BOHEM MILOVANÍ              

Vznikla kniha, která může změnit cokoliv, co si dovolíte.

Ramona Sirin Siringlen, průvodce, terapeut

Laskavosti světla a podpory není v našem běžném světě nikdy dost a i proto vám doporučuji tuto krásnou knihu od mé kamarádky, kolegyně a sestry duše Sáry - Petry Havlové, pro kterou jsem měla tu čest a radost vytvořit autorskou ilustraci na přebal. 

Ať světlo paprsku její tvorby osvětlí vaší cestu.

Někdy stačí jediná věta, aby se nám život obrátil naruby nebo aby k nám pronikl paprsek světla ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujeme a proto budu vždy šťastná když uvidím, že vznikají jakékoli knihy, projekty a další umělecká díla k podpoře lidí a jako připomínka toho, abychom více otevřeli své srdce sami sobě a pak i druhým.

LÉČIVÁ inspirativní kniha, která vám pronikne do srdce a dostane se vám pod kůži

Jana Budnjaková, regresni terapeut

Zrovna jsem dočetla jedním dechem tvoji knihu a velmi se mi líbila. Je návodem, jak najít cestu ke svému srdci, k lásce k sobě i k druhým. Děkuji Ti.


Tato dechberoucí kniha pracuje s tématy, která se dotýkají našeho vnitřního dítěte, dětství a následně naší dospělosti.
Velmi citlivým, i když hlubokým způsobem ladí příběhy v této knize naše vnitřní traumata, vytahují je na světlo, aby mohlo dojít k jejich pochopení a k uvolnění.


Petra Ballaty, terapeut a průvodce

Překrásná a léčivá tvorba od Petry Sáry Havlové. Velmi doporučuji. Jen čtením daných témat v knize dochází k zaléčení starých zranění. Děkuji.


Pokud se rozhodnete z celého srdce pro změnu, pustíte opratě, celý Vesmír se spojí a otevřou se vám nové dveře. Nu a vy do nich můžete ladným krokem vstoupit, tvořit radost, lehkost a svobodu, na kterou každá bytost božské právo.


Míša Azirea Dória, svíčky a kameny 

Cítím velkou vděčnost, že se mi do rukou a také do Srdce dostala a vypsala Petřina nádherná kniha. Je to úžasné dílo, které bych doporučila k přečtení úplně každému. Protože každý máme v sobě nějaký temný koutek, kam jsme ještě nepustili Světlo. Světlo Zdroje, které prozáří a poléčí naše bolístky, což jsou traumata našeho vnitřního dítěte

S tím Petry kniha krásně pracuje. S obrovskou laskavostí a mateřskou něhou nás její stránky pohladí, poléčí, dokolébají. Vezmou naše vnitřní dítě do náruče a dají mu vědět, že je tu správně a že ono samotné i svět je v pořádku. Díky tomuto posvátnému psanému rituálu obnovy(protože slova v této knize se tak hluboce dotýkají srdce a naší duše tak, že doslova přepisují naše vnitřní struktury) se můžeme dostat až k bodu znovuzrození se do naší pravé esence, obnovy naší čisté matrice Duše. 

Děkuji, že jsem mohla projít touto cestou. Děkuji za veškerou lásku, bezpečný prostor a naději, že vše je možné, kterou Ty sama, Peti, i Tvá kniha přinášíte světu. 


                                   Ať je kniha světlem na cestě pro mnohé.


Změna je vždy možná, změnit lze cokoliv. Situaci, úhel pohledu a pokud nejsme spokojeni se životem, tak i ten. Jen nestát na místě a čekat na zázrak.

Chce to akci, ta je podmínkou pro změnu.


Všichni jsme milováni bohem, i když někdy se nám může zdát, že má zvláštní smysl pro humor a drama.


Tato nádherná kniha, její řádky, slova do ní vepsané vás naplní láskou. Zvědomuje, hojí, léčí, je plná pochopení. Přináší nám možnost smíření s tím, co bylo. Otevírá pro nás nové dveře pro pochopení a přijetí minulosti. A toto vše, vám může změnit celý život.


                                                    Tato kniha vás postaví zpět do vaší síly.Nezáleží na tom, v jaké životní situaci se nacházíte. Když máte ve svém srdci víru a radost, změnit lze cokoliv. 

Objednejte si knihu již dnes

 455,-/19EU + zásilkovna ( 79,-/ 3,66 EU)

Vyplňte všechny potřebné údaje (adresu zásilkovny, telefon, email) a já se vám ozvu co nejdříve zpět.