CESTA DUŠE - poznej sám sebe

Access tělesné procesy

Zatímco Access Bars® pracuje s myšlenkami v hlavě, tak tělesné procesy pracují s energií těla. 

Těla jsou chrámem naší duše. A nejen to, obsahují v sobě veškeré informace, veškerou moudrost. Víte, že s námi neustále komunikují? Pomocí jemných signálů. Jsou neskutečně vědomá a pokud se na ně dokážeme opět napojit, můžeme získat spousty informací(které jsme doteď hledali z venčí). V tělech jsou uloženy veškeré informace o našich životech i uzamčeny veškeré emoce. Čím častěji se na něj budeme napojovat, začneme se cítit ve svých tělech i se svým tělem v harmonii.
A jak na to? Důležitá je komunikace s tělem. Tělo je samostatná entita, propojujme se se svým tělem, vnímejme jeho živost, buďme vděční za vše co pro nás naše těla dělají. Jak často chválíme naše těla místo toho, abychom jej neustále hodnotili? Kolikrát za den pociťujeme vděk za to jak fungují? Začněme již dnes vědomě komunikovat se svým tělem, dopřejme mu dotyk, chvalme jej a ono se nám za to odvděčí...Pokud se to naučíme,můžeme jej vyléčit nejen od fyzických, ale i psychických potíží. Budeme schopni opět nastartovat samoléčebné schopnosti svých těl. A k tomu Vám můžou být nápomocny právě tělesné procesy Access Consciousness®

Byli byste ochotni mít se svým tělem větší propojení?

Chtěli byste být více vědomí ve svém těle a se svým tělem?

Gary Douglas (Access Consciousness® ) ,,navnímal,, více než 50 tělesných procesů. Všechny procesy pracují s energií těla a bytosti. Tyto tělesné procesy jsou schopné změnit nadstavení buněk, odstranit akutní i chronické bolesti, aktivovat samoléčebné procesy v těle a tím jej uvést do rovnováhy. A jak? Pouhým dotykem na danou pozici na těle aktivuji vnitřní léčivou sílu těla a to se pak samo o vše potřebné postará. Tento celý proces je vždy podporován čistícími prohlášeními, které zaktivují příčinu, která je následně rozpuštěna.

Dle Vašich obtíží, vybereme společně tělesný proces, který bude příspěvkem pro Vaše tělo.


MTVSS pro imunitní systém

Chceš posílit imunitní systém a restartovat tělo? 

Chceš vyřešit alergie? 

Máte-li narušený imunitní systém, nebo funkci jakéhokoliv orgánu, kloubů a svalů v těle, můžete využít tento skvělý tělesný proces, který nese název MTVSS. Tento tělesný proces je nástrojem, který odstraní téměř jakoukoliv funkční poruchu těla. Spouští samoléčebné procesy v těle. Vytváří uvolnění a klid v těle tím, že uvolňuje omezení, která byly zablokována až do buněk. MTVSS může mít neuvěřitelný pozitivní a dynamický vliv na imunitní systém. Používá se několika způsoby a tím vytváří mnoho možností pro naše těla.  Tento celý proces je vždy podporován čistícími prohlášeními, které zaktivují příčinu, která je následně rozpuštěna. Projdeme - li více ošetřeními během 10 týdnů, zajistí se totální restart v těle, změní se celá jeho struktura.


TSS tělesný proces

Chceš vyřešit něco, v čem se neustále motáš dokola?

V okamžiku, kdy se zaseknete v nějaké události z minula a máte pocit, jakoby byla neustále živá a vy nejste schopni jít dál, má velký význam pro její uvolnění tento tělesný proces. Čistí do hloubky všechna traumata, která způsobují, že se nám dané téma neustále vrací a my znovu zažíváme vše pořád dokola a dokola a dokola a dokola.... Tento dynamický proces uvolní vše do hloubky s naprostou lehkostí. A v naší realitě se to demonstruje tak, že dané pořád dokola se opakující trauma zmizí. My pocítíme lehkost a radost z možnosti nové tvorby.  Tento celý proces je vždy podporován čistícími prohlášeními, které zaktivují příčinu, která je následně rozpuštěna. Tento tělesný proces se spouští jako jediný v rámci sezení s Access Bars

Dalším velkým přínosem tohoto tělesného procesu je, že pomáhá očistit dlouhodobé nánosy po braní léků, hormonální antikoncepce, drog, alkoholu, po očkování, antidepresivech ,léků na spaní a jiné.


Jak na hněv a vztek

Pociťuješ v sobě často hněv,vztek a zlost?

Ovládají tě tvé emoce a ty si s nimi nevíš rady?


Tak právě pro Vás může být velkým přínosem tento tělesný proces. Kolik potlačovaného hněvu a vzteku druhých jste uzavřeli do svých těl a učinili jste jej skutečným a svým? V našich tělech se toto vše ukládá až do buněk a může se projevit různými fyzickými problémy( vysoký krevní tlak, pálením žáhy, problémy se žlučníkem, rakovina a jiné) Díky tomuto dynamickému tělesnému procesu, můžete z vašeho fyzického těla odblokovat hněv a vztek a tím proměnit těžkosti způsobené situacemi. Není důležité znát příčinu, stačí si vybrat novou realitu. Tento celý proces je vždy podporován čistícími prohlášeními, které zaktivují příčinu, která je následně rozpuštěna.


Pryč s bolestí - Positional hepad

Trpíš často bolestí v různých částech tvého těla

Cítíš omezení ve tvém těle?

Tak právě pro Vás může být velkým přínosem tento tělesný proces.Co je vlastně bolest? Bolest je reakcí těla, která nám dává informaci o tom,kolik pevných úhlů pohledů máme, které nás omezují. Všechny tyto úhly pohledů mají tendenci se pevně uzamknout, zmrznout v našich tělech. v naší fyzické rovině se to projevuje bolestí, nefunkčností , dané oblasti, orgánu.Energetickým působením na dané pozice na těle se tyto pevné úhly pohledů postupně uvolňují a nastává úleva od bolesti, uvolňuje se paralýza, atrofie, nefunkčnost. Tento celý proces je vždy podporován čistícími prohlášeními, které zaktivují příčinu, která je následně rozpuštěna.


Tukové buňky

Zajídáte se, když jste unaveni, rozladěni a pomalu přibíráte na váze?

Máte pocit oteklého těla?

Nejste schopni vidět krásu svého těla ?

Dopřejte si tento tělesný proces, který aktivuje, podporuje a stimuluje tukové buňky v těle, aby se vstřebali, což může vést k snižování objemu těla. Štěpení tukových buněk má účinek na rozklad tukových buněk a následné uvolnění pocitů, které se v našem těle zablokovali a které nás omezují v našem bytí. Působením tohoto procesu se z našich buněk postupně uvolní zamrzlé pocity a emoce. Dochází k pochopení, což může vést ke snižování objemu v různých partiích našeho těla. Tento celý proces je vždy podporován čistícími prohlášeními, které zaktivují příčinu, která je následně rozpuštěna. 

 Takže tento tělesný proces nejenom že může podpořit Vaše tělo v hubnutí, ale díky energetickému působení na různé pozice na těle získáte jiný úhel pohledu na sebe a své tělo. Začnete jej přijímat. Což je alfou a omegou všeho...přijímání


Pravdou ale zůstává, že bez našeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje jsou výsledky jakékoli terapie jen dočasné...jsou pomíjivé