CESTA DUŠE - poznej sám sebe

Poselství DUŠE poselství Ze-mě
 

Co ti chce sdělit tvá duše?

Co ti vzkazují tví průvodci?

Co dělat, když si nevím rady?

Poselství duše je vesmírný vzkaz, nápověda, kterou s laskavostí a jemností načítám pro ty, kteří potřebují nebo cítí touhu ve svém srdci tento vzkaz přijmout.

Pracuji intuitivně. Načítám vaše energie a pomáhám vám zvědomit pomocí poselství, které mi z vyšších sfér přichází, skryté příčiny případných obtíží, nejasností.

Jedná se o veršovanou, někdy i neveršovanou nápovědu, která vám může pomoci v různých oblastech života. Záleží na vašem zadání.

Energie těchto otisků jsou aktivační, proto doporučuji se opakovaně ladit na tento energetický přenos. Díky opakovanému čtení se nalaďujete na stejné frekvence, ze kterých pro vás nápovědu načítám. Poté je přenáším do psaného, kresleného otisku a afirmace.

Toto opakované čtení může napomoci aktivaci a prosvětlení nevědomí a následné změny v rovině vědomí. Dochází k “AHA" momentům, které otevírají nové možnosti a cesty.

Číst mezi řádky a vnímat nápovědu srdcem. Jen tak můžete procítit a porozumět tomuto poselství.

Tento aktivační proces, ve formě POSELSTVÍ se skládá ze tří částí:

- z aktivačního obrázku, který tvořím automatickou kresbou

- ze psaného poselství

- z afirmace

Pokud cítíte ve svém srdci, že poselství je to, co vám může pomoci otevřít nové cesty a možnosti ve vašem životě, zašlete mi vaše jméno, příjmení, datum narození, případně otázku.  

Poselství vám pošlu poštou, ve formátu A4, které bude zalaminované. Odesláno bude do 14 dnů od připsání částky na můj účet.

Poselství je pouze jakousi nápovědou, která Vám může otevřít jiný pohled na  vaši situci. Změna je však na Vás.

A jak může poselství vypadat?

Drahá naše.

Nezůstávej již dále v těch těžkých vzpomínkách více, ty ti ničí do hloubky tvé srdce a plíce. Narodila ses do tohoto života , aby se ti vyhnula každá trampota. Tvá síla myšlenky je veliká, tak se netvař, že se tě to netýká:)

Sama víš nejlépe co dělat, hlavně se na nic neupínat. Ztrácíš tím své plynutí a tvá duše se v tom ztrácí - až se utopí. To je naše rada pro tebe, dívej se víc do sebe. Nehledej odpovědi mimo sebe - tam, kde je nebe. 

Když kráčíš v souladu v sobě tady a teď, překročíš každou překážku tvé mysli hned a otevře se ti noví svět. Svět tak krásný, dosud nepoznaný a ty, duše, tam budeš svou paní. Z tvého středu vytvoříš do hmoty každé své přání. Stačí to jen udělat a zázraky od života čekat.

Máš na to plné právo, stačí se jen rozhodnout a v čistotě ducha na vlnách nejčistější kosmické lásky plout. Když nasedneš na energii tohoto plynutí, slunce naděje se ti ve všech sférách tvého bytí rozsvítí.

AFIRMACE 

Já jsem tady Já jsem teď Tady a teď je ta odpověďJsi jak motýl, létáš lehounce, všeho se dotýkáš. Ve tvém životě bylo období souchotě.

Chtěla si sosat sladký života med, jen tvé obavy tě držely od té Many boží zpět. Dovolila sis jen kapičku a hned sis v obavách vytvořila z iluzí nedůvěry vlastní smyčku. Nedůvěra v sebe samu je tvůj vlastní jed, co tě nyní drží zpět.

Ptáš se : Zasloužím si?  Neberu si toho příliš moc?  Zůstane pro ostatní?  Můžu to všechno přijmout hned ? Neochudím tím celý svět? 

Pro každého z vás, je tady všeho dost a nadosah. Stačí se jen zastavit na chviličku a prohlédnout už pro vždy tu iluze nedostatku smyčku. Vykroč s odvahou a vírou vpřed a překroč ten iluzorní svět.

Na té straně "za zrcadlem" je ten pravý svět, kde můžeš létat jako motýl. Lehounce, s odvahou, s důvěrou v plynutí a sosat vše, co ti duše krásná přijde k chuti.

Ten svět nalezneš a vytvoříš v sobě teď, když už jsi zakusila ten sladký života med. Vytvoříš si jej ve svém srdci nejdříve a pak emocí vyšleš jako šíp a zasáhneš všechny tvé cíle. Nenechej se odradit již více a rozdýchej z hluboka své plíce. Nadechni do nich boží jiskru čistou a dovol si být důvěřivým, v boží plán optimistou :)

Jdi cestičkou klikatou, poznávej svět a sebe v tom světě tady a teď. Zbav se všech iluzí, slož všechny zbraně myšlenek hned a dovol si duše krásná vnímat ten opravdový svět. Svět tolik známý, ale dosud nepoznaný a ty drahá naše buď v něm svou paní. S láskou Mi

AFIRMACE

Zasloužím si lásky celý svět (to si opakuj každé ráno jak procitneš-hned :)))  )

Vložte svůj text...