Petra - poznej sám sebe


Prosím přečtěte si Obchodní podmínky rezervace a platebKONSTELAČNÍ SETKÁNÍ Strach jako přítel, nebo možný prostředek k manipulaci
 
KDY 4.3.2023 10-17hod 
KDE Sál Valkýra, Praha 8, Křižíkova 67

Téma se kterým přijdete, nechávám na každém z vás.

- v tento den se budeme věnovat našemu vnitřnímu světu, kterým nás bude provázet náš STRACHY

- otevřeme témata, která již budou připravena k otevření, prozkoumání, pochopení a k vy-ladění

- nahlédneme do situací, ve kterých se zkonfrontujeme s našim STRACHEM tak, abychom pochopily jeho poselství a jeho důležitost v každém vzkazu

- pochopením toho, čeho se bojíme se stáváme svobodnějšími a více odolnějšími manipulaci jakéhokoliv druhu

- strach je totiž nejúčinnějším prostředkem jakéhokoliv ovládání

Bolestné zážitky a různá nepochopení spojené se STRACHEM ovlivňují náš život, naše vztahy. My pak vytváříme kruhy utrpení ve svém bytí, ze kterých lze jen z těží vystoupit.

Když se nám však podaří náš STRACH pochopit, můžeme vystoupit z pomyslného kruhu utrpení a osvobodit se. Můžeme do-růst do lásky a pochopení k sobě i k druhým.

Pokud si tě setkání zavolá, napiš. Každý z vás si může zvolit, zda si aktivně otevře své téma, nebo bude ,,pouze,, pozorovatelem. Jsou otevřené obě možnosti.

V každém případě už jen pouhá přítomnost v konstelačním kruhu bývá silně transformační pro každého, kdo se v něm nachází. Vždy se totiž sejde skupina bytostí s obdobnými tématy.

Počet míst je omezen.

Energetická výměna 3000,-/osobu

Čas konání 4.3.2023 10-17hod

Své místo si zarezervujete potvrzením své účasti na terapiezeme@gmail.com a zaplacením zálohy ve výši 1500,-

Platební údaje vám odešlu emailem.

Těším se na každého z Vás PetRa

🧨KONSTELAČNÍ SETKÁNÍ🧨světlo a stín v nás, zrození se do lehkosti.

A to do laskavém prostoru stejně smýšlejících bytostí.

Kdy: 4.2.2023
Kde: Sál Valkýra, Praha 8, Křižíkova 67
Čas: 10-17hod 

Téma se kterým přijdete, nechávám na každém z vás.

🪄v tento den se budeme věnovat našemu vnitřnímu světu, kterým nás provedou naše stíny

🪄otevřeme témata, která již budou připravena k otevření, prozkoumání, pochopení a k vy-ladění

🪄nahlédneme do situací, ve kterých se zkomfrontujeme s našimi stíny tak, abychom pochopily jejich poselství a důležitost v každém vzkazu

🪄 ať může být situace ve stinném období pochopena , vy-laděna, a překlopena do světla

🧨Jde o to, že bolestné zážitky a různá nepochopení ovlivňují náš život, naše vztahy. My pak vytváříme kruhy utrpení ve svém bytí, ze kterých lze jen z těží vystoupit. Reagujeme v emocích, nebo spouštíme emoční zranění svým nastavením u druhých.

🪄Když se nám však podaří náš stín pochopit, můžeme vystoupit z pomyslného kruhu utrpení a osvobodit se. Můžeme do-růst do lásky a pochopení k sobě i k druhým.

🧨Pokud si tě setkání zavolá, napiš. Každý z vás si může zvolit, zda si aktivně otevře své téma, nebo bude ,,pouze,, pozorovatelem. Jsou otevřené obě možnosti.

🪄V každém případě už jen pouhá přítomnost v konstelačním kruhu bývá silně transformační pro každého, kdo se v něm nachází. Vždy se totiž sejde skupina bytostí s obdobnými tématy.

🧨Počet míst je omezen.

