CESTA DUŠE - poznej sám sebe

Sebeléčení vyžaduje mnohem více odvahy než kolik je jí třeba ke spasení celého světa. 

Teal Swan

Workshop sebepoznání


SETKÁNÍ V KRUHU

Ráda bych Vás pozvala na příjemné, komorné sekání v malém kruhu lidí. Tématem tohoto setkání bude Strachy v nás.
Společně, v bezpečném prostředí nahlédneme na toto velmi časté téma. Podíváme se na mechanismy strachu, co jej posiluje a na to, jaké máme možnosti, když nás tento velký učitel navštíví. Předám Vám to, co nejvíc pomáhá mě, můžeme společně sdílet, jak se ke svým strachům stavíte Vy. Budeme následovat energii skupiny, která se sejde, propojíme se v meditaci sami se sebou, se svým srdcem. V respektu k sobě a celé skupině.
Celým setkáním Vás budu provázet já osobně. Mé jméno je Petra Havlová. Jsem úplně obyčejně neobyčejná žena, jako každá z nás. Věnuji se pomáháním druhým již od střední školy. Vystudovala jsem zdravotní školu, dlouhá léta pracovala jako zdravotní sestra. Již nějakou dobu se věnuji terapiím. Jsem terapeutkou regresních terapií, acces bars sezení, kvantovky, dotykové terapie, masáží.
Setkání bych ráda pojala v menším kruhu max 6 lidí. Proto se prosím přihlašte tady na FB kliknutím na ,,Zúčastním se''. Ozvu se Vám a potvrdím Vám účast. Příspěvek je 200,-/osobu . Sejdeme se na Praze 5, v Ženských domovech, Ostrovského 253/3, 3.patro,místnost č. 3102. Moc se na všechny z Vás těším. Petra