CESTA DUŠE - poznej sám sebe

Sebeléčení vyžaduje mnohem více odvahy než kolik je jí třeba ke spasení celého světa. 

Seal Twan


Čistící věty - možnost i po telefonu, skype.

Je spousta z Vás, kteří jste z daleka, nebo raději preferujete domácí prostředí, ale i přesto máte pocit, že by na Vaší cestě byli přínosem mé vědomosti a zkušenosti v terapeutické praxi. Proto jsem se rozhodla rozšířit své služby i po telefonu, nebo po skype. Nebo samozřejmě můžete přijít i osobně.

Během terapeutických sezení, které poskytuji, hojně využívám konceptu na míru vytvořených čistících vět. Tento úžasný, účinný a jednoduchý prostředek, mě každodenně překvapuje svou účinností a schopností uvolnit hodně zažitá strnulá přesvědčení, úhly pohledů, které jsme kdysi převzali za své a doteď z nich fungujeme a tvoříme náš život. Vytvořila jsem tedy pro Vás úplně nový koncept terapie, která je zaměřená na čistící věty. Co to vlastně vůbec je? Jak to celé funguje? Na jakém principu? 

Čistící věty zacílí svou energii do momentu v čase a prostoru všech dimenzí a realit, kde jsme si poprvé vytvořili nějakou blokádu, které jsme uvěřili a převzali jí, jako by to byla naše pravda. Tato energie čistících vět vstupuje tam, kde jsme si zapamatovali něco, co nám bylo řečeno a přijali jsme to za své a fungujeme z této nepravdy až do teď. Všechny tyto energie nepravdy se nám uzamkli do našeho energetického systému a blokují nás v našich životech. Ale díky čistícím větám, které tvořím přímo na míru osoby, na kterou jsem napojená, můžeme společně tyto energie z Vašeho systému odemknout a osvobodit. 

Doporučuji, tyto čistící věty poslouchat, nebo číst do doby, než budete cítit, že to již ve Vás ,,nezvedá,, žádnou energii(čili nepociťujete žádné nepříjemné pocity buď na úrovni emocí, nebo fyzického těla). Doporučuji i nadále pokračovat v pochopení sebe sama jakoukoli formou ( napr. meditace, terapie)

 Staré energie se čistí, nová energie vstupuje, skvělé a nové věci přichází.

Pravdou ale zůstává, že bez Vašeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje jsou výsledky jakékoli terapie jen dočasné.