🪄Energetická výměna 3000,-/osobu

Své místo si zarezervujete potvrzením své účasti na terapiezeme@gmail.com a zaplacením zálohy ve výši 1500,-

Platební údaje naleznete v sekci Ceník

Těším se na každého z Vás PetRa


 

KONSTELAČNÍ SETKÁNÍ pojď si hrát, dítě mé    JIŽ OBSAZENO

Kdy: 1.12.2022 

Kde: Studio Loona, Praha 8, Křižíkova 67

Čas: 10-17hod

Srdečně Vás zvu
Do laskavém prostoru stejně smýšlejících bytostí.
- v tento den se budeme věnovat svému vnitřnímu světu, kterým nás povede naše vnitřní dítě.
- otevřeme témata, která již budou připravena k otevření, prozkoumání, pochopení a k vy-ladění
- projdeme si postupně vzkazy, skrze časovou osu od prenatálu, dětství, pubertu, které pro nás má naše vnitřní dítě
- ať může být téma v daném období pochopeno , vy-laděno
Jde o to, že bolestné zážitky a nepochopení z dětství ovlivňují náš život, naše vztahy. My pak vytváříme kruhy utrpení ve svém bytí, ze kterých lze jen z těží vystoupit. Reagujeme v emocích, nebo spouštíme emoční zranění svým nastavením u druhých.

Když se nám však podaří zranění pochopit, můžeme vystoupit z pomyslného kruhu utrpení a osvobodit se. Můžeme do-růst do lásky a pochopení k sobě i k druhým.

Pokud si tě setkání zavolá, napiš. Každý z vás si může zvolit, zda si aktivně otevře své téma, nebo bude ,,pouze,, pozorovatelem. Jsou otevřené obě možnosti.
V každém případě už jen pouhá přítomnost v konstelačním kruhu bývá silně transformační pro každého, kdo se v něm nachází. Vždy se totiž sejde skupina bytostí s obdobnými tématy.


Počet míst je omezen.
Energetická výměna 2800,-/osobu
Čas konání 1.12.2022 10-17hod
Své místo si zarezervujete potvrzením své účasti na terapiezeme@gail.com a zaplacením zálohy ve výši 1500,-  

Platební údaje naleznete v sekci Ceníku

Těším se na každého z Vás PetRa 

Prosím přečtěte si Obchodní podmínky rezervace a plateb
KONSTELAČNÍ LÉČENÍ A LA-DĚNÍ SE NA LEHKOST A RA-DOST V NÁS

Kdy: úterý 19.10.2021

       od 14:30 - 21hod

Kde: Léčivá chaloupka Dubinka
          Slatina nad Zdobnicí 306
          Orlické Hory 517 56

Odměna, za mnou vydanou energii: 2200,-
 

 S možností přepsání v chaloupce Dubince

Srdečně vás zvu na toto jedinečné, léčivé setkání se těch, kteří jsou již připraveni prožívat život tady a teď v lehkosti, radosti bez zbytečného utrpení a dramat.

V první části léčení využijeme k ob-jasnění situací konstelační techniku jako takovou, která nám pomáhá nalézt jiný úhel pohledu na vše, co nám v našich životech ne-ladí, s čím si nevíme rady. S tím, na co nejsme schopni pohlédnout v nadhledu tak, aby náš život mohl plynout v lehkosti, radosti a zdraví - nabral nový směr

Druhá část léčení a vy-ladění se na nová nastavení Lehkosti proběhne skrze portál našeho srdce za pomocí akášeckých přenastavení tak, aby mohlo dojít k plnému uvolnění všeho na rovině mentální, emoční, fyzické i na rovině duše.

Ve třetí části se propojíme v meditaci se zdrojem (Bohem)v nás. A v tomto propojení, díky tomuto propojení budeme schopni pochopit-propojíme se s tím, co je našim úkolem na Zemi, kam směřujeme.

Těším se celou svou bytostí na každého, který cítí touhu ve svém srdci být součástí tohoto jedinečného setkání. Petra Saíra

Pokud jsi to právě ty, souzníš s částkou 2 200,- , své místo si zarezervuješ odesláním zálohy 1000,- na č.ú. 222487176/0600(do poznámky napiš datum setkání) a potvrzením své účasti na terapiezeme@gmail.com


Archandělské setkání, léčení a ladění se.

