CESTA DUŠE - poznej sám sebe

 TY, PŘÍTELI, JSI SPÍCÍ OBR. V TOBĚ, SKRZ TEBE A DÍKY TOBĚ JE MOŽNÉ O TOLIK VÍCE , NEŽ SIS VŮBEC KDY DOKÁZAL PŘEDSTAVIT.

                                                                 - DR. DAIN HEER -

Jsem terapeutkou regresních terapií, acces bars sezení, tělesných léčivých procesů, kvantovky, mám praxi v odvádění duší, očistě prostorů, či lidí, terapeut energetického léčení Shambala 2024

Jako každý z Vás jsem si prošla ve svém životě spousty lekcí , které my umožnily být tady a teď na tomto místě a psát tato slova. 

Každá etapa mého života mě posouvala hlouběji a hlouběji do mého nitra, odkrývala jsem a doteď odkrývám a poznávám sebe samu jako nekonečnou bytost, ve které je obsaženo vše. Moje CESTA DUŠE započala v roce 2012, kdy už moje tělo a psyché řeklo dost. A já se ocitla na křižovatce rozhodnutí jak dál. Měla jsem dvě možnosti a to buď zůstat v péči lékařů do konce svého života, na prášcích, nebo zvolit jinou cestu. A já se díky bohu, tenkrát rozhodla to zkusit jinak. Vesmír mi poslal do mého života úžasnou terapeutku, která mi pomohla v začátcích. Od té doby jsem měla možnost při své cestě poznat pár skvělých terapeutů, kteří mi otevřeli oči. Osobní rozvoj mě doslova pohltil a já jsem se začala  v této oblasti vzdělávat (to jsem ještě tenkrát netušila,že mě vesmír připravuje k mé terapeutické praxi...jak jinak :)) ) . Postupně, za ta léta  jsem prošla kurzem regresní terapie, kvantové terapie,kurzem automatické kresby, kurzem Access Bars,bylo mi umožněno nahlídnou i do rodinných konstelací, prošla jsem zasvěcena do energie Shambala 2024. Otevřela jsem si praxi v terapeutické činnosti. A v té pokračuji do teď. Rozvíjím se pořád dál a dál , jako každý z nás. Jsem pro své klienty uchem a oporou, snažím se svým postojem být pro ně i inspirací.

 A co napsat ještě k těmto stránkám? 

Pokud je i Vaší touhou cesta sebepoznání, máte pocit, že právě já se svým poznáním můžu být přispěním právě pro Vás,neváhejte mě kontaktovat. Pomůžu Vám pochopit co se Vám v životě děje, můžu Vám ukázat, co v těchto situacích pomohlo a pomáhá mě. Dnes už vím , že vše, co potřebuji mám v sobě. Vím, že svůj život si vytvářím pouze já a to tím, jak reaguji na situace, které ke mě přichází. 

A toto vše, se snažím předat i Vám všem, moji milí. Budu ráda inspirátorem na Vaší cestě duše.

S úctou k Vaší i mojí cestě Petra

Pravdou ale zůstává, že bez Vašeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje jsou výsledky jakékoli terapie jen dočasné.