Cesta duše - poznej sám sebe

Osobní kódy duše
 

Procházíte změnami a vnímáte, že by jste rádi svou novou cestu něčím podpořili?

Cítíte, že na své cestě potřebujete integrovat něco dalšího?

Vnímáte tah své duše k rozpomenutí si na sebe v hlubší rovině?

Chcete podpořit tvoření a přijetí Vašeho osobního úkolu tady na Zemi?


Duše prochází postupně, během našeho bytí zde na Zemi různým stádiem vývoje. V určitém období, kdy už načerpala pro daný okamžik vše potřebné, zatouží po dalším kroku. A právě pro toto nové období, může být pro Vás Kód duše velmi podpůrným pomocníkem


Co jsou Kódy Nové Země?

Jsou to vysokofrekvenční kódy pocházející z vyšších dimenzí. Načítám je a stahuji z čistého božského zdroje vědomí. Pracují postupně dle vašich potřeb.

Světelný kód, světelný jazyk je ,,čistý,, přenos energií, zdrojových informací v takovém seskupení, které je ,,potřebné,, pro danou bytost (neovlivněné formátem lidské mysli). V tělech působí jako vír, rozvolňují energetické bloky a ladí vše, co není v souladu s naší božskou podstatou.

Každý kód působí na jinou vrstvu dané oblasti, ovlivňuje a vylaďuje jinou čakru.

Působí aktivačně, podporují transformaci vědomí, podporují uvolnění. 

Co je osobní kód duše?

Je to vysokofrekvenční kód světla zabarvený individualitou dané bytosti, určený pro její posun a pro uchopení její vlastní hloubky.

Kód v sobě nese dle typu bytosti, kterou si zavolá určitou frekvenci, vibraci, esenci, jež vás po-sune na novou cestu vašeho poznání.

Podpoří vás v růstu osobním i duchovním. 

Můžete si jej představit jako proud světla, který se propojuje s vaší esencí duše.


 
V určitém období sebe-uchopení, duše touží po hlubším poznání se a aktivaci proudu tohoto světla. A toto může být ta chvíle, kdy si vás kód duše zavolá.

Přijetím kódu a jeho působením ve vaší DNA se aktivuje esence a potenciál kódu duše.

Postupně se bude ukotvovat ve vašem bytí.

Osobní kód duše otevírá další úrovně vědomí a aktivuje světelná vlákna v DNA.

Jeho frekvence se pohybuje napříč vaší časoprostorovou osou a v detailech zvědomíočistí, vše, co již posloužilo svému účelu (přepis limbických otisků, starých úhlů pohledů a přesvědčení).

Vnáší jasnost do starých zranění, ke snadnějšímu opuštění. Velmi rychle napomáhají k jejich pochopení a hojení.

Působí aktivačně, podporuje transformaci vědomí,  navyšuje frekvenčně celou vaší bytost. 

Aktivuje procesy potřebných změn, otevírá okna nových možností a napomáhá jejich ukotvení.

Naslouchejte všemu, co s kódem přichází, a následujte svou intuici. S kódem můžete vnímat okamžitý soulad, nebo se na něj budete ladit postupně. Naslouchejte svému srdci a intuici.
 

Co Kód duše obsahuje?

 • zalaminovaný Kód duše velikosti A4
 • aktivační text, se kterým se můžete vylaďovat jako s mantrou
 • světelný kód odesílám s popisem, jak s kódem ,,pracovat,, a s doporučením, které mi přichází přímo pro Vás. 

Kód duše

 • jakmile se s ním propojíte, zažijete různorodé energie i emoce, které k Vám budou přicházet a pocítíte kým jste a s čím jste zde přišli tvořit
 • Vás propojí s Vaší esencí
 • s Vámi může ladit okamžitě, nebo může chvilku trvat, než si na sebe zvyknete - je to velmi individuální
 • Vás může vyvést z komfortní zóny a z-vědomit stinné nepřijaté aspekty
 • urychluje rozpomenutí si na Vaši duši
 • pomůže Vám rychleji k pozitivním změnám ve všech oblastech Vašeho bytí

Pošlete mi prosím

 • Vaší momentální fotografii, kde Vám bude dobře vidět do očí
 • adresu zásilkovny, na kterou Kód budu odesílat, email, telefonní číslo
 • Kód odesílám do 15 dnů od zaplacení částky 2600,- + 79,- zásilkovna na můj účet (platební info naleznete v ceníku)

Otevřete se Osobnímu kódu duše a nechejte k sobě přicházet informace, které nabízí. Je to velký dar, který pro Vás skrze mě může přijít. S láskou budu i Vašim poslem Petra 

Aktivační text 

Kolo se roztáčí, vyjíždíš z bodláčí

Opouštěj cyklení, dojdeš k pochopení

K uchopení sebe - otevře se ti nebe

Slyšíš zpěv moudra velrybích předků?