KDY : pátek 24.9.2021 

          14.30 - 21hod 

KDE : v Orlických horách, léčivá chaloupka Dubínka (možnost přespání - na dotaz)

            Slatina nad Zdobnicí 219, 

            PSČ 517 56

Srdečně a s velikou radostí v srdci tě zvu na toto jedinečné, aktivačně-léčivé setkání s Archandělskou říší. Archandělé se hlásí o tvou pozornost a nabízí ti svou spolupráci a pomoc v každém čase. Zvu tě na opětovné rozpomenutí se na energii těchto úžasných bytostí.

Moc se těším na každou duši, která ucítí touhu a volání Archandělských bytostí, archandělských sfér. Na každého, kdo vnímá tah své duše a touží být opět součástí tohoto čistého, léčivého a aktivačního společenství.

Čeká nás společné povídání si o těchto bytostech, o tvých zkušenostech s nimi, smích, léčení, uvědomování si souvislostí. Dále velmi silná, hluboká, léčivá meditace, ve které se s těmito archandělskými energiemi postupně propojíme, procítíme si je, necháme se jimi poléčit. Každému z vás, bude během tohoto hlubokého procesu předáno naladění a léčení tak, jak to bude pro tvou duši, vyšší já a tělesný chrám v souladu.

Svou energii, podporu  a inspiraci nabídlo 6 mocných Archandělů

Michael - modrý paprsek, zlatý meč a ochranný plášť, vysvobození od strachu, obav, pomáhá přetnout karmická spojení

Rafael - zelený paprsek, léčitel ducha a duše skrze lásku, otevření třetího oka, pomáhá poznat vlastní poslání, propojení s rodinou duše, schopnost léčit ostatní

Chamuel - růžový paprsek, důvěra, naděje, radost, vnitřní dítě, význam překážek a bytí, tady a teď, projevení propojení nebe a zemi v lidském srdci,

Sandalfon - přírodní barvy paprsku, realizace snů, propojení se s pocity ve svém srdci, léčení bolavého srdce, blaženost

Azrael - tmavě-žluté, temné barvy paprsku, transformace, přerod, utišuje srdce bolavé ze ztráty bližního, ten, který je přítomen u smrti, pomáhá duším nasměřovat je domů, jeho jméno znamená "pomoc Boží" nebo "ten, kterému pomáhá Bůh"

Zadkiel - tmavě, indigově modrý paprsek, vnitřní a vnější svoboda, rozpuštění karmických otisků a osvobození části naší duše, přeměna k dobrému

Pokud tě oslovilo toto Archandělské spolu-tvoření, napojení se na tyto laskavé energie

Pokud ladíš s cenou 2200,-

Těším se na tebe v pátek 24.9.2021  Petra Saíra

Počet míst je omezen, zajistíš si jej potvrzením své účasti na email a zaplacením zálohy 1000,-na č.u.222487176/0600(do poznámky napiš termín setkání), zbytek doplatíš na místě.

email: terapiezeme@gmail.com, tel: 604 284 017


Konstelace - prožitkový seminář

KDY: 31.7.2021  10-17hod

TÉMA: je na vás

POČET: míst je omezen

CENA: 2200,-/osoba

Srdečně vás zvu na konstelační setkání do otevřeného a přijímajícího prostředí stejně smýšlejících a podporujících se bytostí.

Pojďme společně poznat, pochopit a přijmout každou naší část, protože je to podstatné a nevyhnutelné pro rozvoj každé bytosti.
Vytvoříme bezpečný léčivý kruh, ve kterém budeme společně objevovat místo, kořen odkud pramení vaše trápení, místo kde jste se zasekli.

Dáme prostor všemu, co již může být uchopeno, pochopeno a propuštěno. A to v pochopení a laskavostí tak, jak je to v souladu s plánem vaší duše, vyššího já.

