BOHEM MILOVANÍ 

Představuji vám knihu, která je více než jen literaturou - je to klíč k transformaci vašeho života. 

Je balzámem pro vaši duši, naplněná láskou a inspirací, která vás jemně provede procesem sebepoznání a uzdravení. Každá stránka je jako objetí pro vaše srdce, nabízí pochopení a mír, který jste hledali. Umožní vám věřit ve vlastní schopnosti a její slova proniknou až k vašim nejhlubším a nejbolestivějším vzpomínkám, aby přinesla naději a možnost uzdravení. 

Je čas otevřít dveře této knize, aby vám pomohla objevit cestu k harmonii a štěstí. 

Kniha Bohem Milovaní, jejíž řádky a slova jsou plná porozumění a lásky, vám pomůže objevit cestu k uzdravení. Otevírá prostor pro smíření s minulostí a poskytuje nový vhled pro její přijetí. To vše má sílu změnit váš život od základů. Bez ohledu na vaši současnou životní situaci, s nadějí, vírou, radostí a touhou ve vašem srdci můžete změnit cokoliv. Otevřené srdce se může stát branou k neuvěřitelným zázrakům, které pak mohou plynule vstoupit do vašeho života a naplnit jej do té míry, že z tohoto pramene budete moci čerpat neomezeně. 

Představuje klíč k transformaci vašeho života, umožňuje vám věřit ve vlastní schopnosti a její slova pronikají až k těm nejhlubším a nejbolestivějším vzpomínkám, přinášejí naději a možnost uzdravení. Kniha otevírá témata, která rezonují s naším vnitřním dítětem, zážitky z dětství a jejich vlivem na naši dospělost. Dělá tak něžně, avšak s hlubokým porozuměním, a nabádá nás k prozkoumání a pochopení našich vnitřních zranění, což je prvním krokem k jejich uzdravení. Tato kniha je opravdovým balzámem pro duši, naplněná láskou a inspirací, která jemně pohladí vaše srdce i duši.  

Pokud se odhodláte ke změně s otevřeným srdcem, vesmír se vám přizpůsobí a otevřou se nové cesty. Vy můžete těmito dveřmi projít s grácií, tvořit radost a lehkost ve svém životě a užívat si svobodu, která nám jako božským bytostem náleží. Pamatujte, že změna je vždy na dosah, ať už chcete změnit situaci, perspektivu, nebo dokonce celý životní směr. Hlavní je nepostávat na místě a nečekat na zázrak, ale jednat – to je klíč k proměně. Mějte na paměti, že jsme všichni jsme Bohem milovaní, i když se nám někdy může zdát, že má zvláštní smysl pro humor či drama. Pokud se rozhodnete z celého srdce pro změnu, pustíte opratě, celý vesmír se spojí a otevřou se vám nové dveře. Nu a vy do nich můžete vstoupit ladným krokem a tvořit radost, lehkost a žít svobodu, na kterou máme jako božské bytosti své právo.

Kniha, její řádky, slova do ní vepsané vás naplní láskou. Zvědomuje, hojí, léčí, je plná pochopení. Přináší nám možnost smíření s tím, co bylo. Otevírá pro nás nové dveře pro pochopení a přijetí minulosti. A toto vše, nám může změnit celý život. Nezáleží na tom, v jaké životní situaci se nacházíte. Když máte ve svém srdci naději, víru, radost a touhu, změnit lze cokoliv. Když otevřete své srdce, stanete se branou k zázrakům. A ony ladným krokem vstoupí do vašeho života, zaplní jej a vy můžete čerpat z tohoto zdroje do nekonečna.

Nechte se inspirovat a transformujte svůj život již dnes. Ať je kniha světlem na vaší cestě životem.


Kupte si knihu ještě dnes
 
455,-/19EU + zásilkovna ( 79,-/ 3,70 EU)

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje (adresu zásilkovny, telefon)  

REFERENCE

Miriam Řeháková
Kniha " Bohem milovaní" se ke mne dostala úplně se vším všudy. Poprvé jsem se osobně setkala s autorkou knihy a do knihy mi napsala i věnování. 
No není to úžasné?
Při čtení knihy jsem přímo žila v té knize. Byla jsem její součástí. Po přečtení jsem si uvědomila, že mnoho z nás má cosi společného. Naše dětství se podobají. Vůbec nezáleží na tom, jak je kdo movitý, ale pokud od útlého dětství jsou nám přikládány do baťohu slova typu: - jsi k ničemu, - nic neumíš, - nic z tebe nebude, tak si do života neseme - těžký baťoh méněcennosti, - nezájem o to, na sobě pracovat, - pocit žádné sebedůvěry. 
V knize jsem našla spousta odpovědí na mé otázky. Děkuji autorce za osobní věnování do knihy. A hlavně za to, že to napsala pro nás všechny. Kniha je pro mne průvodcem pro spoustu okolností v mém životě. Z celého srdce děkuji.

Naďa Pražáková 
Přečteno, krása. Milovaná Peťo, děkuji za všechna napsaná slova. Přečetla jsem ji jedním dechem. 

Jana Budnjiaková, regresní terapeut. Zrovna jsem dočetla jedním dechem tvoji knihu a velmi se mi líbila. Je návodem, jak najít cestu ke svému srdci, k lásce k sobě i k druhým. Děkuji Ti.

