Cesta duše - poznej sám sebe

Reference semináře


Naďa Pražáková
Moc děkuji za vše, něco tak krásného a intenzivního jsem zažila poprvé a ještě teď to ve mě doznívá.

Dita Castelo
Milé Petro! ❤️ já za nás obě také děkuji! Jsem vděčná, že jsem mohla potkat nás, naše životy, naše dělohy! Byl to ukotvující zážitek a já si odnesla pocit lásky a lehkosti. Peti! Jsi neuvěřitelná průvodkyně a krásnožena! ❤️Bude mi ctí se s Vámi zase setkat


 Magdaléna Langerová

Děkuji mnohokrát, Péťo🙏❤️.. Bylo to plné a výživné.. Krásné i smutné.. Obohacují navzájem. Cestou domů jsem si ve vlaku probírala v sobě vše, co ve mě zůstalo .. Co oslovilo.. Kde mám ještě rezervy.. (tož pevně doufám, že to všechno dojede.. 🙏😀🥳.. Myslím to pochopení a s ním i osvobození..) 


Elisabeth Hrdá
Bylo to Pravdive/Laskave/Vesmírné a byl tam mnohdy i božský smích, který byl nadhernou připomínkou, ze život jde žít i snadno... Jen si to dovolit🥰💙🦢. Mooc ti  děkuji Petro a i všem ženám a vlastně všem ostatním - přítomným a vlastně i těm méně "přítomným"🫶🏼.

Denisa Stejskalová

Péťo, bylo to boží a já děkuji, že jsem mohla být součástí. A znovu zrození bylo WOW, ten pocit, Vaše slova a objetí 🙏. Děkuji Péťo, bylo mi opravdu dobře a je mi dobře 😊
 Libuše Hanušová
Ahoj Peti.Tak já píšu abych ti řekla že jsi baječná průvodkyně.Vezmu to stručně(doufám)Na záčátku konstalací se mi cosi otevřelo ale já jsem se stím styděla předevšema vyjít ven.Asi jsem se bála odsuzování.No a když jsem tu odvahu našla už byl konec.😁Popravdě řečeno takovýto proces jsem nečekala. Včera jsem byla pěkně unavena a v noci mi byla pořád zima.dneska to se mnou vnitřně hází motanice hlavy.Nejradši bych byla zachumlana v peřinách anebo seděla v lese na pařezu a koukala do blba a brečela.Jojo děje se.ale citim že dělohu mam jak 25leta což je super😁. Jak už jsem psala byla jsem hodně unavena a den po konstalaci to se mnou pěkně pracovalo.Možná proto že jsem to zadržovala a nedovolila jsem si pustit emoce.Večer se ale ledy provalily !Ukázal se mi program ktery jsem slyšela od babičky ale i od mamky......Coby tomu řekly lidi?Něco v tom smyslu Nevyčnívej nebo Chovej se jako ostatnî!A já si konečně řekla DOST!DOVOLUJI SI.Dovoluji si být jiná a klidně si dovolím i vyčnívat(i se svoji výškou😉)Takže ještě jednou děkuji za skvělé vedení konstalací za slova které jsi vyslovila neboť i to mi dodalo odvahu a potvrzení že nejsem zas tak divná.

Daniel Petlák

,,Jiz od rana mi bylo zle. Nasedl jsem do tramvaje a spustil se mi pribeh, jenz jsem mnohokrat zil ruznymi situacemi - strach z vystupu na verejnosti, pocity umirani, zavdeceni se rodicum, pocity iluze vlastni mysli.. Byla to ma prvni konstelace, na niz jsem dojel. Navic vedenou moji kamaradkou ve skupine dalsich kamaradu, ktere vsehny moc dobre znam. O to vice byla silnejsi...Kdyz jsem vybral kamarada, aby hral hlavni roli meho pribehu - tedy me - najednou jsem videl, jakou iluzi jsem si zbytecne cely zivot tvoril... a vlastni zivot pritom neprozil... po peclivem vedeni konstelace Peťou Havlovou se mi rozkryvala maska, jiz jsem nasazoval sam sobe, svym rodicum, i samotnemu Bohu. Nechala me pocitit ten despekt a ponizeni, ktere jsem nevedome zil sam v sobe. A nechala me pote znovuzrodit. To, co nasledovalo, se neda slovy popsat... postavila prede me archetyp maminky, ktery vita sve milovane dite na svet. A to se me dotklo... natolik hluboce, ze jsem prede vsemi propukl v plac a upustil uzdu svym emocim. Bylo to fantasticke. A pritom tak intimni. Prozil jsem materskou lasku ve svem srdci prede vsemi. Nebyl to vsak zazitek jen pro me, ale pro vsechny zucastnene. Dekuji za to, ze po Zemi chodi lide, kterym neni jedno, co ostatni prozivaji za pribehy. Vyslechnou je, vytvori jim divadlo, a rozuzli zamotany pribeh. A presne k takovym lidem patri ma kamaradka Peťa Havlova. Zena, jez objevila samu sebe, aby mohla pomoci ostatnim totez. Dekuji za ni Daniel 🙏"