Vejdi, vcházíš, rozpínáš se v každé vibraci,

tvůj zpěv se k tobě navrací

Na kuavej, oktí vej, una su kej

vakuma naj ouuuuu maktina vej

šakti, šakti, vej

Moudrost předků vytváří tvůj most

Vcházíš lehounce a tiše, do tajů známé říše
 

 REFERENCE

Alena Vykoukalová

Krásné ráno Pet💜Ra,už při čtení prvních slov jsem začala cítít tlak na srdci a pak už padaly slzy velké jak hrachy, přiškrcená krční čakra, a k tomu velké emoce, které mnou procházely, např. : různé odstíny smutku tak i radosti.
Jak z čteného textu tak z Kódů vnímám nádhernou, léčivou energii, něhu, lásku(nedá se popsat slovy).Neustále to se mnou pracuje ve všech vrstvách a úrovních💓
Veškeré texty, kódy, které dáváte k dispozici lidem na face🙂 jsou nádherné, léčivé. Vždy cítím, jak se mi po přečtení či zadíváním(nacítěním)se na kód - vše přeskládává v mých vrstvách🤗Děkuji za Vaše dary💜 a za to jak je používáte💜
Děkuji i za krásný dárek💜🤩- ohromil mne🤩

Elisabeth Hrdá

Krásné to vše zapadá 💞🙏🏻💗🫶🏼💙. Jen co jsem ho viděla šla sprcha očištění a pak se mi spustil světelný jazyk. Úžasně frčí ty kódy🫶🏼💙💗💞. Jste takové božské spolecenstvi 💃🏽💞💃🏽 Eli

Kateřina Králová
 
Jsou to dva měsíce, co jsem dostala světelné kódy pro mě. A je to taková krása, co se mi v životě začalo projevovat na všech úrovních. Jsem za to velmi vděčná. A nejen kódy, ale i tolik narovnání a uvědomění skrze tvé vhledy. Děkuji znova a znova, že jsi mi přišla do života. Těším se na další setkání. 

Michaela Azaria Dória

Milá Peti, mnohokrát děkuji...! Slova ani nestačí...cítím velikou vděčnost a je to nádhera prostě... Velmi jsem toto potřebovala. Jdu se do toho ponořit.


Petra Ballaty

Krásný dobrý den Peti, moc děkuji, četla jsem to v úžasu, jak přesné...velká vděčnost mějte krásné dny.
Petra

Eva Zavadilová

Dobrý večer Petro, děkuji mockrát. To je krásný kód. Koukám na něj a jede mi zima po celém těle. Je to teda síla.
Eva

Blanka Lehmanová

Lásko, to je síla. Mrazení a mravenčení se střídá v různých částech těla. Bzukot v hlavě, cítím kořeny a brní plosky. Usazuje se to, doznívá a myslím, že se to znovu rozjede. Je to krása, nádhera, přijetí, klid a vědomí, že nyní, teď a tady v tomto těle je vše správně a jak má být. Moc moc děkuji.
Blanka

Michaela Azaria Dória

Osobní světelný kód mi přinesl do života doslova zázraky. Je to neskutečná světelná podpora, díky které sebe samu zase vidím v novém úhlu a s větším pochopením. Kód a následná terapie mi přinesla ukotvení mých darů a větší postavení se do své síly. Neříkám, že je to konečná a že už mám všechno pochopené. Sáhla jsem si ale na svůj královský trůn. Na trůn Amé, trůn mého života, ze kterého již nechci sestoupit. Vím, že můžu držet držet otěže svého života ve svých rukách.. Vidím svůj život z jiné perspektivy. Tento kód a poselství, které mi Péťa stáhla, byl pro mě jednou z nejsilnějších proměn, kterými jsem prošla. Následná konzultace mi pomohla pochopit důležité aspekty mého života a díky ní se dívám na svoji cestu s větší lehkosti, láskou k sobě samé. Vážím si své síly a svého výběru. Děkuji Ti, Péťo, za Tvé úžasné dary, kterými pomáháš nám všem na cestě k sobě a k plnění životního úkolu, kterým je být absolutně sám/sama sebou.
PS: nejvíce mě dostalo to, jak rychle změny uvnitř prorostly do fyzické reality, děkuju 
Míša

paní Blanka
Drahá Péťo, děkuji za tvůj kód. Obrázek na mě působí komplexně energeticky jako převaděč, který odvádí to, co již nepotřebuji, co ke mě již nepatří. Nebo vlastně mi pomůže nastartovat přijetí toho, co ke mě nepatří a najednou to vše samovolně odchází a vše se uhladí. Vytváří prostor, kam může přijít to nové světlo. Do těch míst přichází obrazce, symbolika, binární kódy, vše to dosedá a vibruje dál svými cestami do míst v těle, kam to patří. Všude tam, kde je potřeba doladit. Já ty tvoje kódy prostě miluji a děkuji Blanka💜