Michaela Doria. Cítím velkou vděčnost, že se mi do rukou a také do Srdce dostala a vypsala Petřina nádherná kniha. Je to úžasné dílo, které bych doporučila k přečtení úplně každému. Protože každý máme v sobě nějaký temný koutek, kam jsme ještě nepustili Světlo. Světlo Zdroje, které prozáří a poléčí naše bolístky, což jsou traumata našeho vnitřního dítěte. S tím Petry kniha krásně pracuje. S obrovskou laskavostí a mateřskou něhou nás její stránky pohladí, poléčí, dokolébají. Vezmou naše vnitřní dítě do náruče a dají mu vědět, že je tu správně a že ono samotné i svět je v pořádku. Díky tomuto posvátnému psanému rituálu obnovy(protože slova v této knize se tak hluboce dotýkají srdce a naší duše tak, že doslova přepisují naše vnitřní struktury) se můžeme dostat až k bodu znovuzrození se do naší pravé esence, obnovy naší čisté matrice Duše. Děkuji, že jsem mohla projít touto cestou. Děkuji za veškerou lásku, bezpečný prostor a naději, že vše je možné, kterou Ty sama, Peti, i Tvá kniha přinášíte světu.


Jarmila Mrázová. Môžem potvrdiť, že knihu Bohem Milovaní je pre nás viac než užitočné vlastniť... 

Marcela M.Velice děkuji za tuto Knihu. Je kouzelná, je silná, potěší, zabolí, zvědomí a rozpláče. Vděčnost.


Eliška Králová.Kniha je úžasná, čtu ji po kouskách. Je to moje terapie.

Hanka N. Kniha je neskutečná. Při četbě cítím takovou Vesmírnou lásku, že mi tečou slzy. Nacházím odpovědi na to, co mi nikdy nikdo neřekl. Je to skvost. Děkuji.  

Martina Repiská. Ďakujem ti za tuto knihu! Bude pre mňa ako moj milovaný Maly Princ a budem sa k nej stále vracať. Je úžasné, že si dokázala vytvoriť niečo, v čom si každý najde to svoje a vždy vtedy, keď to potrebuje. Možem ju 100x prečítať a vždy v nej najdem niečo nové. Dává to zmysel, ja s našich konzultacii a z knihy často čerpám vo svojom živote. Ďakujem.

Jana Marešová. Petro, z celého srdce Ti děkuji za tuto nádhernou a vzácně kouzelnou knížku. Tvá síla slov ,která přináší velikou naději v pochopení a odpuštění ,mě nutí si ji číst nahlas, pláču a čistím své srdce od traumat ,která si nesu nejen z tohoto života s velikou laskavostí a láskou. Kniha je slovy velmi nepopsatelná, to prostě musí každý zažít, aby věděl. Ale pokud bych ji přesto někdo slova potřeboval, nazvala bych ji NÁDHERNĚ LASKAVÁ TRANSFORMACE BYTÍ . Děkuji, děkuji, děkuji.

Jiří H. Právě jsem dočetl vaši knihu a musím říct, že je krásná. Já jsem za svůj život přečetl již mnoho návodů a manuálů, ale tato kniha je pro mně úplně nejdůležitější, protože je o tom, jak žít šťastněji. Děkuji. 

Ludmila Nováková. Ahoj Petro, ráda bych s tebou pozdílela pocity z tvé knihy, která mě velmi zasáhla. Hlavně první polovina knihy. Četla jsem ji před spánkem a to jsem neměla dělat neboť jsem se probudila v hrůze, že jsem opět malá holka, kde jsem byla v rodině a necítila lásku od otce ani matky. Bylo velmi léčivé, měla jsem pocit, že se léčí moje vnitřní dítě. Byl to takový soukromý seminář. Druhá část knihy ta už plula krásně jako loďka po moři, kterou důvěrně znám. Díky moc. Našla jsem se tam v mnohých okamžicích. Kniha je věrohodné svědectví, které se dělo mnohým z nás a potřebujeme hlavně odpustit sobě. 

Petra Ballaty. Tvá kniha otevírá a léčí mnohé a všude tam, kam si dovolíme vpustit světlo, může dojít k pochopení, přijetí a uvolnění

Kristína Niféva. Chci Vám poděkovat za vaši nádhernou knihu, která je nyní mým velkým průvodcem a inspirací. Děkuji Vám ze srdce.

Martina R. Drahá Bohom Milovaná. Začala som čítať tvoju knihu, neviem napísať nič viac opisujúce moje pocity okrem jedného ďakujem.

Miroslava Mazancová. Tvoja kniha je krásná. Pri jej čítaní si toho veľa uvedomujem. Prináša pochopenie tam, kde chýbalo. Ďakujem.

Markéta H. Knihu jsem začala číst a od začátku pláču. Je dobře, že si ji vydala. Je nádherná a vyhovuje mi její velikost, nejsem moc čtenář. A i když se zdá maličká, o to větší hloubku přináší. Doporučuji ji přečíst všem. 

Jana. Ahoj, začala jsem tvoji knihu číst a od začátku pláču. Tvoje slova se dotýkají srdce i duši. Napsala si to krásně. Slova léčí, hojí a dávají naději, že lze vyléčit a změnit cokoliv. Je to taková osobní terapie. A uvědomění, že Vše mám ve svých rukou a je tak naději plné. Děkuji.

Hana. Vaši knihu mi doporučila kamarádka, že prý jí přečetla jedním dechem. Vložila jste do knihy sebe sama a je nádherná. Děkuji a přeju vám další požehnanou tvorbu.