Cesta duše - poznej sám sebe

         Harmonizace těla i duše

- pod mým vědomým dotekem uslyšíte šepot své duše,

- procítíte své srdce,

- budete konečně mluvit stejným jazykem, 

- setkáte se spolu v bezpečí mé přítomnosti - konečně doma.

Na co se můžete těšit?

Na 60 minut komplexní vědomé a laskavé péče skrze dotek, po které budte cítit uvolněně na tělě i na duši. 

Během procesu dochází k celostní harmonizaci těla, mysli, duše i ducha.
Dojde k ukotvení celé vaší bytosti a k uvolnění emočních otisků.
 

Během doteko-terapie se vyladí do optimálního stavu vaše energetické systémy, čakry, meridiány a orgány z energetického hlediska. 

V mém prostoru se můžete těšit i na Skleněnou vibrační pyramidu, která Vás bude ladit během procesu svými vysoko-vibračními tóny


Jak vše bude probíhat?

Společným Prvotním rozhovorem otevře se záměr, se kterým přicházíte. Během této chvíle se mi otevírá vaše tělo a duše, a já se s vámi propojuji.

Poté ulehnete oblečení na lůžko a já už se nechávám vést.
 

Skrze přítomnost tady a teď, vědomý dotek napojuji se na Vaše tělo. Nechávám se jím vést do míst, která se mi ukazují - která touží po odemknutí.

Následně zvědomuji vše, co mi přichází - emoce, nepochopené příběhy z míst, kterých se dotýkám.
Skrze mou přítomnost - dotek proudí energie paprsku Boží milosti, světelné kódy podpory a vše co během procesu zvědomeno jest, odchází do Země.
 
         Nejedná se o klasickou masáž.


Během společných chvil se dotýkám nejen vašeho těla, ale i duše, ducha

Skrze dotek probíhá vlastně taková ,,jiná,, terapie, kdy mi přichází vizevzkazy a doporučení od vašich průvodců. Já jsem přesně vedena, kam zaměřit svůj dotek, svou pozornost. 
Je to takový tanec ,,dvou duší a těl,, 


Co můžete očekávat? 

Vše záleží na záměru se kterým přicházíte
 
Pokud přijdete se záměrem tématu, které Vás trápí
 - zvědomým vám souvislosti

- budou rozpouštěny energetické zámky - bloky emočních zátěží z vašich jemno hmotných těl, včetně těla fyzického, rozpuštěny tuny zátěží

- bude uvolněno vše, co mi bude ukázáno, že již lze, 

- vše, k čemu budu vedena a to vždy v souladu s božským plánem vaší duše, vyššího Já a plánem Božím

- předám doporučení, vhledy, které mi budou přicházet
 

Pokud Vaším záměrem budeže

- toužíte své tělo energeticky vyladit, očistit

- případně rozpustit bloky, či energetické nánosy,

- je prostor i pro tento záměr

- i v tomto případě vám předám doporučení, vhledy, které mi budou přicházet 


 Díky 

mému aktivačnímu a transformačnímu poli, které je mou součástí, daru Božských kódů léčení, které skrze mne proudí, daru aktivace paprsku Boží milosti, mému vědomí silného energetika, daru lehkosti v načítání energo-bloků skrze tělo, mé laskavé, pečující a uzemněné mateřské energii, může docházet a pokud si to dovolíte i dochází k 
-  
velkým změnám na ,,těle i na duši,,

- k transformačním skokům 

- k otevření nových cest možností

- k relaxaci, procítění sebe, svého těla 


Moc se těším na každého z Vás PetRa


Reference

Miriam Stelariia 
https://www.stelariia.cz/

U Petry Havlové jsem absolvovala harmonizační terapii těla i duše. Byla jsem u ni v době, kdy se mi uvolňovala silná traumata z fyzického těla, především z ženských zranění souvisejících i s rodem. Cítila jsem, že potřebuji pomoci celistvě, dovolit nechat se opečovat a dovolit si pomoci, i když na sobě pracuji. Ne na všechny záležitosti vidíme. Petra je velmi pečující a milující. Cítila jsem se u ní bezpečně a uvolněně.

