CESTA DUŠE - poznej sám sebe

CT terapie(celostní terapie)

''Pokud se Vám zdá, že potřebujete ve svém životě něco změnit, tak se vám to nezdá'' 

Jsem terapeutkou 

- regresních terapií  : tato terapie je o návratu do minulosti až mnohdy do minulých životů. Jde o řízené vybavování si traumatických vzpomínek a jejich následné zpracování a pochopení, aby již nadále negativním způsobem neovlivňovali naší přítomnost.

- mám praxi v odvádění zbloudilých duší, v očistě prostoru, či lidí

- acces bars metody : u této metody jde o lehký dotyk 32 specifických bodů, tzv. "BARů", na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Nastartují proces, při kterém dochází ke zpomalení mozkových vln, což umožní přístup k negativním vzorcům chování a postojů, které jsme dosud používali a které negativním způsobem ovlivňovali naší budoucnost

-  tělesných léčivých procesů : vědomým dotekem aktivuji samoléčebnou schopnost těl

 - terapeutkou energetického Božského léčení 

-  praktik léčení Shambala 2024. 

Tělo, mysl, duch jsou propojené jedno s druhým. Pokud jsou zdravé, jsou v naprosté rovnováze. Pokaždé, když jakýmkoliv způsobem potlačujeme sami sebe, odrazí se to na naší psychické, ale i fyzické stránce, v našich životech. Tělo a duše mají v sobě neuvěřitelnou moc uchovávat veškeré informace z našeho života, pocity, radosti i nespokojenosti, křivdy, traumata a jiné emoce, které si postupně ukládá. V běžném životě se toto dlouhodobé ukládání může projevit onemocněním těla a psychiky. Pokud čtete tyto řádky, asi víte, o čem píšu. Rozhodnete-li se pro změnu, ucítíte touhu pochopit sebe sám/a, to, co Vás limituje a omezuje, ráda Vás tímto procesem provedu. 

Zažijete na vlastní tělo jedinečný, mnou vytvořený koncept prastarých technik, který jsem nazvala CT terapie. CT terapie je o návratu k sobě. O pochopení a přijetí sebe, života, životních situací. Každá terapie je originál, cílený přímo potřebám klienta. Díky své dlouholeté praxi a zkušenostem nejenom v oboru zdravotnictví, ale i v terapiích Vás provedu tímto procesem s citlivostí a pochopením. Během sezení využívám dle intuice a momentální potřebě klienta prvků např. regresní terapie, bars, channelingu, meditací. Nebo energetického léčení, díky kterému se vše, co je již připraveno odejít, může odemknout z fyzického těla.

Mým cílem je, aby klient odešel s pochopením příčiny toho, co jej tížilo, v lehkosti.

Pravdou ale zůstává, že bez Vašeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje, jsou výsledky jakékoli terapie jen dočasné.