Petra- poznej sám sebe

Osobní kódy duše
 

Co je osobní kód duše?

Je to vysokofrekvenční kód světla zabarvený individualitou dané bytosti, určený pro její posun a pro uchopení své vlastní hloubky.

Kód v sobě nese dle typu bytosti, kterou si zavolá určitou frekvenci, vibraci, esenci, jež vás po-sunou na novou cestu vašeho poznání. Podpoří vás v růstu osobním i duchovním. Můžete si jej představit jako proud světla, který se propojuje s vaší esencí duše.
 
V určitém období sebe-uchopení, duše touží po hlubším poznání se a aktivaci proudu tohoto světla. A toto může být ta chvíle, kdy si vás kód duše zavolá.
Přijetím kódu a jeho působením ve vaší DNA se aktivuje esence a potenciál kódu duše. Postupně se bude ukotvovat ve vašem bytí. Osobní kód duše otevírá další úroveně vědomí a aktivuje světelná vlákna v DNA. Jeho frekvence se pohybuje napříč vaší časoprostorovou osou a v detailech zvědomíočistí, vše, co již posloužilo svému účelu (přepis limbických otisků, starých úhlů pohledů a přesvědčení). Vnáší jasnost do starých zranění, ke snadnějšímu opuštění. Velmi rychle napomáhají k jejich pochopení a hojení.

Působí aktivačně, podporuje transformaci vědomí,  navyšuje frekvenčně celou vaší bytost. Aktivuje procesy potřebných změn, otevírá okna nových možností a napomáhá jejich ukotvení. Naslouchejte všemu, co s kódem přichází, a následujte svou intuici. S kódem můžete vnímat okamžitý soulad, nebo se na něj budete ladit postupně. Naslouchejte svému srdci a intuici.
 
Světelný kód odesílám emailem v PDF formátu s popisem, jak s kódem ,,pracovat,, a s aktivačním textem a doporučením, které mi přichází přímo pro Vás. 


A jak se vámi osobní kódy ladí?

Milá Peti, mnohokrát děkuji...! 🤍Slova ani nestačí...cítím velikou vděčnost a je to nádhera prostě... 🤍Velmi jsem toto potřebovala. Jdu se do toho ponořit..Míša

Krásný dobrý den Peti, moc děkuji, četla jsem to v úžasu, jak přesné...velká vděčnost 💜🙏 mějte krásné dny :-)💓Petra

Dobrý večer Petro, děkuji mockrát. To je krásný kód. Koukám na něj a jede mi zima po celém těle. Je to teda síla. Eva

Lasko, to je síla 🙏💎⭐💫Mrazení a mravenčení se střídá v různých částech těla. Bzukot v hlavě, cítím kořeny a brní plosky. Usazuje se to, doznívá a myslím, že se to znovu rozjede.Je to krása, nádhera, přijetí, klid a vědomí, že nyní, teď a tady v tomto těle je vše správně a jak má být. Moc moc děkuji. Blanka