Pomohla mi přijmout léčivou sílu, kterou jsem na podvědomých úrovních odmítala z pocitů viny, studu i hněvu. Rozpustit a pustit záležitosti, které byly zátěží a blokovaly mou vlastní cestu života. Za hodinu práce jsme toho zvládli hodně a moc se mi líbí, že Peťa pracuje s mnoha vrstvami vědomí a lze tak udělat během krátkého času hodně práce. Což mi velmi vyhovuje. Petu ze srdce doporučuji.

Děkuji Peti za Tvé opečování a za to, že své dary sdílíš se světem.

Mag Margot Gabrielle
(https://margot-gabrielle.cz)Ma

Letos jsem si nadělila luxusní péči v podobě ,,masáže,, Masáž v uvozovkách ne proto, že by nebyla dobrá - naopak, bylo to boží! Ale proto, že nešlo o klasickou masáž. Kromě toho, že Péťa oplývá pečující, laskavou a příjemně uzemněnou mateřskou energií, je také velmi silný energetik a načítač přes tělo. Stačí jí lehký dotek na určitý bod na těle, zvědomnění přes trefné pojmenování a už to jede - a dýcháte - a s vděčností propouštíte.  Asi je Vám jasné, že musím mít vždycky něco extra a pečlivě vybírám, ke komu zajdu - ne proto, že bych chtěla být primadona, ale prostě proto, že jako hypersenzitivní člověk nemůžu jít jen tak k někomu. 

Pokud to máte podobně jako já, pak Vám Péťu ze srdce doporučuji. Dokáže Vám ve velmi krátkém čase uvolnit z buněčné paměti záznamy táhnoucí se napříč životy. Když je to potřeba, tak nejen zemské, ale i ty kosmické (a to bylo potřeba) Prostě fičák - v lehkosti, laskavě a efektivně. Stále dosedám po tom silném přeskladávání, ale už teď můžu říct, že cítím odlehčení od minulosti a hlubší zakořenění do mého pravého ,,Já,, S údivem a pobavením pozoruji, jak ze mě odpadávají všechny ty slupky , kdy jsem se potlačovala, protože jsem se na sebe dívala očima druhých.
 
Magdaléna Langerová

Peti.. Včera od rána po probuzení jsem si uvolňovala staré, nefunkční a destrukční programy.. Jako manipulace, vina (jak jsme se shodly👍😀🙏).. Apd.. Vzala jsem to napříč časem a prostorem, po všechny mé evoluční cykly, životy.. Rodové linie.. Od prvopočátku po přítomný okamžik tady a teď až po následky.. Těchto programů.. Myslela jsem i na děti.. Povídala jsem si se sebou asi tak. 3h a pak. Šla ven.. Cítila jsem obrovskou úlevu a lehkost 🙏🥳😀.. Hlavně v úrovni levé lopatky a srdce. Terezka (straší dcerka 15) nebývá vůbec nemocná.. Od včerejška 40tky teploty i přes noc..Minulý víkend jsem nastavila jasně hranice.. Neustála jsem to její dlouhodobé opovrhovane chování..Takže se nejspíš čistí, že?.. Zlato, díky ještě jednou za Tvou péči.. Uvědomuji si mnohé, mám více sílu konat a být pravdivá 🙏😀😘😀💖💛..ObjímámMěj se nádherně 🌹🌹🌹pa

Kamila Řáhová

Včerejší výlet do Prahy byl předčasným dárkem k narozeninám pro kamarádku. Jsme obě dvě na sebe velmi napojené a tak víme, co nám udělá dobře.
Navštívily jsme krásnou, laskavou a famózně uzemněnou ženu s tak vřelým úsměvem Petru
Už první dojem byl neskutečný 💓🙏.
Peťa svým dotykem na určitý bod na těle ... pojmenuje, zvědomí a uvolní bolístky, zklamání, vzorce a vše, co jste si nastřádali a nedovolovali... Vy si přes dech a někdy i slzičky dovolíte propustit a odpustit👏💪.
Petra je silný energetik a umí načítat přes tělo. Když vám poví, kde máte na těle jizvu, ačkoliv jsme o ní spolu nemluvily a neviděla ji, ví přesně, na jaké části těla je a zvědomí vám, co vám to má připomínat z minulých životů... získá si důvěru a vy víte, že jste tu správně a pochopíte, že chcete propustit věci, které si nedovolujete, protože ...🤕
Až tři týdny může vše dosedat, ale já jsem od včera jak na obláčku.
Ráda doporučuji úžasné zážitky a tohle byl jeden z nich.

