PETRA SAÍÍRA- poznej sám sebe

REFERENCE 

Ze srdce vám děkuji...

Janka

Nádherné,Peťka,si úžasná,viem to,ľudia ani netušia,koľko je v Tebe sily liečenia. Moja skúsenosť hovorí za všetko,úžasný príbeh. 

Kamil 

 Něco se změnilo. Zlé myšlenky sice útočí, ale jsou ihned odstřeleny do kategorie totální nesmysl a ztráta energie. Je to úžasné. Dokonce jsem dnes vědomě stále dokola nechal na sebe tyto myšlenky útočit, ale prostě se vůbec nechytaly. Děkuji 🙏🥰"

Šárka 

Mám asi týden po konzultaci každý den se dějí situace, které mi dávají kousky do skládačky a já víc pronikám do pochopení svých nastavení.

 Od vysazení hormonální antikoncepce mě trápí bolestivý nástup menstruace. Vlny křečí v břiše, zimnice, nevolnosti. Už nějakou dobu pracuji na svém ženství a vím, že bolesti mohou být způsobeny nepřijímáním menstruace jako požehnání, mateřství apod. Já si ale před každou menstruací říkala, že se na ni těším a přesto bolesti stále byly. Tak jsem si říkala, že tu emoci těšení se třeba prožívám jen povrchově.

Večer jsem byla s kamarádkou a řešily jsme společně témata otců. Já řešila nedostatek pozornosti a lásky v dětství. Pocitu, že nejsem dost dobrá. Který se mi zrcadlí v pracovních vztazích s lidmi na vyšších pozicích. Necítím se jim rovna. V regresi jsem řešila rodinné záležitosti a tohoto jsme se také dotkly, jako jednoho z témat. Od regrese mi neskutečně leze na nervy v práci právě jeden muž na vyšší pozici (jaká náhoda 😀), o čemž jsme s kamarádkou také diskutovali.

V noci mě vzbudila bolest v podbřišku. Už je to tady. S nárůstem bolesti a zimnice a zbytečných pokusů pocity zaspat jsem se rozhodla, jít do meditace a pozvat si na rozhovor svého tátu. Snažila jsem se mu vše říct, jak se kvůli němu stále cítím, jako malá holka. Ale přišlo, že to neříkám upřímně, nepřišlo mi to pravdivé. A táta v meditaci stále odcházel od stolu. Nechala jsem ho tedy. Popošel pár kroků a schoval se za jinou osobu. Tou osobou byla moje sestra. Koukala na mě nevraživým pohledem s tím, že jí nebudu brát tátovu pozornost tím, že budu mít třeba jednou děti, jako ona. Že budu vždycky její malá sestřička a jeho pozornost je jenom její. Že mě nenechá dorůst. Sestře jsem tyto energie vrátila, řekla jí, že dorostu v ženu a budu jednou máma, že pozornost mám u zadku. Jakmile jsem tohle udělala, odešla zimnice, povolila bolest a já nestačila zírat. Na tváři jsem měla úsměv a cítila štěstí, že po tolika letech trápení jsem přišla na aktuální řešení. Nevěřila jsem tomu, že by se tak rychle projevilo něco na těle.

Tohle je pro mě neskutečný dar.

Děkuji!

PS: A ten muž z práce už ve mně nevyvolává žádné pocity. 😀👍

Jana

Ja som Vdačná,za to,že som prešla touto terapiou,zo srdiečka Dakujem Peťka a Vám,ktorí sa rozhodujete,kde ísť odporúčam práve toto liečenie.Peťka je skvelá.Niektoré pocity nejde opísať,je to za mňa Absolútna Vdačnosť a Podakovanie.Nový spôsob,jednoduchší,rýchlejší a tak veľa sa toho odvtedy poliečilo a stále lieči,za mňa Wau.Dokonale pozná ľudské telo,pretože pracovala v zdravotníctve,to zladenie tela.mysle,ducha bolo pre mňa neskonale úžasným zážitkom.Veľká vdaka,Peťka. 

