ACCESS BARS®

 certifikovaný terapeut 

Všechno v mém životě ke mě přichází s Radostí, Lehkostí a Slávou!

Access Bars je relaxační, tělo i duši povzbuzující a osvobozující proces a je součástí nástrojů a procesů Access Consciousness®. Vznikl v roce 1990 v USA a od té doby pomohla tisíce lidem k tvorbě života v lehkosti a radosti.

Access Bars Vám pomůže poznat sama sebe, jako úžasnou a nekonečnou bytost, kterou ve skutečnosti jste a umožní Vám tak vytvořit život za hranicemi toho, čemu jste uvěřili. Dává Vám možnost měnit ve Vašem životě vše, co už nepotřebujete.

Ptáte se jak na to? Jak opět zažít ten pocit Radosti, Lehkosti a Slávy , který máme každy v sobě jen jsme na něj zapoměli?

Toto vše a mnohem více je možné s prostředky Access Consciousness®, pokud si je dopřejete pro svá těla a začnete tyto jednoduché , ale velmi účinné prostředky používat v každodenním životě. 

A co je tedy Access Bars? BARS jsou 32 bodů v oblasti hlavy - něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, které v nás zůstávají uloženy a ovlivňují naše životy. Bars používají podobný základ jako kraniosakrální terapie. Jde v podstatně o stejný princip, jako u této metody. Při terapii se nejdříve jemným dotykem těchto bodů nastartuje proces (rozproudí energie), při němž dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Poté je tělo připraveno postupně uvolňovat bloky, omezení a programy, které postihují oblasti našeho života a které si podvědomě ve svém životě tvoříme. Vše nepotřebné se postupně vymaže a uvolní se prostor pro nové. Začne se pomalu měnit Váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám a vy se stáváte jinými. Celkový stav těla i duše se ozdraví a zharmonizuje.

Vícenásobným opakováním lze odbourat více a více bloků. Odblokování se spouští okamžitě, a je citelné již během ošetření. Po sezení lidé zažívají fyzickou i mentální úlevu. Je znatelně patrné, že touhy, sny a cíle se plní rychleji, s větší lehkostí, bez omezujících programů.

ÚČINKY ACCESS BARS :

- odstranění bolesti v různých částech těla

- odstranění nemoci jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy

- nastartování samoléčebných procesů těla

- uvolnění stresu a napětí

- pomoc při obtížných životních situacích

- odbourávání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie

- odbourávání poruch spánku

- odstranění psychických problémů jako deprese, úzskosti, strachy, fóbie

- snížení hyperaktivity u dětí

- vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

- vhodné pro autisty a lidi s Alzheimerovou nemocí

Zakladatele Access Bars je Gary Douglas.

Nyní je čas, změnit ve svém životě vše, co si dovedete představit. Být zase šťastný, mít v životě více lehkosti a radosti. S Bars je každý schopen tvořit více. Bars nabízí spoustu prostředků, díky kterým můžete opět ,,žít,, a nejen být výtvorem okolností. 

 A jak často absolvovat sezení Access Bars než ucítíte změny? Ty pocítíte již při prvním sezení a četnost sezení?...to doporučuji navnímat , dle vlastního uvážení ....Můžete jej dostávat samozřejmě i denně, záleží na každém z Vás, jak rychle chce posunout svůj život k lepšímu...

Ale nejlepším a nejjednoduším způsobem jak tohle vše zjistit, je vyzkoušet si tuto jedinečnou metodu na vlastním těle a začít používat nástroje, které nabízí Access Consciousness®

Co kdyby zítřek mohl být začátkem něčeho jiného?

Jaké by to bylo, mít tu možnost, vymazat všechny nepříjemné myšlenky, obavy, pochybnosti z naší hlavy? Jak skvěle bychom se poté mohli cítit?

Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie...

doporučuji www.easytouch.cz