PETRA SAÍÍRA - poznej sám sebe

Chcete žít svůj život v lehkosti, radosti a hojnosti?

Chcete se cítit svobodně a užívat si život?

Chcete žít zdravý vztah se sebou, žít vztahy naplněné láskou a respektem?

Chcete vstoupit do své síly a být v souladu se sebou, se Zdrojem?¨

Chcete naplnit své poslání, aktivně užívat jedinečnost vašich darů v souladu s vaší duší, vyšším Já v energiích Nové Země?

Celá planeta nyní prochází silným procesem proměny. Rozpadá se staré paradigma, vše se mění, stejně jako my. A nás tyto změny vedou ke tvorbě nových cest, ve všech oblastech našeho života. Tvoříme totiž nyní nové paradigma, Novou Zem. Každý sám za sebe.

Aktivační konzultace Ze-mě 

Jedná se o komplexní léčivý proces, během kterého využívám metod, které jsou v souladu s energií Zdroje a energiemi Nové Země. Během konzultace aktivně pracuji s vysokofrekvenční božskou energií, zemskou energií, portály světla, prapůvodními kódy a klíči Zdroje. Dále s akášickými vhledy a přepisem, spolupracuji s akášickými mistry, archandělskými a hvězdnými světelnými bytostmi, 

Co vás na konzultaci čeká?

Na konzultaci vám budu naslouchat, s čím aktuálně potřebujete pomoci, ujasníme si záměr. Zvědomím vám souvislosti, sdělím vhledy, ať můžete pochopit a přijmout vše, co vás tíží. Inspiruji vás k možným krokům vedoucích ke změnám. Působením mého aktivačně-transformačního pole se vám při naší společné komunikaci zaktivuji potřebné léčebné procesy, vedoucí ke změnám, otevřou se vlákna nových možností. Provedu vás procesem propojení skrze kořeny se Zemí a se Zdrojem. Ukotvím vás ve vašem srdci a vámi začne proudit vysokofrekvenční léčivá energie Zdroje. Projdete si procesem léčení, uvolnění starých přesvědčení, bloků, úhlů pohledů a omezujících nastavení. Během léčení můžete vědomě propouštět vše, co vám již neslouží. Můžou k vám přicházet vize, odpovědi na vaše otázky. Pokud bude pro vás ještě potřeba, součástí konzultace může být i akášický přepis starých vibračních nastavení v psané nebo mluvené formě. Aktivně vkládám do vašeho energetického pole během celého procesu prapůvodní kódy Nové Země. Vše probíhá postupně, laskavě, ale velmi účinně tak, aby mohla nastat změna v souladu s plánem Vaší duše a vyššího Já. Během setkání dochází k energetickému restartu, k zaktivování vaší osobní sílu. Tím, že uvolníte to staré, otevřou se pro vás nová vlákna možností, které jsou již v souladu s energiemi Nové Země. Uzdravování probíhá na všech úrovních duše, těla včetně DNA, s přesahem ještě několika týdnů. A s přesně takovou intenzitou a takovými změnami které budou pro vás přínosem.

Bezprostředně po sezení se budete cítit lehce a uvolněně. Přesto ale na svém fyzickém těle můžete cítit únavu, protože se z něj postupně uvolňuje vše, co se na energetické úrovni vyléčilo. Z tohoto důvodu doporučuji po našem setkání klid, odpočinek a hodně tekutin. 

Co jsou kódy Nové Země?

Kódy Nové Země jsou vysokofrekvenční kódy vědomí pocházející z vyšších dimenzí. Načítám je z čistého božského zdroje vědomí a stahuji přímo pro vás. Kódy působí aktivačně, podporují transformaci vědomí, uvolnění limbických otisků (starých struktur) a navyšují frekvence celé vaší bytosti. Povzbuzují procesy potřebných změn, napomáhají jejich ukotvení. Intuice vás poté povede k potřebným změnám. Pracují postupně dle vašich potřeb. 

Co je Akášický vhled a přepis?
 
Akáša je vesmírná knihovna, databáze, ve které jsou uloženy veškeré otisky, zápisy, záznamy našich životů, myšlenek, pocitů a událostí. Tyto záznamy jsou za určitých okolností zpřístupňeny vhledům a slouží k rozvoji či léčení jednotlivců, skupin, prostorů. S napojením se na akášické pole přichází silná akášická energie, která sloupem světla prostoupí vše, co je potřeba v danou chvíli otevřít, uzdravit či napravit.
Díky vhledům z akáši, léčivým energiím a následným přepisem starých, již nefunkčních programů dochází k odstranění bloků na všech úrovních těla i duše. Pro vyřešení problémů se k vám dostanou v daném okamžiku přesně takové informace, které jsou potřebné k pochopení a následnému uzdravení.