Hanka

Ahoj Peti, chci Ti jen napsat, že po pondělní terapii se cítím báječně. Jako by to byl další spojovací článek, který jsem cítila, že mi chybí. Byl to pro mě velmi krásný, terapeutický zážitek. Očistný, je mnoho hmotný, nenásilný. Přesně tak, jak to potřebuji. Děkuji za to, že jsi a že jsem dostala na tebe kontakt. Měj krásné dny, s vděčností v srdci Hanka

Magdaléna 

Péťo moc dekuju, dlouho jsem se zdrahala na terapii jit, protoze jsem slychala nekompetentni informace.

Jsem velmi rada, ze jsem nakonec poslechla svou intuici a za touto uzasnou zenou se vydala. Pomohla mi rozklicovat a uvolnit trauma, ktere jsem v sobe roky nosila. Terapii provedla nenasilne, laskave a s uctou. A svete div se, po dlouhych letech na lecich, se mi je dari uspesne vysazovat. Petru mohu doporucit vsem, kteri chteji zit spokojeny a naplneny zivot🌷M. 

Pavla 

 Dnes jsem mela konzultaci  s touto uzasnou zenou. Naprosto profesionalne me provedla k mistu vzniku traumatu a uzasnych zpusobem jsme spolecne problem docistily. Pokud nevite kudy kam, neustale se vam opakuji problemy a laska se vam vyhyba.. Krasna pani Petra Havlová vam zarucene pomuze.. Kazdopadne pokud nastane neco s cim si nebudu uz vedet rady obratim se pani Petro na vas.. Jste uzasna!! Nikdy bych neverila ze terapie jde i online..proste mazec!! Dekuji ze jste! Vazim si vas! 🌳🌱🦄🌈🌸🙏❤️

Karolina

Cítím se teď po terapii o moc lépe. Měla jsem hodně dlouho zajeté určité náhledy a názory na okolní svět, jakkoli nesprávné a trýznivé pro mě ve skutečnosti byly, a nemohla jsem se jich zbavit. Někde hluboko jsem věděla, že by to takové být nemělo, ale nevěděla jsem, jak si pomoct. Až jsem narazila na paní Petru, která mi neuvěřitelně pomohla. Neměla jsem ani tušení, kde to všechno pramení a ona mi pomohla to v sobě všechno objevit, pochopit a nechat jít. Oprostit se od toho všeho, co mě roky tížilo. Neumím ani popsat, jak skvěle se teď cítím. Jako znovuzrozená a připravená vstříc novým zítřkům zase s trochou víc pozitivity a pochopením.

Šárka

 Moc bych chtěla Peti poděkovat za úžasnou konzultaci. Od přátel jsem slyšela spousty opravdu úžasných doporučení a tak jsem se moc těšila, až vše zažiju na vlastní kůži. Čekala jsem, že to bude úžasné, ale mé očekávání to ještě několikanásobně převýšilo. Velmi mi pomohla vyřešit si několika měsíční problém a ještě jsem dostala odpověď na otázky, které ve mně byli už velmi dlouho. Navíc se mi i otevřely obzory a vím, jaká témata si budu moci řešit v návaznosti dále. Zkrátka jsem opravdu moc vděčná za úžasné lidi, jako je Peťa. Za člověka, který je opravdu na svém místě a s láskou pomáhá ostatním. Děkuji

Iva

 Paní Petru mi seslal sám osud. Přesně v tu pravou chvíli, kdy mě po hodně trápení začalo zlobit i zdraví. Když už jsem si sama nedokázala poradit a ani lékaři nepomohli. Začala jsem vidět rozmazaně na levé oko a k tomu bolest hlavy. Pohár začal přetékat a věděla jsem, že s tím musím něco dělat. Paní Petra mi byla sympatická už od začátku. Cítila jsem se v bezpečí a plně ji důvěřovala, jako kdybychom se znaly. Prošly jsme spolu regresivní terapií. Neuvěřitelný zážitek! Je vidět, že paní Petra to má plně v rukou, protože to vůbec není žádná legrace a špatný přístup může uškodit. Ale tady ne, tady jste v bezpečí. Druhý den jsem začala vidět přes brýle a další den i přes kontaktní čočky. Prostě zázrak. Jsem tak šťastná, že jsem měla tu možnost paní Petru potkat. Děkuji Vám! Moc a moc!❤

