Access tělesné procesy

Byli byste ochotni mít se svým tělem větší propojení?

Byli byste být více vědomí?

Tělo, mysl, duch jsou propojené jedno s druhým a pokud jsou zdravé, jsou v naprosté rovnováze. Těla jsou chrámem naší duše. A to, jak o ně pečujeme, se odráží na tom, jak naše těla vypadají z venčí. Uchovávají v sobě veškeré emoce, pocity, traumata a vlastně veškerý náš přístup k životu. Jsou velmi vědomá. Většina z nás jsme od svých těl odpojena. Přitom naše těla s námi neustále komunikují, jenom mi to neslyšíme. Jsou schopné nám dávat najevo svoje potřeby a mnohdy ví víc, než naše hlava. Pokud se naučíme tuto komunikaci vnímat, znova se se svým tělem propojíme, můžeme jej  vyléčit nejen od fyzických, ale i psychických potíží. Budeme schopni nastartovat samoléčebné schopnosti svých těl. 

Jaké by to bylo? Je toto vůbec možné?

V Access Consciousness® je více než 50 tělesných procesů - všechny jsou energetické a jsou schopné změnit nadstavení buněk, odstranit akutní i chronické bolesti, aktivovat samoléčebné procesy v těle a tím jej uvést do rovnováhy. Tyto procesy pracují s energií těl a bytostí. Vaše tělo si je samo schopno vybrat ten proces, který bude pro něj  největším přínosem.

Který tělesný proces si vybere Vaše tělo?

MTVSS pro imunitní systém

Chceš posílit imunitní systém a restartovat tělo? 

Chceš vyřešit alergie? 

Máte-li narušený imunitní systém, nebo funkci jakéhokoliv orgánu, kloubů a svalů v těle, můžete využít tento skvělý tělesný proces, který nese název MTVSS. Tento tělesný proces je nástrojem, který odstraní téměř jakoukoliv funkční poruchu těla. Spouští samoléčebné procesy v těle. Vytváří uvolnění a klid v těle tím, že uvolňuje omezení, která byly zablokována až do buněk. MTVSS může mít neuvěřitelný pozitivní a dynamický vliv na imunitní systém. Používá se několika způsoby a tím vytváří mnoho možností pro naše těla.  Celý tento proces je podporován čistícími prohlášeními, která zaktivují negativní úhly pohledů a ty jsou poté energetickým působením na dané pozice rozpuštěny. Projdeme - li více ošetřeními během 10 týdnů, zajistí se totální restart v těle, změní se celá jeho struktura.


TSS tělesný proces

Chceš vyřešit něco, v čem se neustále motáš dokola?

V okamžiku, kdy se zaseknete v nějaké události z minula a máte pocit, jakoby byla neustále živá a vy nejste schopni jít dál, má velký význam pro její uvolnění tento tělesný proces. Čistí do hloubky všechna traumata, která způsobují, že se nám dané téma neustále vrací a my znovu zažíváme vše pořád dokola a dokola a dokola a dokola.... Tento dynamický proces uvolní vše do hloubky s naprostou lehkostí. A v naší realitě se to demonstruje tak, že dané pořád dokola se opakující trauma zmizí. My pocítíme lehkost a radost z možnosti nové tvorby.  Celý tento proces je podporován čistícími prohlášeními, která zaktivují negativní úhly pohledů a ty jsou poté energetickým působením na dané pozice rozpuštěny . Dalším velkým přínosem tohoto tělesného procesu je, že pomáhá očistit dlouhodobé nánosy po braní léků, hormonální antikoncepce, drog, alkoholu, po očkování, antidepresivech ,léků na spaní a jiné. TSS proces se spouští společně s Bars body. Během sezení se ještě používám čistící prohlášení, která uvolňují do hloubky spouštěče těchto projevů.


Jak na hněv a vztek

Pociťuješ v sobě často hněv,vztek a zlost?

Ovládají tě tvé emoce a ty si s nimi nevíš rady?

 Tak právě pro Vás může být velkým přínosem tento tělesný proces. Díky němu můžete z vašeho fyzického těla odblokovat hněv a vztek a tím proměnit těžkosti způsobené situacemi. Každý z nás určitě zažil situaci, kdy z ničeho nic vybouchneme jako čertík z krabičky a vlastně ani nevíme proč. Nebo v sobě držíme vztek a hněv na sebe nebo na ostatní a nevíme co s tím. V našich tělech se toto vše ukládá až do buněk a toto vše se může projevit různými fyzickými problémy( vysoký krevní tlak, pálením žáhy, problémy se žlučníkem, rakovina a jiné) Jako u všech tělesných procesů, není zapotřebí znát příčinu, důležité je, ji eliminovat aby již nadále neovládali náš život.  Celý tento proces je podporován čistícími prohlášeními, která zaktivují negativní úhly pohledů a ty jsou poté energetickým působením na dané pozice rozpuštěny .

Bolest, co s ní?

Trpíš často bolestí v různých částech tvého těla

Cítíš omezení ve tvém těle?

Tak právě pro Vás může být velkým přínosem tento tělesný proces. Co je vlastně bolest? Bolest je často reakcí těla, kterým nám dává informaci o tom, kolik pevných úhlů pohledů máme, které nás omezují. Všechny tyto úhly pohledů mají tendenci se pevně uzamknou, zamrznou v našich tělech. Na naší fyzické rovině se to projevuje bolestí. Energetickým působením na dané pozice na těle, se tyto pevné úhly pohledů postupně uvolňují a nastává úleva od bolesti. Celý tento proces je podporován čistícími prohlášeními, která zaktivují negativní úhly pohledů a ty jsou poté energetickým působením  na dané pozice rozpuštěny .


Tukové buňky

Zajídáte se, když jste unaveni, rozladěni a pomalu přibíráte na váze?

Máte pocit oteklého těla?

Přijte si vyzkoušet tento tělesný proces.Tento proces aktivuje, podporuje a stimuluje tukové buňky v těle, aby sa vstřebali, což může vést k snižování objemu těla. Štěpení tukových buněk má účinek na rozklad tukových buněk a následné uvolnění pocitů, které se v našem těle zablokovali a které nás omezují v našem bytí. Působením tohoto procesu se z našich buněk postupně uvolní zamrzlé pocity a emoce. Dochází k pochopení, což může vést ke snižování objemu v různých partiích našeho těla. Celý tento proces je podporován čistícími prohlášeními, která zaktivují negativní úhly pohledů a ty jsou poté energetickým působením na dané pozice rozpuštěny .