CESTA DUŠE - poznej sám sebe

Nástroje Access Consciousness®

Jsou to velmi jednoduché a účinné nástroje, které když začnete používat, mění energii všeho.

Lehké nebo těžké.

 Naše těla jsou velice vědoma, máme v nich uloženy veškeré informace a veškerou pomoc, kterou často hledáme z venčí. Pokud jsme propojeni s naším těle, vnímáme jeho reakce a to jak s námi mluví, dostaneme odpověď na vše, na co se ptáme. jednou z odpovědí našeho těla je pocit v těle LEHKÝ - TĚŽKÝ .

Každá emoce, situace, na kterou naše tělo reaguje stažením, kontrakcí, pro nás není pravdou - je to pro nás těžké. Na pravdu naše tělo vždy reaguje expanzně, radostně - je to lehké. Tento jednoduchý prostředek, je takový náš kompas. Dle kterého se můžeme rozhodovat v různých situacích, zda do toho, či toho jít, zda člověk, se kterým zrovna mluvíme to s námi myslí dobře, nebo ne atd atd. 

Je možné, že ze začátku nebudete schopni vnímat reakci svého těla, nebudete důvěřovat tomu, co cítíte, protože Vám může Vaše hlava házet argumenty proč to je jinak. Vše je to o tréningu. I sval, který jste x let nepoužívali, potřebujete znovu ,, zapojit,, Proto trénujte Lehké/těžké v běžném životě na jakoukoliv situaci, která vás potká. A hlavně začněte opět důvěřovat sami sobě,svému tělu a jeho odpovědím. Jedině v každém z nás jsou uloženy odpovědi na jeho otázky.

Přikládám video Dr. Daina , který tento nástroj vysvětluje podrobněji.

https://www.youtube.com/watch?v=gM4y0wD2wPo

Otevřené otázky

Zůstat v otázce... je jedním z dalších bezvadných nástrojů, které když začnete používat, otevřou se Vám nevídané možnosti ve Vašich životech, o kterých by se Vám ani nesnilo. Většina z nás ještě pořád  fungují ve svých životech na základě mnoha závěrů toho, co je a není možné a při tom si ani neuvědomují, že si tím uzavírají možnost, mít to jinak. Víte o tom, že v okamžiku, když si utvoříte na cokoli závěr, uzavíráte si pole možností aby se vše v lehkosti vyřešilo? 

Otevřené otázky dělají to, že Vám umožňují otevřít více vědomí do oblastí, které jste si uzamkli tím, že jste je označili jako např. dobré-špatné, vím - nevím, má to tak být, asi to ještě nemám dělat, prostě všude tam, kde jste svůj život uzavřeli do různých škatulek a rozhodli se tvořit z oblasti nevědomí. Začněte používat otevřené otázky ve všech situacích, které se Vám dějí (ve kterých si nevíte rady) a neodpovídejte si. Dovolte vesmíru ukázat odpovědi a možnosti, dovolte vědomí ať prostoupí všemi oblastmi Vašich životů, ve kterých se nemůžete hnout z místa.  Zažívejte zázraky, které otevřené otázky vytváří. Tím, že položíte otázku, začnete vnímat jiné možnosti, věci kolem Vás se začnou měnit.

Prostě se jen ptejte. A sledujte to, že když do situace, ve které si teď momentálně nevíte rady, vložíte otázku, místo závěru, se začne energie toho, co řešíte měnit. A věřte, že v tu chvíli už vesmír pracuje na tom, jaké možnosti Vám nabídnout. Nevěříte? Vyzkoušejte a pak se rozhodněte.

Můžu toto nějak změnit? Pokud jo, jak to můžu změnit? Jaké možnosti tady mám? 

Co o tomto vím? Kdo pro mě, v této situaci bude největším přínosem? Koho se můžu zeptat?

Jak se to zlepší? Co s tímto můžu dělat? Jaké možnosti tady mám?

Video Dr. Daina , který tento nástroj vysvětluje podrobněji

https://www.youtube.com/watch?v=y-JQTtk2S4k


Koho to je? Komu to patří? 

I tento úžasný nástroj mám velice ráda a využívám jej dnes a denně. Co když Vám řeknu, že 98% našich myšlenek, pocitů, emocí, které se nám prohání naší hlavou, naším tělem, není naše? Že to jsou buď cizí energie, se kterými jsme se kdysi (jako děti od rodičů, minulé životy) ztotožnili, přijali jako svou pravdu a neustále z ní tvoříme naše život. Nebo jsou to emoce a myšlenky lidí, kteří jsou v našem blízkém, či vzdáleném okolí a mi je pouze jako radar zachytáváme. Naše těla jsou totiž natolik vědomá, že zachytávají vše, co se děje kolem nás. Nasávají informace, myšlenky, pocity z okolí a mi, pokud je přijmeme za své tvoříme dál to, v čem nám není dobře. Stalo se Vám někdy , že najednou klesnete v náladě jak se říká ze 100 na absolutní nulu? Znáte to? Ano,i to je ten případ, kde jste přebrali energii někoho jiného na sebe a přijali jste jí za svou. Ale co teď s tím? No stačí se opakovaně zeptat : tělo, koho to je? komu to patří? a pokud se energie toho, co zrovna cítíte změní, není to Vaše. Poté stačí pouze říct, že to vracíte tomu, komu to patří.

Přijde vám to divné, nemožné? Ano i pro mě byl tento úžasný nástroj, když jsem o něm po prvé uslyšela úplně mimo :)))  Ale zkusila jsem jej, začala hojně využívat a i díky němu se mi otevřelo více vědomí v různých oblastech žití. 

Video Dr. Daina , který tento nástroj vysvětluje podrobněji

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=EdPC2o

Pravdou ale zůstává, že bez našeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje jsou výsledky jakékoli terapie jen dočasné...jsou pomíjivé