Klára

...stále otvírám nové a nové a nové dveře, které jsem nemohla, nebo nechtěla otevřít...děkujííííííí

Jana 

Milá Péťo, měla jsem to štěstí vyzkoušet, tvoji  techniku. Bolest bederní páteře a zánět nervu. Více než 2 měsíce trápení, někdy i nevyspání. Po terapii okamžitá úleva. Pak se to na pár hodin mírně ozvalo. Dámy a pánové, od rána VÛBEC nic. Skvělý pocit. A proto DOPORUČUJI! Nebojte se. Je skvělá. Petro, Tobě moc děkuji!

Pavla Tereza N.

Paní Havlovou jsem požádala o pomoc, když už na mě padal cely svět. Její ochota přesahovala vesmírnou energii a pomohla mi okamžitě. Cítila jsem absolutní úlevu už při její spolupráci. Pokud by na mě zase Svět chtěl upadnout,určitě vím, koho kontaktovat. Vřele doporučuji její pomoc ať už je to maličkost, či velikost. Paní Petra je třída a řadím ji k těm, co mají srdce na správném místě. Děkuji velice za Vaší pomoc paní Havlová.

Nari

S paní Petrou jsem se rozhodla vyzkoušet terapii a pokusit se tak překonat traumatickou událost ze svého raného dětství, kam mi bohužel nesahá vědomá paměť. Tato událost mě bohužel silně formovala a ovlivňovala do dnešních dnů. Byla jsem si vědoma, že ne vždy se do správných vrstev nevědomí či podvědomí člověk dostane a je připraven, nicméně díky mé volbě projít cestu s Péťou se povedlo pro mě nečekané. Zažila jsem na vlastní kůži to, o čem jsem dříve jen četla nebo slýchala. Pod jejím vedením jsme překonaly projít vším, co bylo třeba až k úžasnému konci a musím jí vzdát hold za její schopnosti. Pro takovýto druh terapie je naprosto klíčové si vybrat osobnost, ke které máte důvěru, a tou je bezesporu Petra Havlová .  N.

Jana Š.

Petro,moc děkuji za tvoji včerejší akutní pomoc. Ty sama si věděla,kdy je ten správný čas. Pomáháš mi už pár let. A jsem nesmírně vděčná,že tě znám,že si vstoupila do mého života. Tvá práce pro nás je velmi potřebná. Máš mou podporu a všem, kteří hledají pomoc,sebe i cestu, Petru doporučuji. Děkuji. Tvůj velký fanoušek  Jana

Miroslava M.

Jsem moc nadšená ze sezení, které jsem u Vás absolvovala. Můžu říct, že se cítím krásně. Nejen že mám lehké tělo(ráno jsem se vzbudila a nebolelo mě nic , vůbec nic...chápete!!?supeeer) a i psychicky se cítím nabuzená a konečně mám radost ze všeho...smutek pominul a já se zase raduji z maličkostí. Úplně ze mě spadla ta tíha , ve které jsem se pořád točila. Moc Vám Petro děkuji a všem doporučuji!!! Miroslava (62let)

Radka D.    

Paní Havlová - včera jsem po kolika letech měla pocit radosti, opravdové lepší vidiny budoucnosti a moc Vám za to děkuji. Myslela jsem si že už ani nevím co to je. Bylo to krásné...děkui Radka

Miroslava H.

Pani Petra je úžasná empatická, krásná duša. Jej dar počúvať aj medzi riadkami, vnímať vibrácie a energie, vycibrená intuícia ju robia skvělou terapeutkou. Po spoločnom sedení vedený pani Petrou mám pocit totálneho reštartu - pocit, že bude všetko v poriadku a nemusím mať obavy....skvelé!!! Jednoduché a príjemné. Ďakujem Mirka 

Petra Marie N.

