CESTA DUŠE - poznej sám sebe

                                                                                      ACCESS BARS®

 certifikovaný terapeut 

Všechno v mém životě ke mě přichází s Radostí, Lehkostí a Slávou!

Co kdyby zítřek mohl být začátkem něčeho jiného?

Jaké by to bylo, mít tu možnost, vymazat všechny nepříjemné myšlenky, obavy, pochybnosti z naší hlavy?

Jak skvěle bychom se poté mohli cítit?

 BARS jsou 32 bodů v oblasti hlavy - něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, které v nás zůstávají uloženy a ovlivňují naše životy. Bars používají podobný základ jako kraniosakrální terapie. Jde v podstatně o podobný princip, jako u této metody. Při terapii se nejdříve jemným dotykem Bars bodů nastartuje proces (rozproudí energie), při němž dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Poté je tělo připraveno postupně uvolňovat bloky, omezení a programy, které postihují oblasti našeho života a které si podvědomě ve svém životě tvoříme. Vše nepotřebné se postupně vymaže a uvolní se prostor pro nové. Začne se pomalu měnit Váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám a vy se stáváte jinými. Celkový stav těla i duše se ozdraví a zharmonizuje.

Access Bars Vám pomůže poznat sama sebe, jako úžasnou a nekonečnou bytost, kterou ve skutečnosti jste a umožní Vám tak vytvořit život za hranicemi toho, čemu jste uvěřili. Dává Vám možnost měnit ve Vašem životě vše, co už nepotřebujete.

Vícenásobným opakováním lze odbourat více a více bloků. Odblokování se spouští okamžitě, a je citelné již během ošetření. Po sezení lidé zažívají fyzickou i mentální úlevu. 

A jak často absolvovat sezení Access Bars než ucítíte změny? Ty pocítíte již při prvním sezení a četnost sezení? Tu doporučuji navnímat , dle vlastního uvážení. Můžete jej dostávat samozřejmě i denně, záleží na každém z Vás, jak rychle chce posunout svůj život k lepšímu.

Nyní je čas, změnit ve svém životě vše, co Vám již neslouží. Být zase šťastný, mít v životě více lehkosti a radosti.

Ptáte se jak na to? Jak opět zažít ten pocit Radosti, Lehkosti a Slávy , který máme každý v sobě jen jsme na něj zapomněli?

Rozhodněte se udělat změnu. Teď je ten správný čas, změnit ve svém životě vše, co Vám již neslouží. Být zase šťastný, mít v životě více lehkosti.

Pravdou ale zůstává, že bez našeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje jsou výsledky jakékoli terapie jen dočasné...jsou pomíjivé.  


Zakladatelem Access Bars je Gary Douglas. 

ÚČINKY ACCESS BARS :

-- odstranění psychických problémů jako deprese, úzkosti, strachy, fobie

- pomoc při obtížných životních situací

- odbourávání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie

- odbourávání poruch spánku

- odstranění bolesti v různých částech těla

- odstranění nemoci jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy

- nastartování samoléčebných procesů těla

- snížení hyperaktivity u dětí

- vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

- vhodné pro autisty a lidi s Alzheimerovou nemocí

V terapiích využívám dle potřeby prvků regresní terapie, kvantovky, vkládání záměru

Pravdou ale zůstává, že bez našeho přičinění a touhy změnit své vlastní postoje jsou výsledky jakékoli terapie jen dočasné...jsou pomíjivé.