Co můžeš od společného setkání získat?
-Pochopit lépe sám/a sebe
-Získat jiný náhled na to, co tě drží pořád v tom samém
-Propojit se opět sám/a se sebou
-Pochopit, co ti situace ve které se zrovna nacházíš chce říct a vystoupit z ní
-Cítit se opět cítit sám/a sebou
-Předám ti postup, jak i v domácím prostředí můžeš pracovat sám/a se sebou

Své místo si rezervujete zaplacením zálohy 1 000,- nejpozději však 10 dnů před začátkem akce na č.ú. 222487176/0600 Moneta Bank (zbytek se doplácí na místě) , do poznámky prosím napište Vaše jméno a termín semináře a zasláním emailu na terapiezeme@gmail.com. Záloha je přenosná  a vratná dle sorno podmínek při včasném oznámení. 

 - Adaraya se nachází ve 3.patře vchod vlevo od výtahu,

- dostavte se v 9.45hod hod ať můžeme včas začít, 

- 13-14 hod přestávka na oběd...nebo jak se nám bude chtít 

- koupě občerstvení, je možnost v kavárně, která patří centru

 Moc se těším na každého, koho si toto jedinečné setkání založené na laskavosti, hravosti, otevřenosti, smíchu ale i pláče zavolá Petra El-ennn ŽENSKÝ LÉČIVÝ KRUH SÍLA ŽENY

Kdy: v sobotu 5.6.2021

Kde: ADARAYA institut pro krásu a zdraví

Opletalova 27, Praha 1

Čas: 10 - 18:00h

Počet míst je omezen.

Cena: tohoto setkání, které tě může přiblížit k tobě samotné je 2777,-          Své místo si rezervujete zaplacením zálohy ve výši 1000,- na číslo účtu 670100-2212635242/6210, kde do zprávy pro příjemce uvedete vaše jméno.

Pokud máte touhu, udělat krok ke svému ženství, může být toto společné setkání v Ženském kruhu pro vás přínosem.

Cítíte li, že vás toto setkání volá, že vaše duše chce opět probudit ženu ve vás, ukotvit tuto vaší ženskou energii do fyzickém chrámu jste srdečně zváni.
Využijeme společného záměru skupiny k ozdravení a napojení se na naši čistou esenci ženství.
Vytvoříme léčivý kruh, kde budeme objevovat a sdílet samy sebe, otevírat naše příběhy ve společném povídání, pláči, smíchu.

To, že léčíme samy sebe, má obrovský význam nejen pro nás samé, ale pro všechny kolem nás.
Budeme tančit, tvořit, sdílet, mlčet, smát se i meditovat.

Vědomým sdílením otevřeme niterní témata, tancem je budeme uvolňovat z našich fyzických chrámů a v meditaci přepisovat naše zranění a traumata ze záznamu naší duše napříč časem a prostorem a rodovými liniemi.

Sejdeme se v klidném a bezpečném prostředí stejně smýšlejících a podporujících se žen.

A co můžete očekávat?
Třeba i zázrak.
Cokoli bude připraveno odejít, odejít necháme.
Cokoli bude připravené integrovat, bude integrováno.

Tato vědomá setkání mají hluboký i daleký dosah. Laskavá podpora a přítomnost žen samotných je velmi hojivá a léčivá.

Setkáním vás provedou a ze srdce se na vás těší Petra Havlová a Petra Nárožná. Obyčejně, neobyčejné ženy, jako každá z vás. Procházející svými životy, ve kterých objevují, přijímají světlo a stín jich samotných.

Co s sebou: Hlavně dobrou náladu a otevřené srdce ☺, pohodlné oblečení, něco ženského(šátek, čelenku, oblíbený šperk), něco dobrého.

Jídlo si můžete přinést s sebou, nebo je možnost zajít si pro jídlo do kavárny, která je součástí centra Adaraya.


Mentální konstelace prožitkový seminář

TÉMA : Tentokrát nechám na Vás, na co budete chtít nahlédnout

KDE : Praha, přímo u stanice metra Hradčanská 

KDY: sobota 24.4.2021 v 9.30hod    

Počet míst :  10

Cena setkání: 2 200,- 

Poznat, přijmout a pochopit sám/a sebe ve všech polohách, poznat, přijmout a nechat dorůst své vnitřní dítě, pochopit a přijmout vztahy s rodiči je podstatné a nevyhnutelné pro rozvoj lidské osobnosti. 