Barbora Zumotová (www.slunečniesence.cz)

Péťo, tvůj dotek je ten nejláskyplnější, jaký jsem snad kdy zažila. Děkuji 

 
Martina Hud Judová

Vděčnost, totální rozpuštění emočních bloků(jak to krásně vyšlo na úplněk v rybách). Nános všech sraček byl konečně rozpuštěn. Je načase vědomě tvořit a vědomě vydělávat peníze s lehkostí a radostí. Doporučuji.


Lotosea (Hanka)

Píšu ti, že po návštěvě u tebe nejvíce vnímám lehkost, za kterou jsem velmi vděčna. Je to nejsilnější vjem, který od té doby mám. Opakovaně si to uvědomuji a až žasnu, jak velká úleva to je. Dnes jsem byla u rodičů a drama, které si tam točili, a jindy by mě semlelo, mě dnes nechávalo naprosto klidnou. Moc ti z celého srdce děkuji. 
 
Štemberová Jana
Milá Péťo. Měla jsem to štěstí vyzkoušet tvojí techniku. Bolest bederní páteře s lehkým zánětem sedacího nervu. Více než 2 měsíce trápení a někdy i nevyspání. Po tvé doteko - terapii okamžitá úleva. Pak se to na pár hodin mírně ozvalo. Ale od rána, vůbec nic nebolí. Skvělý pocit! A proto doporučuji. Petro tobě moc děkuji!


Miroslava Mazancová

Milá Peťka. Chcem ti poďakovať, po tvojej masáži behom 3 hodín mi odpuchli nohy a prestalo ma boleť v oblasti bedier. Cítim sa ĺahšia a veĺmi zrelaxovaná. Hneď jak som prišla domov som zaspala. A teraz sa cítím ĺahko. Ďakujem ti z celého srdca a  boh nech ti žehná.


Miluška Lehovcová

Petro, moc děkuji. Už dlouho jsem se necítila tak lehce. Vše, co jste mi sdělila, mi dává velký smysl. Děkuji i za Vaše doporučení. Bylo to pečující a hluboké setkání skrze Váš dotek. To, co jste mi předala, jsem nečekala. Děkuji. Mějte se krásně. Zdraví Miluška


Dita Alfery

Ahoj, chtěla jsem ti napsat, že už v den masáže mu bylo opravdu lehce. A pořád jsem se usmívala a i dnes v práci. Což normálně nedělám. Jsem ráda, že jsem přišla. Loket mě vůbec nebolí. Děkuji a určitě zase přijdu.


Jiří Havel
Zdravím Petro. Byl jsem u Vás na masáži. Prostě si mě to přitáhlo. A jsem rád, že záměr jsem nechal na tom, co je nejlepší nyní pro mě zvědomit, uvolnit. Bylo to velice pečující a relaxační. Celé naše setkání. A to jsem ,,potřeboval,, . Až dnes ráno jsem si uvědomil, že jsem vstával s lehkou hlavou, i když myslím na pracovní povinnosti tak je to nějak s nadhledem. Bez tlaku. Děkuji za doporučení, mám zase spoustu AHA momentů. Děláte super masáž s přesahem - jen tak dál. Určitě Vás zase navštívím. 


Martina

Petro, absolutně jsem nevěděla, do čeho jdu. Prostě si mě tato masáž zavolala. A věděla jsem, že mám. První masáž proběhla již ve snu před tvojí návštěvou. A byla to krása a moc ti za to děkuji. To propojení těla a duše, opravdu taková ,,jiná,, terapie. Moc děkuji.