakujem za tvoj dar a pomoc pri zvedomovaní a prepúšťaní nepotrebných častí. Bolo to mocné. Ta obrovská ĺahkosť po skončení. Ďakujem.

Zdeňka Valentová
Svěřit se do Tvojí laskavé péče, bylo pro mě blaho, vřele doporučuji.


Magdaléna L.

Peti.. harmonizace byla úžasná a pořád se toho spousty uvolňuje. Včera od rána po probuzení jsem si uvolňovala staré, nefunkční a destrukční programy. Jako manipulace, vina (jak jsme se shodly). Vzala jsem to napříč časem a prostorem, po všechny mé evoluční cykly, životy, rodové linie. Od prvopočátku po přítomný okamžik tady a teď až po následky těchto programů. Myslela jsem i na děti. Povídala jsem si se sebou asi tak 3h a pak šla ven. Cítila jsem obrovskou úlevu a lehkost. Hlavně v úrovni levé lopatky a srdce. Minulý víkend jsem nastavila jasně hranice. Zlato, díky ještě jednou za Tvou péči, uvědomuji si mnohé, mám více sílu konat a být pravdivá. Objímám. Měj se nádherně pa. Magda

Kamila Řáhová

Navštívila jsem krásnou, laskavou a famózně uzemněnou ženu s tak vřelým úsměvem Petru. Už první dojem byl neskutečný. Peťa svým dotykem na určitý bod na těle, pojmenuje, zvědomí a uvolní bolístky, zklamání, vzorce a vše, co jste si nastřádali a nedovolovali... Vy si přes dech a někdy i slzičky dovolíte propustit a odpustit. Petra je silný energetik a umí načítat přes tělo. Když vám poví, kde máte na těle jizvu, ačkoliv jsme o ní spolu nemluvily a neviděla ji, ví přesně, na jaké části těla je a zvědomí vám, co vám to má připomínat z minulých životů... získá si důvěru a vy víte, že jste tu správně a pochopíte, že chcete propustit věci, které si nedovolujete, protože. Až tři týdny může vše dosedat, ale já jsem od včera jak na obláčku. Ráda doporučuji úžasné zážitky a tohle byl jeden z nich.

Barbora Zumotová (www.slunečniesence.cz)

Péťo, tvůj dotek je ten nejláskyplnější, jaký jsem snad kdy zažila. Děkuji  

Martina Hud Judová

Vděčnost, totální rozpuštění emočních bloků(jak to krásně vyšlo na úplněk v rybách). Nános všech sraček byl konečně rozpuštěn. Je načase vědomě tvořit a vědomě vydělávat peníze s lehkostí a radostí. Doporučuji.

Lotosea (Hanka)

Píšu ti, že po návštěvě u tebe nejvíce vnímám lehkost, za kterou jsem velmi vděčna. Je to nejsilnější vjem, který od té doby mám. Opakovaně si to uvědomuji a až žasnu, jak velká úleva to je. Dnes jsem byla u rodičů a drama, které si tam točili, a jindy by mě semlelo, mě dnes nechávalo naprosto klidnou. Moc ti z celého srdce děkuji.  

Miroslava Mazancová

Milá Peťka. Chcem ti poďakovať, po tvojej "masáži" behom 3 hodín mi odpuchli nohy a prestalo ma boleť v oblasti bedier. Cítim sa ĺahšia a veĺmi zrelaxovaná. Hneď jak som prišla domov som zaspala. A teraz sa cítím ĺahko. Ďakujem ti z celého srdca a  boh nech ti žehná.

Jiří Havel

Zdravím Petro. Byl jsem u Vás na harmonizaci. Prostě si mě to přitáhlo. A jsem rád, že záměr jsem nechal na tom, co je nejlepší nyní pro mě zvědomit, uvolnit. Bylo to velice pečující a relaxační. Celé naše setkání. A to jsem "potřeboval" . Až dnes ráno jsem si uvědomil, že jsem vstával s lehkou hlavou, i když myslím na pracovní povinnosti tak je to nějak s nadhledem. Bez tlaku. Děkuji za doporučení, mám zase spoustu AHA momentů. Děláte super harmonizaci s přesahem - jen tak dál. Určitě Vás zase navštívím.Martina Hud JudováPetro, absolutně jsem nevěděla, do čeho jdu. Prostě si mě harmonizace zavolala. A věděla jsem, že mám. První setkání proběhlo již ve snu před tvojí návštěvou. A byla to krása a moc ti za to děkuji. To propojení těla a duše, opravdu taková ,,jiná,, terapie. Moc děkuji. 


Harmonizace online


Ivana Stará

Sáry, děkuji z celého srdce za jedinečnou hřejivou péči o mě. Hřejivé doteky a tvé milující objetí, harmonizující proud na dálku jsem si užila a s vděčností přijala to nové do svého života. S poselstvím pro mě přišlo i jméno mé krásné duše. Dokonalé vyladění prostoru mezi námi na dálku. Všem, kteří mají rádi teplo domova a mají to daleko, doporučuji harmonizaci "dotekem" online

Lenka Vajdová

Mohla jsem strávit to léčení v přírodě, po golfovém tréninku na krásném místě u rybníka. Byla to taková nádhera. Nikde nikdo, jen já, vlaštovky, racci, šumění rákosu a vítr tančící v něm. Cítila jsem Tvou mateřskou energii, která mě úplně tlačila říct Maminko. Bylo to směrem k Tobě. To místo, propojila jsem se s matkou Zemi, která vysílala svoje vibrace do mého těla a já ji vnímala celým tělem. A pak jsem vnímala hlavně Tebe Peti. Jako by ses mi tam zhmotnila a moje tělo se prolilo do toho tvého a obráceně. Kdybych mohla vnitřním zrakem udělat tvou fotku a poslat ti ji messengrem dalo by se říci, že tam byl se mnou tvůj hologram. Děkuju ti ze srdce a úplně miluju tu Tvou mateřskou energii Péťo. Lenka

Magdaléna Langerová

Sáro, bylo to famózní. Energie byla cítit okamžitě. A velmi silně. Uvolnění solaru. Práce v celém systému. Bylo to krásné. Děkuji ze srdce Magda.

Zdeňka Valentová

Nádherná, zářivá a hřejivá energie si proudila ze Zdroje do srdce, ze Země ohnivá, laskavá výživa také do srdce. V srdci jsme se setkaly a smísily. Je mi blaze. Děkuji Zdeňka