Pokud máš pocit

- že se nedokážeš postavit sám/a za sebe,

- tě nikdo nemá rád,

- že jsi neviditelný/neviditelná pro své okolí,

- že tě okolí šikanuje, nebo jsi byl/a někdy šikanován/á,

- že nejsi dost dobrý/dobrá,

- že nikam nepatříš,

- že nic nedotáhneš do konce,

- že jsi příliš tvrdý/tvrdá na sebe i své blízké,

- že ses aspoň v jediném bodě našla, tak věz, že toto setkání může být pro tebe velkým přínosem 

A co můžete od společného setkání získat? 

-Pochopit lépe sám/a sebe 

-Jiný náhled na to, co tě drží pořád v tom samém 

-Propojíš se opět sám/a se sebou 

-Pochopíš, co ti situace ve které se zrovna nacházíš chce říct a vystoupíš z ní 

-Budeš se opět cítit sám/a sebou 

-Předám ti možný postup, jak i v domácím prostředí můžeš ,,pracovat,,sám/sama se sebou 

Opět se sejdeme v klidném prostředí stejně smýšlejících a podporujících se bytostí. Vytvoříme bezpečný léčivý kruh a společně objevíme místo, kde vše vzniklo, kde jsme se ,, zasekli". Dáme prostor všemu, co již může být,, uchopeno", pochopeno a propuštěno. A to tak, ať je to vždy v souladu s plánem naší duše.

A jak vše bude probíhat?

 Řekneme si, jaký problém vás přivádí, dle toho Vám navrhnu postavy, které si do mentální konstelace postavíte. Kdo bude představovat danou postavu je na vás. Sami si vyberete mezi účastníky. A to podle toho, kdo vám dotyčné pocitově nejvíce připomíná. Rovněž si vyberete zástupce i za sebe. Od chvíle, kdy zástupci zaujmou své pozice, se u nich začínají projevovat charakteristické pocitové reakce. A vy budete moci vše sledovat z jiného úhlu. Což Vám vytvoří úplně nový a jiný pohled na situaci. Úžasné na této metodě je i to, že příběh každého zúčastněného se dotýká i všech přítomných. Takže během jednoho dne , zpracujete více témat.

Své místo si rezervujete zaplacením zálohy a zasláním emailu na terapiezeme@gmail.com 

Pro závaznou rezervaci zašlete zálohu 1 000,- nejpozději však 10 dnů před začátkem akce na č.ú. 222487176/0600 Moneta Bank (zbytek se doplácí na místě) , do poznámky napište Vaše jméno a termín semináře. Záloha je přenosná při včasném oznámení. 

ADRESA setkání:  FunFárum, Milady Horákové 201/119, Hradčany, Praha 6, přímo na metru Hradčanská, vchod u Costa Cafe, parkování v ulici Na Valech, nebo u Písecké brány

- dostavte se na 9 hod ať můžeme v 9.30 hod začít zvoňte na zvonek FunFarum

- 13-14 hod přestávka na oběd...nebo jak se nám bude chtít 

- na místě bude k dispozici káva, čaj, malé občerstvení

- možnost koupi obědu v Country live, Indická restaurace

Ze srdce se těším na společné tvoření a na každého z vás, koho si toto setkání přitáhne. Petra 

Pravdou ale zůstává, že bez Vašeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje, jsou výsledky jakékoli terapie jen dočasné.  


 

Mentální konstelace - transformační seminář 

Je již zcela zaplněn 

Téma: Moje vnitřní dítě 

Kdy: sobota 29.8.2020 

Čas: 9.30 hod - 18 hod 

Počet míst je omezený max 10

Srdečně Vás zvu na na tento seminář, který bude zaměřen na poznání vnitřního dítěte. Poznat a pochopit své vnitřní dítě ve všech jeho polohách, nechat jej dorůst je podstatné a nevyhnutelné pro rozvoj lidské osobnost

