ACCESS BARS®

 certifikovaný terapeut 

Všechno v mém životě ke mě přichází s Radostí, Lehkostí a Slávou!


Jaké by to bylo, mít tu možnost, vymazat všechny nepříjemné myšlenky, obavy, pochybnosti z naší hlavy?

Jak skvěle bychom se poté mohli cítit?

 BARS jsou 32 bodů v oblasti hlavy - něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, které v nás zůstávají uloženy a ovlivňují naše životy. Bars používají podobný základ jako kraniosakrální terapie. Jde v podstatně o stejný princip, jako u této metody. Při terapii se nejdříve jemným dotykem těchto bodů nastartuje proces (rozproudí energie), při němž dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Poté je tělo připraveno postupně uvolňovat bloky, omezení a programy, které postihují oblasti našeho života a které si podvědomě ve svém životě tvoříme. Vše nepotřebné se postupně vymaže a uvolní se prostor pro nové. Začne se pomalu měnit Váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám a vy se stáváte jinými. Celkový stav těla i duše se ozdraví a zharmonizuje.

Vícenásobným opakováním lze odbourat více a více bloků. Odblokování se spouští okamžitě, a je citelné již během ošetření. Po sezení lidé zažívají fyzickou i mentální úlevu. Je znatelně patrné, že touhy, sny a cíle se plní rychleji, s větší lehkostí, bez omezujících programů.

ÚČINKY ACCESS BARS :

-- odstranění psychických problémů jako deprese, úzkosti, strachy, fobie

- pomoc při obtížných životních situací

- odbourávání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie

- odbourávání poruch spánku

- odstranění bolesti v různých částech těla

- odstranění nemoci jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy

- nastartování samoléčebných procesů těla

- snížení hyperaktivity u dětí

- vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

- vhodné pro autisty a lidi s Alzheimerovou nemocí

Zakladatele Access Bars je Gary Douglas.

Access Bars Vám pomůže poznat sama sebe, jako úžasnou a nekonečnou bytost, kterou ve skutečnosti jste a umožní Vám tak vytvořit život za hranicemi toho, čemu jste uvěřili. Dává Vám možnost měnit ve Vašem životě vše, co už nepotřebujete.

Toto vše a mnohem více je možné s prostředky Access Consciousness®, pokud si je dopřejete pro svá těla a začnete tyto jednoduché , ale velmi účinné prostředky používat v každodenním životě.

Nyní je čas, změnit ve svém životě vše, co si dovedete představit. Být zase šťastný, mít v životě více lehkosti a radosti. S Bars je každý schopen tvořit více. Bars nabízí spoustu prostředků, díky kterým můžete opět ,,žít,, a nejen přežívat.

 A jak často absolvovat sezení Access Bars než ucítíte změny? Ty pocítíte již při prvním sezení a četnost sezení?...to doporučuji navnímat , dle vlastního uvážení ....Můžete jej dostávat samozřejmě i denně, záleží na každém z Vás, jak rychle chce posunout svůj život k lepšímu...

Ptáte se jak na to? Jak opět zažít ten pocit Radosti, Lehkosti a Slávy , který máme každy v sobě jen jsme na něj zapoměli?

Nejlepším a nejjednoduším způsobem jak tohle vše zjistit, je vyzkoušet si tuto jedinečnou metodu na vlastním těle a začít používat nástroje, které nabízí Access Consciousness®

Co kdyby zítřek mohl být začátkem něčeho jiného?

Jaké by to bylo, mít tu možnost, vymazat všechny nepříjemné myšlenky, obavy, pochybnosti z naší hlavy? Jak skvěle bychom se poté mohli cítit?

Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie...

doporučuji www.easytouch.cz