CESTA DUŠE - poznej sám sebe

                            Pouze systematická práce na nás samých nám může přinést kýžené ovoce.

                                                                                 Radomír Němeček

Když započneme tuto pouť, je to cesta o poznání, pochopení a přijetí sebe sama v různých polohách na různých úrovních vědomí.....Petra 

Kdo Jsem?

Jsem žena, která objevuje samu sebe, která se uzdravuje a poznává v různých polohách a úrovních vědomí . Jednou jsem nahoře, jednou dole, jednou poznávám a přijímám svou temnotu, pak zase uznávám světlo ve mě a dary, které mi přijetí mych stínů přineslo .
Jsem dcera,matka,manželka,milenka,kamarádka. Co nejsem, je guru, ta která snědla moudrost světa,  vůdce svých oveček, tak která vyřeší za Vás vaše životy. Jsem pouze ta, která Vám může ukázat a poradit to, co pomáhá na mé cestě mě. Můžu Vás podpořit slovem, svou laskavostí, svými vhledy. Miluji, když společně přicházíme a objevujeme kořen Vašich problémů. A hlavně jsem vděčná za každou duši, která si vzpomene na svou podstatu a dojde k uvědomění, k pochopení, k vděku a pokoře ke každé situaci, která jí v životě potkala a jakýmkoli způsobem ovlivnila. Chce to velkou odvahu nahlédnout do svého nitra, přiznat a přijmout v sobě, že za vše co žijeme, si můžeme vlastně mi sami. Odvahu přijmou všechny naše části a poděkovat jim. Přijmout minulost jako dar. Pochopit lekce života a přijmout je. Jsme ,,jedno" a tím, že pomůžeme sobě, dáváme velký dar i ostatním.
 
Kým mohu být?
Průvodcem na vaší cestě poznání sebe samých. Neváhejte mě kontaktovat. 


Pravdou ale zůstává, že bez Vašeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje jsou výsledky jakékoli terapie jen dočasné.