 Petra Nárožná

Musím poděkovat za naprosto skvělý prožitek. Vedla jste ho velmi citlivě, lidsky a profesionálně. Děkuji a těším se na další spolupráci. Přeji všem zažít vás v akci. Petra

Kateřina Fojtů

Když jsem šla poprvé na mentální konstelaci, tak jsem si myslela, že vím, co mám čekat, a že vím, co chci řešit. Jak už to tak bývá, tak opak byl pravdou. Překvapilo mě, jak intenzivní celé setkání bylo, ale odcházela jsem s pocitem, že to bylo mnohem lepší a ozdravnější, než jsem na začátku očekávala. Vše, čím jsme si v rámci semináře prošli, se týkalo každého z nás. Ať už jsem byla jako pozorovatel, nebo přímý účastník, tak jsem vždy cítila, že se mě dané téma týká, a něco jsem si odnesla z každé terapie. Při mé osobní konstelaci jsem se cítila jako divák, který se dívá na smutné divadlo. A dokud jsem nebyla přímo do tohoto procesu zapojena, tak jsem prakticky neměla žádné emoce. Ve chvíli, kdy jsem vstoupila do své "role", tak jsem byla konfrontována se všemi svými emocemi. A musím říct, že něco tak očistného a zároveň oči otevírajícího jsem asi ještě nezažila. Za mě osobně to je proces, který vás vysvleče do naha, odhalí vaše nejcitlivější a nejbolestivější místo, a vyléčí ho. Není to o tom, že stojíte na místě a někdo odvede práci za vás. Je to vědomé léčení sebe sama, které si musíte dovolit. Efekt není okamžitý, ale postupný. A rozhodně stojí za to.A ač je rozhodnutí, zda chcete být vyléčeni, jen a jen na vás, tak je velmi důležité, kdo při vás stojí. Petra Havlová je člověk, který vás dokáže provést vaším příběhem a která vám pomyslně pomůže vysvléct se do naha, pak vás v tom všem vykoupe, osuší vás a zase obleče. A pak vás obleče do nového, velmi pohodlného já. Pro mě osobně jakákoliv terapie tohoto rázu vyžaduje osobu, se kterou se cítíte bezpečně, která vás provede citlivě a zároveň vás nenechá, abyste si lhali do kapsy. A to jsou další vlastnosti, které můžu Petře bez jakýchkoliv pochyb přisoudit. Je mi ctí, že je mým průvodcem, i když jí to někdy s tématy, která si řeším, nedělám snadné. Děkuji Kateřina

Šárka Gotwaldová

Jsem moc šťastná, že jsem byla součástí tak úžasného zážitku. Odešlo ze mě tolik bolesti, která uvolnila místo pro načerpání lásky. Navíc bylo úžasné pozorovat tuto proměnu u každého z nás, co jsme konstelaci absolvovali. A bylo hezké si zase připomenout, že každý z nás si hluboko v sobě nese jen to malé zraněné dítě, které potřebuje lásku, uznání, pozornost. Petra Ann, která konstelaci vedla, je úžasným člověkem na pravém místě. Jde z ní cítit opravdový zájem o druhého, o tu velkou touhu pomoct. Obdivuji ji za její profesionalitu, udržet si odstup od emocí, které zmítají každého, kdo je v místnosti a zároveň to, že je dokáže prožívat a tím pádem se naprosto ponořit do příběhu a dovést ho do správného konce. Bylo krásné pozorovat, jak každý z nás nastoupil na cestu svého léčení a konečně není ztracen a ví, kam povede jeho další krok. Za to jsem velice vděčná, děkuji Petře a všem zúčastněným! 

NARI  Charouhliová

Měla jsem možnost být součástí dvou konstelačních seminářů pod vedením Petry Havlové. S touto technikou jsem se u ní setkala poprvé a její síla mi učarovala. Nejen, že Petra naprosto bravurně a s dávkou obrovského citu konstelace vede, ale zároveň má celý den pevně v rukách a každou jednu konstelaci naprosto pod kontrolou.