CESTA DUŠE - poznej sám sebe

 CM masáž (celostní masáž)

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných technik, které pomáhají udržovat naše těla i duši v přirozeně zdravém stavu. Ať už zvolíte jakoukoliv masáž, bude Vaše tělo více uvolněnější, aktivnější a zdravější.

Účinky masáží jsou již všeobecně známé - dokážou navodit nejen hlubokou relaxaci těla, tím z něj uvolnit stres a napětí, ale při správné znalosti fyziologie a anatomie těla, dokáže z něj vnímavý masér uvolnit a odemknout různé typy bolesti svalů, kloubů, šlach nebo migrény.

Díky mé dlouholeté praxi ve zdravotnictví, masérské i terapeutické oblasti a odborným zkušenostem z fyziologie a anatomie, jsem vytvořila jedinečný způsob celostní masáže. Jedná se o velice relaxační masážní techniku, uvolňující nejen povrchové, ale i hluboké bloky svalů. Masáž jsem vytvořila tak, aby uspokojila i toho nejnáročnějšího klienta. Masíruji buď na sucho, nebo pomocí esenciálních olejů, které jsou namíchané přímo na míru pro každého.   

Nezaměřuji se ve svém ošetření pouze na uvolnění blokády, kontrakce daného místa, ale i na pochopení toho, co nám tělo tímto projevem chce říct.

Dopřejte svému tělu a duši relaxaci a ozdravení.

Pravdou ale zůstává, že bez našeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje jsou výsledky jakékoli masáže, terapie jen dočasné...jsou pomíjivé.