Petra - poznej sám sebe

Akášické vhledy a ladění světelnými kódy.

Pro ty z vás, kteří upřednostňují akášický vhled do situace, která vás trápí a ladění energiemi světelných kódů v pohodlí vašeho domova, se otevírám v lásce této možnosti. 

Energie světelného jazyka a kódů vám pomohou s rychlejším zaktivováním a přepisem starých, již nefunkčních programů na všech úrovních těla i duše. A to v takové míře, která bude v souladu s vašim momentálním dovolením si a nastavením.

V kombinaci s akášickými vhledy, následným zvědomením spouštečů k situacím, dochází k úlevě a k pochopení. Celý proces vás vede na vyladění se na božskou jiskru ve vás a k pochopení.

Napište mi do emailu o tématu, které vás momentálně tíží. Domluvíme se společně na datu a čase ladění. Poté vám do 2 dnů sdělím emailem vhled do situace, akášický přepis nebo odešlu světelný kód k danému tématu, případné doporučení.  V lásce Petra

A jaké jsou vaše reakce?

Velmi děkuji za zaléčení kódy Peto. Ať kódy psané, nebo vyslovené, pociťuji okamžitě jejich účinnost. A to na různých částech těla, bytosti jako celku, ale i podstatnou emoční úlevu. Na pročištění ženské linie pracuji s kódy již třetí den a každý okamžik, kdy je poslouchám, cítím obrovskou vděčnost a radost, že jsem je poznala, a že někdo s takovými dary jako ty je mezi námi. Petra