Líbí se mi jak paní Petra provází terapií. Úplně nechápu, jak dokáže tak snadno řešit tak komplikované případy, které se mi občas ukazují. Musím říci, že má výbornou intuici, na kterou se mohu vždy spolehnout a cítím se s ní bezpečně a příjemně. Je pro mne důležitou oporou na mé cestě sebepoznávání a osobního rozvoje. Děkuji přeji spousty spokojených klientu.

Michaela K. 

Po včerejší terapii mohu za sebe říct, že se cítím moc dobře. Mám ,,lehčí,, hlavu a těším se na vše, co přijde. Míša

Lucie S. 

Po návratu z nemocnice jsem hůř viděla, i trochu šilhala. Paní Petra mně velmi pomohla Oko mi hned druhý den přestalo šilhat. Zrak se zlepšil. Děkuji moc Lucie

Martina V.

Paní Péťo, naše včerejší terapie po telefonu to byla tedy síla. Celé jsem to poté prospala až do rána.Ráno jsem se vzbudila s naprostým nadhledem. Vím co přijde a vím co mám dělat. Děkuji jste nejlepší.....Martina

Martin K.   

Paní Petro, díky Vám se cítím skvěle, rád bych Vám sdělil, že i třes rukou, který po Vašem pročištění úplně vymizel a to mně trápil od mých 12 let se nevrátil je to super....Martin

Renata K. 

Po sezení se my daří fajně. Prostě myslím, že vše je na dobré cestě a že jste my hodně pomohla. Bylo my u Vás moc,moc dobře a když jsem šla od Vás, tak jsem se cítila více než dobře. Spadla ze mně veškerá únava...mohla bych jít z fleku na flám...Prostě super!!! Mějte se sluníčkově a děkuji...RenataPetra N

Sama jsem prošla tímto sezením a mohu tuhle jemnou a velmi účinnou metodu doporučit.
Měla jsem dlouhodobý problém s migrénou, kterou jsem měla minimálně 1 až 2x do týdne. Už po prvním sezeni - což je cca 2 měsíce jsem nemela migrénu ani jednou. Moc Vám Petro děkuji <3. Přeji hodně spokojených klientů .Paní Havlová, ráda bych Vám poděkovala za úžasné sezení 

Martina

S dcerou jsem navštívila sezení u p. Péti. Místnost působila přímo snově a velmi příjemně. Péťa mi umožnila být po celou dobu terapie v místnosti, kdyby mě dcera potřebovala. Toho si velmi vážím, takový přístup nebývá zvykem. Dcera se po krátkém rozhovoru uvolnila, lehla si na lehátko a během chvilky usnula. Svou zkušenost popisuje jako kdyby jí tělem projížděl elektrický proud. Po terapii byla veselá, velmi dobře naladěná a svěží. V následujících dnech jsem pozorovala posun v jejím chování a pozitivní změny. Tuto terapii mohu jen doporučit. A lidský přístup Péti také. Ještě jednou děkuji. Martina 


Jiří

Paní Havlová. Rád bych Vám napsal zpětnou vazbu po sezení které jsem u Vás absolvoval před 2 TÝDNY. Od mala, co si pamatuji jsem výbušné povahy, vždy mě dokázal ovládat vztek a hněv. A věkem se to zhoršovalo. Měl jsem a ještě mám v sobě hodně potlačeného a nedokážu jinak reagovat, než že vybouchnu jak papiňák. Nejen že to blbě vypadá, omezuji tím mojí rodinu, ale i mě samotného to hodně omezuje v běžném životě. Po sezení u Vás, ale cítím změny. Neříkám, že vztek nemám, ale již ho dokáži lépe pochopit a,, ovládat,, Děkuji za Váš čas a rady. A vysloveně se těším na příští návštěvu. Děkuji a doporučuji. J.