CESTA DUŠE - poznej sám sebe

 TY, PŘÍTELI, JSI SPÍCÍ OBR. V TOBĚ, SKRZ TEBE A DÍKY TOBĚ JE MOŽNÉ O TOLIK VÍCE , NEŽ SIS VŮBEC KDY DOKÁZAL PŘEDSTAVIT.

                                                                 - DR. DAIN HEER -

Co napsat k těmto stránkám? Vytvořila jsem jí ve snaze šíření všeho, co si myslím, že by mohlo být přínosem i na Vaší cestě životem. 

Jako každý z Vás jsem si prošla ve svém životě spousty lekcí , které my umožnily být tady a teď na tomto místě a psát tato slova. Každá etapa mého života mě posouvala hlouběji a hlouběji do mého nitra, odkrývala jsem a doteď odkrývám a poznávám sebe samu jako nekonečnou bytost, ve které je obsaženo vše. Veškerá moudrost,nepřeberné množství talentů a toto vše na mně čekalo až do doby, než se rozpomenu, začnu věřit v sebe sama a uznám sebe samu jako Nekonečnou bytost , kterou jsem vždy byla a budu. Až odložím závoj zapomnění , uznám Boha v sobě, kterého jsme všichni součástí a začnu tvořit svůj život .

Pokud je i Vaší touhou cesta sebepoznání, máte pocit, že právě já se svým poznáním může být přispěním právě pro Vás,neváhejte mě kontaktovat. Pomůžu Vám pochopit co se Vám to v životě děje, můžu Vás ukázat, co v těchto situacích pomohlo a pomáhá mě. Dnes už vím , že vše, co potřebuji mám v sobě. Vím,že svůj život si vytvářím pouze já a to tím, jak reaguji na situace, které ke mě přichází. 

A toto vše, se snažím předat i Vám všem, moji milí. Budu ráda inspirátorem na Vaší cestě duše.

Pravdou ale zůstává, že bez našeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje jsou výsledky jakékoli terapie jen dočasné...jsou pomíjivé.