CESTA DUŠE - poznej sám sebe

                            Pouze systematická práce na nás samých nám může přinést radost a lehkost v našem životě

Když započneme tuto pouť, je to cesta o poznání, pochopení a přijetí sebe sama v různých polohách na různých úrovních vědomí. 

Kdo jsem? 

Jsem žena, která objevuje samu sebe, která se uzdravuje a poznává v různých polohách a úrovních vědomí . Jednou jsem nahoře, jednou dole, jednou poznávám a přijímám svou temnotu, pak zase uznávám světlo ve mě a dary, které mi přijetí mých stínů přineslo .

Jsem dcera, matka, manželka, milenka, kamarádka. Co nejsem, je guru, ta která snědla moudrost světa, vůdce svých oveček, tak která vyřeší za Vás vaše životy. Jsem pouze ta, která Vám může ukázat a poradit to, co pomáhalo a pomáhá na mé cestě mě. Můžu Vás podpořit slovem, svou laskavostí, svými vhledy. Miluji, když společně přicházíme a objevujeme kořen Vašich problémů. A hlavně jsem vděčná za každou duši, která si vzpomene na svou podstatu a dojde k uvědomění, k pochopení, k vděku a pokoře ke každé situaci, která jí v životě potkala a jakýmkoli způsobem ovlivnila. Chce to velkou odvahu nahlédnout do svého nitra, přiznat a přijmout v sobě, že za vše co žijeme, si můžeme vlastně mi sami. Odvahu přijmou všechny naše části a poděkovat jim. Přijmout minulost jako dar. Pochopit lekce života a přijmout je. Jsme ,,jedno" a tím, že pomůžeme sobě, dáváme velký dar i ostatním.
 
Kým mohu být?
Průvodcem na vaší cestě poznání sebe samých. Neváhejte mě kontaktovat. 


Pravdou ale zůstává, že bez Vašeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje jsou výsledky jakékoli terapie jen dočasné.