JMÉNO DUŠE 
 
Naše duše se na své cestě pozemským životem neustále vyvíjí. Existují chvíle, kdy v nás vzplane touha postoupit na další úrovně sebepoznání. Pro tyto momenty může být Jméno duše cenným průvodcem.

Jméno duše je hvězdná frekvence, aktivační kód složený z písmen (frekvencí, tónů), který v sobě nese klíč k novým rovinám sebeporozumění. Jména duše nás směřují k hlubšímu spojení s naším Já. Frekvence Jmen duše jsou úchvatné. Každé z nich je jedinečné, avšak všechny sdílejí něco společného – krásnou energii, která je doprovází. Vždy jsou součástí nekonečné vesmírné podpory a bezpodmínečné lásky.

Když je jedinec na spojení s Jménem duše připraven a otevře se jeho energii, může se odhalit mnoho. Jména duše nás naladí a pomohou nám rozpomenout se moudrost a dary, které v sobě nosíme, odhalit naši pravou podstatu – nesmírný pramen lásky, laskavosti a moudrosti. Pracují na mnoha úrovních, jejich esence ladí a rozplétá vrstvy iluzí, jež jsme během života a napříč časoprostorem přijali a které nám doposud bránily ke změně a hlubším porozumění sami sobě. 

Každé Jméno duše je unikátní. Někdy se objeví v podobě jediného slova, jindy může přijít jako sestava více slov. V takovém případě budete intuitivně vědět, jak jméno správně používat. Někdy se s Jménem duše propojíte okamžitě, jindy je zapotřebí více času a správného načasování. Přijetí frekvence duše je hluboce osobní záležitost, proto věřte ve správné načasování a důvěřujte. 

Nechť vás frekvence těchto nádherných, posilujících energií hladí po duši a vedou vás k novým objevům jejich možností a darů. 

Vizí a touhou celé mé terapeutické činnosti je aby si každý jeden z vás uvědomil svou jedinečnost, sílu. A s tímto záměrem jde ruka v ruce vše, co předávám.

A tak se staň Petra Sára

Částka, na kterou si cením Jména Duše je 2.200,- s platbou předem na č.ú. 222 48 71 76/0600. Prosím též o zaslání vaší fotografie, kde vám bude vidět do tváře.

Po zaplacení částky Jméno duše odesílám emailem do 15dnů. Můžete se těšit na dvě stránky aktivačního textu obsahujícího rozbor základních vibrací vašeho jména a jeho poselství + další stránku s doporučením k aktivaci jména.

Obchodní podmínky rezervace a plateb

O mně

Jméno duše

Reference


Gabriela Bambuchová

Chtěla bych Vám moc poděkovat za Jméno duše, jehož první přečtení mě dojalo stejně jako první řádky vaší knihy:) Ano vaše slova se opravdu dotýkají duše. Moc díky za to, co děláte v této pro mnoho duší náročné transformační době. I já občas ztrácím smysl toho všeho a vnímám velkou tíhu. Věřím, že jméno od vás mi dá v těchto chvílích stabilitu a sílu procházet těmito obdobími ve větší lehkosti a možná ukáže nový směr. Krásné předjarní plynutí.

Martina Jantačová

Ráda bych Vám poděkovala za mé Jméno Duše. Přiznám se, že při čtení mi tekly slzy a večer v posteli, když jsem jej četla po druhé - propukla jsem opravdu v silný vzlykavý pláč, který jsem si plně prožila. A jako bych uvolnila napětí, a možná i prolomila tu ledovou slupku, o které píšete. Je to milé, milostiplné a energické. To je moje první nacítění ke jménu a těším se na cestu. 

Miriam Řeháková 

Moje milovaná Péti. S vesmírnou láskou ti moc a moc děkuji za Jméno mé duše. Je až neskutečné, jak jsem fyzicky hned dojetím brečela, to uvědomění si skutečnosti nesoucí se s tímto jménem. Jméno se mnou od prvních slov tvého psaní ihned zarezonovalo. Hned se mi vybavil sen, který jsem měla jedou jedinkrát asi před osmi lety:  

- Stála jsem v nádherné místnosti, kde bylo jen světlo. Varhany hrály a všude se rozléhal andělský chór. Já tam byla a zpívala.  (identické s vhledem). Koupu se v energii svého jména. Už od prvního okamžiku, kdy jsem si to po práci vklidu přečetla, tak si to užívám. 

Je to tak nádherné. S vděčností a pokorou vše přijímám.


Magdaléna Langerová

Před nedávnem jsem požádal Peťu Sáru Petra Havlová o jméno mé Duše a přišla taková nádhera, že se mi dech zatajil. Snoubilo se hluboké dojetí s odvahou a vnitřní silou žít plně a opravdově s dovolením si uvolnění plného potenciálu. Od té doby se dějí věci. Následuje vnitřní pocit lehkosti, radosti a vědomí toho, že můžu. Být tou, kterou jsem vždy byla, JSEM a budu láskou. Děkuji. A koho jméno volá, vřele doporučuji.


Monika Kopřivová

Děkuji moc za krásné Jméno duše. Je propojeno s tím, co miluji už od malička. Je to dar, který jsem se rozhodla kultivovat, děje se to, cítím to. Přichází další uvědomění. Moc děkuji za tvůj dar, který jsem mohla využít k mojí další cestě


Edita Berková Lumi-ana

Děkuji za tak nádherné jméno duše pro mě. Je opravdu NÁDHERNÉ. Edita


Blanka Lehmanová Lia Ann Sa-létia Mae

Jméno duše ve mě vytvořilo zcela novou energetickou stopu, kterou mělo. Udělalo zápis do DNA, jehož struktura se změnila pro celkovou rekonstrukci. To jméno bylo staženo ne proto, abych jej používala se jménem, ale aby mi pomohlo k těm obrovským vnitřním změnám, které moje fyzické tělo potřebovalo pro nějaké další mé působení. Ke jménu se stále vracím, neustále na něj koukám a pořád něco malého přeskládává a ladí. Celé mě to navedlo k vytvoření nové služby. Děkuji ti z celého srdce.


Petra Sirael Via-máte

Vždy jsme na svých cestách hledali pomocné nástroje, které by nám naši pouť po Zemi usnadnili. Ať to jsou různé popěvky, symboly, kódy. Mě velmi pomohl vysokofrekvenční kód a podpůrné zdrojové jméno od Petry Sáry. Pošťouchly tam, kam jsem ani nedohlédla, ani nedosáhla. Její tvorba pomohla mému srdci přijmou sebe i ostatní, kteří mě provází už nějakou dobu. Ze srdce ti děkuji.


Lenka

Čtu to, vyslovuji jméno pološeptem, polohlasem. Na prsou a pod krční jamkou cítím plnost toho jména. Energii se plní i mé břicho a já při čtení toho textu jen cítím, že to všechno vlastně vím. Zase se tam objevuje hvězdný třpyt, který mě provází už nějakou dobu. Ze srdce Ti děkuju a nesmírně se těším, jak se budu vracet po tech tenkých zlatých vláknech zase zpět k sobe.


Magdaléna

Peti, bože, tak krásné a silné jméno. Cítím jej v celém svém těle. Děkuji Sáro


Dita

To je taková nádhera! Mrazí mě a usmívám se. Děkuji Péťo