Pokud máš pocit 

- že se nedokážeš postavit sám/a za sebe, 

- tě nikdo nemá rád, 

- že tě okolí šikanuje, nebo jsi byl/a někdy šikanovaná, 

- že nejsi dost dobrý/á, 

- že nikam nepatříš, 

- že jsi neviditelný/á pro své okolí, 

- že nic nedotáhneš do konce, 

- že ses zasekl/a ve svém životě a nevíš, jak dál, 

- že jsi příliš tvrdý/á na sebe i své blízké, 

- že ses aspoň v jediném bodě našla, tak věz, že tvé vnitřní dítě strádá a volá o tvé pozornosti

A jak vše bude probíhat? Řekneme si, jaký problém vás přivádí, dle toho Vám navrhnu postavy, které si do mentální konstelace postavíte. Kdo bude představovat danou postavu je na vás. Sami si vyberete mezi účastníky. A to podle toho, kdo vám dotyčné pocitově nejvíce připomíná. Rovněž si vyberete zástupce i za sebe. Od chvíle, kdy zástupci zaujmou své pozice, se u nich začínají projevovat charakteristické pocitové reakce. A vy budete moci vše sledovat z jiného úhlu. Což Vám vytvoří úplně nový a jiný pohled na situaci. 

Opět se sejdeme v klidném prostředí stejně smýšlejících a podporujících se bytostí. Vytvoříme bezpečný léčivý kruh a společně objevíme místo, kde vše vzniklo, kde jsme se jako dítě,, zasekli". Dáme prostor všemu, co již může být,, uchopeno", pochopeno a propuštěno. A to tak, ať je to vždy v souladu s plánem naší duše. 

- dostavte se prosím na 9 hod ať můžeme v 9.30 hod začít

- 13-14 hod přestávka na oběd...nebo jak se nám bude chtít :))

- k dispozici káva, čaj, malé občerstvení, možnost koupit oběd v Country live

Kde:  Praha, Milady Horákové 201/119, Hradčany, Praha 6
- přímo u metra Hradčanská, vchod u Costa Cafe, parkování v ulici Na Valech, nebo u Písecké brány

Přihlašujte se prosím na:  terapiezeme@gmail.com

Cena setkání:  2 200,-

Pro závaznou rezervaci zašlete zálohu 1 000,-  nejpozději však 10 dnů před začátkem akce na č.ú. 222487176/0600 Moneta Bank (zbytek se doplácí na místě) , do poznámky napište Vaše jméno a termín semináře

- záloha je vratná v plném výši v případě, když zrušíte Vaší účast  5 pracovních dnů před zahájením akce.

Moc se těším na každého z Vás  Petra Ann

 

Včerejší mentální konstelace, to byla zase jízda 🙄🙏To, co se otevřelo za témata...no klobouk dolů za každou bytost, která se projevila a odkryla svou,, pandořinu skříň"🙄uff. Hodně se brečelo, potilo ve vlastní šťávě, hluboká uvědomění, pochopení, odpuštění, smích a nesmírně vesmírné podpory🙏🙏🙏Děkuji Vám všem za důvěru a odvahu. ♥️Petra Ann


Mentální konstelace seminář !!! JIŽ PROBĚHLO!!! 
Kdy : 1.8.

Kde : Praha 

Tak dnešní konstelace na téma Vnitřní dítě byla opět úchvatná... nemám slov 🤗Sešla se nám jedinečná, geniální a úžasná parta podpůrných bytostí plných lásky a pochopení jeden k druhému - parta 4 mužů a 6 žen. Nemám slov...jste všichni tak odvážní🙏🙏🙏Bylo to chvilkama náročné, těžké, hodně očistného pláče, smíchu, aha momentů...Děkuji že jsem mohla být u toho, být Vaší součástí🙏🙏🙏

!!!!!JIŽ PROBĚHLO!!! 


Transformační setkání 
  na volné téma 

Datum:  13.6 2020       

Místo: Praha 


Hurá první skupina úspěšně za námi 🙏🙏
Tak máme za sebou letos první prožitkové transformační setkání. Sešla se úžasná skupina 8 žen. Bylo to jedinečné setkání. Zažily jsme hodně smíchu, pláče, uvolnění, pochopení a propuštění. Děkuji každé z Vás za odvahu a vervu se kterou jste se vrhaly nejen do svých příběhů. Děkuji🙏🙏🙏Petra Ann 

Kdo se přidá příště?