PETRA SAÍÍRA - poznej sám sebe

AKÁŠICKÝ VHLED S PŘEPISEM A AKTIVAČNÍM KÓDEM - PSANÁ FORMA.

Pro ty z vás, kteří upřednostňují psanou formu vhledu před online, nebo osobní konzultaci, nabízím zpracování tématu takto.

Díky vhledům a léčivým energiím, které přichází vrámci nich z Akášické knihovny, následným přepisem starých, již nefunkčních programů dochází k odstranění bloků na všech úrovních těla i duše. Pro vyřešení problémů se k vám dostanou v daném okamžiku přesně takové informace, které jsou potřebné k pochopení a k následnému uzdravení. Součástí vhledu jsou i vysokofrekvenční kódy Nové Země, pocházející z vyšších dimenzí. Tyto kódy působí aktivačně, podporují transformaci vědomí, uvolnění limbických otisků (starých struktur) a navyšují frekvence celé vaší bytosti. Povzbuzují procesy potřebných změn, napomáhají jejich ukotvení. Všechna tato poznání a uvědomění vnesou do vašeho energetického systému novou energii, úlevu a pochopení pro situace, které nyní prožíváme. 

Napište mi do emailu o tématu(max 3 otázky vrámci jedoho vhledu), který vás momentálně tíží. Poté vám do 14dnů od připsání častky na můj účet odešlu poštou akášický vhled s přepisem a aktivačním kódem.
 
V lásce Petra Saíra