CESTA DUŠE - poznej sám sebe

Sebeléčení vyžaduje mnohem více odvahy než kolik je jí třeba ke spasení celého světa. 
Teal Swan 

Jsem terapeutkou regresních terapií, acces bars sezení, tělesných léčivých procesů, kvantovky, mám praxi v odvádění duší, očistě prostorů, či lidí, terapeut energetického léčení Shambala 2024

Jako každý z Vás jsem si prošla ve svém životě spousty lekcí , které my umožnily být tady a teď na tomto místě a psát tato slova. 

Každá etapa mého života mě posouvala hlouběji a hlouběji do mého nitra, odkrývala jsem a doteď odkrývám a poznávám sebe samu jako nekonečnou bytost, ve které je obsaženo vše. Moje CESTA DUŠE započala v roce 2012, kdy už moje tělo a psyché řeklo dost. A já se ocitla na křižovatce rozhodnutí jak dál. Měla jsem dvě možnosti a to buď zůstat v péči lékařů do konce svého života, na prášcích, nebo zvolit jinou cestu. A já se díky bohu, tenkrát rozhodla to zkusit jinak. Vesmír mi poslal do mého života úžasnou terapeutku, která mi pomohla v začátcích. Od té doby jsem měla možnost při své cestě poznat pár skvělých terapeutů, kteří mi otevřeli oči. Osobní rozvoj mě doslova pohltil a já jsem se začala  v této oblasti vzdělávat (to jsem ještě tenkrát netušila,že mě vesmír připravuje k mé terapeutické praxi...jak jinak :)) ) . Postupně, za ta léta  jsem prošla kurzem regresní terapie, kvantové terapie,kurzem automatické kresby, kurzem Access Bars,bylo mi umožněno nahlídnou i do rodinných konstelací, prošla jsem zasvěcena do energie Shambala 2024. Otevřela jsem si praxi v terapeutické činnosti. A v té pokračuji do teď. Rozvíjím se pořád dál a dál , jako každý z nás. Jsem pro své klienty uchem a oporou, snažím se svým postojem být pro ně i inspirací.

 A co napsat ještě k těmto stránkám? 

Pokud je i Vaší touhou cesta sebepoznání, máte pocit, že právě já se svým poznáním můžu být přispěním právě pro Vás,neváhejte mě kontaktovat. Pomůžu Vám pochopit co se Vám v životě děje, můžu Vám ukázat, co v těchto situacích pomohlo a pomáhá mě. Dnes už vím , že vše, co potřebuji mám v sobě. Vím, že svůj život si vytvářím pouze já a to tím, jak reaguji na situace, které ke mě přichází. 

A toto vše, se snažím předat i Vám všem, moji milí. Budu ráda inspirátorem na Vaší cestě duše.

S úctou k Vaší i mojí cestě Petra

Pravdou ale zůstává, že bez Vašeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje jsou výsledky jakékoli terapie jen dočasné.