CESTA DUŠE - poznej sám sebe

Sebeléčení vyžaduje mnohem více odvahy než kolik je jí třeba ke spasení celého světa. 

Seal Twan


CT terapie(celostní terapie)

''Pokud se Vám zdá, že potřebujete ve svém životě něco změnit, tak se vám to nezdá'' 

Jsem terapeutkou 

- regresních terapií  : tato terapie je o návratu do minulosti až mnohdy do minulých životů. Jde o řízené vybavování si traumatických vzpomínek a jejich následné zpracování a pochopení, aby již nadále negativním způsobem neovlivňovali naší přítomnost.

- mám praxi v odvádění zbloudilých duší, v očistě prostoru, či lidí

- acces bars metody : u této metody jde o lehký dotyk 32 specifických bodů, tzv. "BARů", na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Nastartují proces, při kterém dochází ke zpomalení mozkových vln, což umožní přístup k negativním vzorcům chování a postojů, které jsme dosud používali a které negativním způsobem ovlivňovali naší budoucnost

-  tělesných léčivých procesů : vědomým dotekem aktivuji samoléčebnou schopnost těl

 - terapeutkou energetického Božského léčení 

-  praktik léčení Shambala 2024. 

Tělo, mysl, duch jsou propojené jedno s druhým. Pokud jsou zdravé, jsou v naprosté rovnováze. Pokaždé, když jakýmkoliv způsobem potlačujeme sami sebe, odrazí se to na naší psychické, ale i fyzické stránce, v našich životech. Tělo a duše mají v sobě neuvěřitelnou moc uchovávat veškeré informace z našeho života, pocity, radosti i nespokojenosti, křivdy, traumata a jiné emoce, které si postupně ukládá. V běžném životě se toto dlouhodobé ukládání může projevit onemocněním těla a psychiky. Pokud čtete tyto řádky, asi víte, o čem píšu. Rozhodnete-li se pro změnu, ucítíte touhu pochopit sebe sám/a, to, co Vás limituje a omezuje, ráda Vás tímto procesem provedu. 

Zažijete na vlastní tělo jedinečný, mnou vytvořený koncept prastarých technik, který jsem nazvala CT terapie. CT terapie je o návratu k sobě. O pochopení a přijetí sebe, života, životních situací. Každá terapie je originál, cílený přímo potřebám klienta. Díky své dlouholeté praxi a zkušenostem nejenom v oboru zdravotnictví, ale i v terapiích Vás provedu tímto procesem s citlivostí a pochopením. Během sezení využívám dle intuice a momentální potřebě klienta prvků např. regresní terapie, bars, channelingu, meditací. Nebo energetického léčení, díky kterému se vše, co je již připraveno odejít, může odemknout z fyzického těla.

Mým cílem je, aby klient odešel s pochopením příčiny toho, co jej tížilo, v lehkosti.

Pravdou ale zůstává, že bez Vašeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje, jsou výsledky jakékoli terapie jen dočasné.